Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Balsų pirkimas – pats negarbingiausias kovos būdas rinkimuose (Papildyta)

DELFI pasirodžius straipsniui “Įtariamas balsų pirkimas Širvintose: kas tas Jonas?” apie tai, kad Darbo partijos iniciatyva buvo pranešta apie galimą balsų pirkimo atvejį Širvintose, kilo daug klausimų. LLS (liberalams) nėra būdinga tokia kova dėl rinkėjų balsų.

“Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės komandos narė DELFI pranešė, jog įtariami balsų pirkėjai sulaikyti Širvintose, kur mero posto siekia „darbietė“ Živilė Pinskuvienė. I. Kačinskaitė-Urbonienė taip pat atsiuntė filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuoti įtariamieji bei kalbama apie tai, kad jie galimai pirko balsus „už Joną“. – rašoma straipsnyje.

Krašto naujienos informuoja kad Širvintose mero posto siekia ne tik “darbietė”, tačiau ir kitų partijų atstovai bei savarankiškai save išsikėlę asmenys.

Dėl straipsnyje iškeltos galimo balsų pirkimo versijos mėginome susisiekti su straipsnyje minimą kandidatą į merus iškėlusios LLS (liberalų) partijos Širvintų skyriaus pirmininku Kęstučiu Pakalniu. Tačiau nepavyko. Pirmininkas išvykęs.

Kalbiname skyriaus pirmininko pavaduotoją Vidmantą Mateiką:

- Gal galite pakomentuoti straipsnyje iškeltą versiją dėl galimo balsų pirkimo atvejo, kai jūsų iškeltas kandidatas įtariamas pirkęs balsus?

IMG_5853

V. Mateika

- Mūsų, LLS (liberalų) Širvintų skyrius kategoriškai ir griežtai pasisako prieš bet kokį neteisėtą rinkėjų nuomonės įtakojimą, taip pat – prieš balsų pirkimą. Kiekvieno susirinkimo metu aiškiai ir nevienareikšmiškai aptariam, kad į rinkimus einame tik skaidriai ir sąžiningai. Jokio balsų pirkimo negali būti net mintyse. Visi su tuo sutinka vienbalsiai. Todėl manau, kad tokia galimybė nėra įmanoma apskritai. Juk einame kaip komanda ir komandinis sutarimas mums visada – prioritetas.

DELFI minimas atvejis, manau, yra provokacija. Be to, pateikta labai neprofesionaliai, nes straipsnyje prieš “kaltąjį” preišpastatoma vienintelė konkurentė – Živilė Pinskuvienė. O juk rajone yra ir kitų Jono Purvanecko konkurentų. Tačiau sąmoningai patiekiama tik viena pavardė, leidžianti manyti, kad straipsnis tendencingai parašytas siekiant sumenkinti vieną kandidatą ir išaukštinti kitą. Jau vien tai mąstantį žmogų verčia abejoti informacijos objektyvumu ir patikimumu.

O ir filmuotoje medžiagoje – neva padarytą nusikaltimą aiškinasi Živilė Pinskuvienė, kai tuo tarpu šalie esantys pareigūnai tyli. Politikė keičia profesiją?

Norėčiau visus pakviesti – gerbiami kandidatai, būkim kolegos, siekim savo tikslo garbingai, sąžiningai ir laikydamiesi įstatymų. Tik taip teiksime daugiau pasitikėjimo rinkėjams ir galėsime kartu dirbti rajono labui. Kurkime Širvintų ateitį kartu, o ne žlugdydami vienas kitą. Balsų pirkimas – pats nesąžiningiausias būdas laimėti rinkimus. Todėl noriu visus pakviesti to nedaryti. 

PAPILDYTA:

kpakalnis-199x300

K. Pakalnis

Po kurio laiko atsiliepė ir LLS (liberalų) Širvintų skyriaus pirmininkas Kęstutis Pakalnis. Jis taip pat neigė faktą, kad LLS (liberalų) Širvintų skyriaus kandidatai perka balsus. “Kiekvieno susirinkimo metu aptariame šį klausimą – tik sąžiningai eidami į rinkimus galime pelnyti pagarbą ir pasitikėjimą. Ne kartą ir aš, ir mano pavaduotojai, ir straipsnyje minimas Jonas Purvaneckas kartojome, kad mūsų skyriuje balsų pirkimas griežtai draudžiamas. Norime ir kitus paraginti būti sąžiningais. Netrukus tie, kurie bus išrinkti, turės sėstis prie darbo stalo – tad turime vieni prieš kitus būti švarūs” – telefonu sakė K. Pakalnis.

J. Purvaneckas

J. Purvaneckas

Pats Jonas Purvaneckas Krašto naujienoms sakė, kad visos kampanijos metu nėra pasakęs apie kitą kandidatą nei vieno blogo žodžio. Jo pozicija nuo pat pradžių buvo tokia, kad tas, kuris perka balsus neturi teisės dirbti jokiose savivaldos grandyse. “Jei žmonės tvarkingai atvažiuoja kartu balsuoti, kaimynas kaimyną paveža, nėra įstatymo pažeidimas. Nusikaltimas yra pirkti balsą už pinigus, alkoholį ar kitas dovanas. O tai, kas vyko – žmogaus bauginimas. Kalbos apie pirkimą visame pokalbyje (įraše) nebuvo. Tik apie tai, kad žmonės balsavo už Joną. O tai pateikta kaip nusikaltimas. Mūsų skyrius šiuo klausimu vieningas ir galime užtikrinti – mes balsų neperkame. O kitą dergdamas, švaresnis nebūsi”. – telefonu Krašto naujienoms situaciją pakomentavo Jonas Purvaneckas.

 

“Krašto naujienų” informacija

______________________________________________________________

„Krašto naujienos“ informuoja, kad rubrikoje „Politika“ informacija skelbiama neatlygintinai. Čia talpinami pranešimai apie vietos savivaldos, LR Seimo, Europarlamento politikų veiklą, politinės naujienos ir politikų komentarai, pasisakymai.

Straipsnių ir pranešimų talpinimo tvarka:

Straipsnius, išsaugotus Word formatu, galima atsiųsti el. paštu [email protected]

Straipsniai patalpinami per 1-3 darbo dienas.

Straipsniai talpinami atsiuntimo laiko eilės tvarka.

Straipsniai neredaguojami, nekoreguojami, netrumpinami.

Prie straipsnio talpinama iki 5 nuotraukų, išsaugotų JPG formatu.

Redakcija nebūtinai sutinka su straipsnyje išsakyta nuomone ir už straipsnių (išskyrus pasirašytų „Krašto naujienų“ vardu) turinį neatsako.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

6 Komentarai (-ų)

 1. Janė sako:

  Komanda nuo vado (ės) negali skirtis, kitaip neįmanoma dirbti. Kiekviename name kaime bus po seniūną, vienkiemyje po seniūnaitį, ar blogai visi gaus labai gerus atlyginimus, dirbti nereikės, tik pletkus sunešti privalėsi, mieste žmonės irgi gyvens gerai, visi turės gerai apmokamus darbus, o po 4 darbo metų nors ir tvanas……

 2. juokinga sako:

  jau kuri laika stebiu rinkimu komentarus. Juokinga ir idomu tai, kad darbo partijos atstovu (komentatoriu) labai jau grazus tekstai, frazes ar pan. Vien siuose komentaruose (apsiko, apsisiko ir…) jau pasmirdo:) Ar jus taip ir tarpusavyje su komandos lyderiais bendraujate?? Ar su ta jau isrinkta mere ir mums taip reikes kalbet?? Juokas pro asaras, bai-su.

 3. sirvis sako:

  maniau jadvyga protinga moterys ir supranta,kad arbata kuri uzregistruota VRK nevirsyja leidziamu 5lt.galima dalinti,baikit jus cia demagogijas jau visi pasirinko ir nugaletojas aiskus.nors apsis….

 4. Jadvyga sako:

  Šiandieną mano pažįstama R.S iš Vilniaus gatvės 45 namo papasakojo, kad vakar apie 21 val. pas ją atėjo jaunuolis, pasiūlė arbatos ir agitavo balsuoti už Darbo partiją.Užuot sekę kitus, darbiečiai galėtų pasekti savuosius. O gal visa tai suderinta?

 5. Gvidonas sako:

  ……apšiko ir dar taip systai ……jau smirda – prasidėjo

 6. Laimė sako:

  Stiprybės jums !Tikiu,kad darote taip,kaip deklaruojate.Daugiametė patirtis dalyvaujant rinkiminėse komisijose tai parodo.Apkvailinti galima tik tuos,kurie žavisi tik ,,gražiu apvalkalėliu,, , nors viduje vaisius ,toli gražu,ne toks skanus.

Jūsų komentaras:


× keturi = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]