Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Šv. Valentino diena kitaip „Aš tave myliu“

Sekdami Kauno arkivyskupijos pavyzdžiu, mes, Širvintų dekanato šeimos centro savanoriai, jau antrą kartą sukvietėme jaunimą ir šeimas į Šv. Valentino šventę „Aš tave myliu!“. Šią dieną minėjome Šv. Valentiną, kuris yra artimo meilės darbais, nuolankumu, apaštalavimu ir stebuklais garsėjęs vyskupas.

Per Šv. Mišias, kurių metu meldėmės už šeimas ir jaunimą, svečias Molėtų vikaras kun. Mindaugas Grenda atkreipė dėmesį į tai, kad meilė pirmiausia yra abipusė tarnystė kasdienybėje, atsakomybė, pasiryžimas visada būti su mylimu žmogumi. „Galime daug kartų sakyti „Aš tave myliu“, bet jei šie žodžiai neįrodomi meilės darbais, jie yra niekiniai“, – kalbėjo svečias. Po Šv. Mišių šventė tęsėsi Kultūros centre, kur vyko šeimų varžytuvės. Sesutės Eglė ir Rugilė Pociūtės visus dalyvius pasveikino kanklių, Daiva Čepulienė – violončelės, o Goda Čepulytė – giesmės „Ryto maldoj“ melodijomis. Nors pasaulyje paplitusi tradicija šią dieną prisipažinti mylint, rašyti meilės laiškelius ir siųsti dovanėles mylimiesiems, tačiau mes nusprendėme, kad reikia varžytis gerumu, meilumu, kas daugiau kartų pasakys žodžių „AČIŪ, PRAŠAU, ATSIPRAŠAU“. Šeimos varžėsi dar ir dėl pagrindinio prizo – bilietų į Šv. Valentino dienos koncertą Kaune „Mylėk ir daryk, ką nori“. Varžytuvėse dalyvavusios šeimos žiūrovus nustebino savo išskirtinumu: Šironai – giminių gausumu, Pilkai – darnumu, Kanaporiai – kūrybiškumu, Pociai – muzikalumu, Korsakai – išradingumu. Varžytuvių dalyviai turėjo ne tik prisistatyti, bet ir vaidinti, kuo daugiau meilių žodžių sugalvoti, eiles skaityti, įrodyti, kad pažįsta savo šeimos narius. Varžytuvėse nuotaikingai dalyvavo ir besivaržančios šeimos, ir žiūrovai. Varžytuvių nugalėtojais tapo Liepa, Gustė, Inga ir Andrius Kanaporiai, laimėję ir bilietus į koncertą, ir galimybę iš arti pamatyti Maiklą Patriką Kelį, kurį gerbėjai iki šiol prisimena kaip Padį iš grupės „The Kelly Family“. Šventę vainikavo smagus ansamblio „Noragas“ koncertas ir Agapė. Šventės dalyviai ir svečiai vaišinosi pačių paruoštomis vaišėmis ir nepailstamai sukosi šokių rateliuose.

Iš tiesų labai smagu, kad mūsų renginys jau antrus metus iš eilės susilaukė ir Administracijos direktorės Elenos Davidavičienės dėmesio. Širvintų dekanas kun. Leonas Klimas taip pat džiaugėsi, kad Šv. Valentino diena vis labiau susilaukia širvintiškių dėmesio. Su šeimomis taip pat dalyvavo ir Kristaus Karaliaus Merginų Diakonių kongregacijos seserys. Nuoširdžiai dėkojame visiems šventės dalyviams ir svečiams, kad praturtino mūsų bendrystę.

Širvintų dekanato šeimos centro savanoriai

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Gražu sako:

    Šaunuoliai. Myliu Jus visus ir džiaugiuosi gražiomis šeimomis.

Jūsų komentaras:


šeši − penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]