Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Lietuvos laisvės sąjungos kandidatai į merus įsipareigojo stabdyti emigraciją

1304249124emigracijaSituacija, kai geriausiu Lietuvoje paskelbiamas meras, iš kurio vadovaujamo miesto per paskutinį dešimtmetį išvažiavo apie 35 tūkstančiai arba penktadalis gyventojų, kelia susirūpinimą, nes dabartiniai merai nesuvokia, kaip turi būti valdomi miestai, sau kelia klaidingus tikslus, o Lietuva vis labiau tampa vieno miesto valstybe, teigia Lietuvos laisvės sąjunga.

Šios liberalios politinės jėgos kandidatai į penkių didžiausių šalies miestų mero postus šiandien pasirašė deklaraciją, kuria įsipareigojo siekti pagrindinio tikslo: „kad žmonės norėtų atvažiuoti gyventi į miestą ir jame likti“. Pergalės atveju naujieji merai ketina stiprinti miestų bendradarbiavimą, keistis informacija, bendromis jėgomis ieškoti ir kviesti investuotojus, turistus.

„Kaunas per 20 metų neteko 130 tūkst. gyventojų ir šiuo metu greičiausiai jau neturi 300 tūkst. gyventojų. Mes nenorime Lietuvos, kur vienintelis Vilnius yra konkurencingas miestas, kuriame gera gyventi. Mes norime suvienyti penkis didžiausius Lietuvos miestus ir bendromis jėgomis augti, pritraukti žmones, investuotojus, turistus“, – sakė Lietuvos laisvės sąjungos kandidatas į Kauno miesto merus Erikas Tamašauskas.

„Europos Sąjungos mastu vienintelis Vilnius yra pripažįstamas konkurencingu miestu. Per paskutinius 10-15 metų Vilnius vienintelis išlaikė stabilų gyventojų skaičių. Tuo pačiu metu kiti miestai prarado vidutiniškai po penktadalį savo gyventojų. Tačiau Lietuvos miestai ir jų merai meluoja sau ir visuomenei apie tikrąją padėtį. Jie sako: „viskas gerai“, o žmonės išvažiuoja. Jie sako: „konkuruokime su kitais miestais“, kai realybėje reikia bendradarbiauti. Jie sako: „valstybė kalta“, tačiau reikalingas aktyvus miestų veikimas ir bendradarbiavimas“, – sakė Lietuvos laisvės sąjungos pirmininkas ir dabartinis Vilniaus miesto meras A.Zuokas.

„Klaipėdos meras renkamas geriausiu metu Lietuvoje, tačiau uostamiestis jau neteko 35 tūkst. gyventojų. Pirmiausia turime atgaivinti Klaipėdos senamiestį, kad jame smagu būtų leisti laiką. Ir ne tik vasarą, ne tik Jūros šventės savaitgalį, o kasdien, visais metų laikais. Ir gros ne tik džiazas, o įvairi muzika“, – sakė Lietuvos laisvės sąjungos kandidatas į Klaipėdos miesto merus Benas Renatas Baltusis.

Kandidatai į Šiaulių ir Panevėžio merų postus Vidmantas Šimkus ir Valdemaras Jakštas mano, kad Šiaurės Lietuvos miestai turi išnaudoti savo geografinę padėtį ir bendradarbiauti su trimis didžiausiais šalies miestais.

LLS dalyvauja rinkimuose visuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, taip pat kituose miestuose ir rajonuose.

 

Žilvinas Šilgalis

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

______________________________________________________________

„Krašto naujienos“ informuoja, kad rubrikoje „Politika“ informacija skelbiama neatlygintinai. Čia talpinami pranešimai apie vietos savivaldos, LR Seimo, Europarlamento politikų veiklą, politinės naujienos ir politikų komentarai, pasisakymai.

Straipsnių ir pranešimų talpinimo tvarka:

Straipsnius, išsaugotus Word formatu, galima atsiųsti el. paštu [email protected]

Straipsniai patalpinami per 1-3 darbo dienas.

Straipsniai talpinami atsiuntimo laiko eilės tvarka.

Straipsniai neredaguojami, nekoreguojami, netrumpinami.

Prie straipsnio talpinama iki 5 nuotraukų, išsaugotų JPG formatu.

Redakcija nebūtinai sutinka su straipsnyje išsakyta nuomone ir už straipsnių (išskyrus pasirašytų „Krašto naujienų“ vardu) turinį neatsako.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi + = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]