Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Prezidentė priėmė naujos Širvintų teismo teisėjos priesaiką

 Trečiadienis, vasario 18 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl dešimt apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

„Esate tie, nuo kurių prasideda visuomenės pasitikėjimas teisėsauga ir savo valstybe. Visada liksite teisėjais, todėl neleiskite žmonėms suabejoti teismo nepriklausomumu, sąžiningumu, nešališkumu ir teisėjo moralumu“, – priimdama teisėjų priesaikas sakė Prezidentė.

Šalies vadovės teigimu, kiekvieną teisėjo žingsnį turi lemti objektyvus tiesos siekimas, principingumas ir tikslas užtikrinti teisės viršenybę. Prezidentė pabrėžė, jog naujai prisiekusių teisėjų darbas bus nuolat padėti žmonėms, nes priesaiką davė Lietuvai ir visiems jos gyventojams.

Trakų rajono apylinkės teismo teisėja paskirta Asta Adamonytė-Šipkauskienė; Širvintų rajono apylinkės teismo teisėja – Asta Katinienė; Marijampolės rajono apylinkės teismo teisėja – Ingrida Navickienė; Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėju paskirtas Mindaugas Nekrašas; Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjais paskirti Rūta Poniškaitytė, Darius Pranka, Aistė Račkauskaitė-Burneikienė, Mindaugas Ražanskas ir Viktorija Šelmienė; Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja paskirta Neringa Ruibytė.

resize_800x500_dsc_6315

Naujai paskirtiems teisėjams Prezidentė palinkėjo išlaikyti vertybes, atvedusias juos į teisėjo pareigas, ir stiprinti Lietuvos žmonių tikėjimą savo valstybe.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× penki = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]