Siūlomas nemokamas maitinimas priešmokyklinukams ir pirmokams    Skelbiame konkursą „Mano laimikis“    Kas yra Visa Waiver Programa ir Visa Waiver šalys?    Derliaus šventėje gausybė nominacijų, apdovanojimų ir prizų protmūšio laimėtojams    Tiesioginis valdymas Širvintų rajono savivaldybėje kol kas neįvedamas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vasario 16-osios minėjimas Barskūnuose

„Kiekvienas žmogus savo tėvynės turi ieškoti savo širdyje“

Vydūnas

Vasario 16 dieną 17 valandą Barskūnų pagrindinėje mokykloje vyko minėjimas, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai. Renginys prasidėjo Lietuvos Respublikos ir mokyklos himnais, kuriuos sutartinai sugiedojo visa mokyklos bendruomenė. Vėliau žodį tarė laikinai direktorės pareigas einanti Ana Mažeikienė. Savo šventinėmis nuotaikomis dalijosi ir mokyklos pavaduotojas Marijan Buinickas.

Po gražių  kalbų  bei visų sveikinimų, aidint garsiems plojimams, prasidėjo mokyklos Prezidentės inauguracija, kurios metu buvo pristatyta naujoji mokinių Prezidentė 5 klasės mokinė Neli. Mokyklos prezidentė iškilmingai prisiekė priesaiką, kuria pasižadėjo laikytis mokyklos nuostatų, puoselėti jos vertybes bei garsinti mokyklos vardą, atstovauti mokinių interesams mokykloje. Nelei mokyklos valdžia įteikė Prezidentės pažymėjimą.

Šventės metu ypatingą prasmę įgavo draugystės apyrankių pynimas, kuriomis Barskūnų pagrindinė mokykla prisidėjo prie visos Lietuvos akcijos „Lietuvai ir man“.  Šios akcijos pagrindinis tikslas – suburti jaunimą netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines, įtraukti mokytojus, tėvus, visuomenę. Šią dieną apyrankes pynė ne tik mokiniai, bet ir tėvai,  visi mokyklos bendruomenės nariai. Nupintomis trispalvės apyrankėmis, pasipuošėme patys, užrišome jas draugams, ir kovo 11-ąją padovanosime Lietuvai. Ši akcija tarsi suvienijo nedidelę mūsų mokyklos bendruomenę. Tegul visi pamato mus vieningus bei mylinčius.

Šventinės nuotaikos pakylėti, pasipuošę trispalvėmis visi persikėlėme į mokyklos kiemą, kuriame skambėjo kiekvieno lietuvio širdžiai mielos dainos apie mūsų kraštą, degė laužas. Laužo šviesa džiugino visus ir priminė mums, kokia svarbi yra Tėvynės laisvė. Tą vakarą mokykloje buvo labai šviesu ir gera, nes paminėjome mūsų šaliai svarbią dieną – Vasario 16 – ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

 Informacija pasidalino mokytoja Dovilė Griškevičiūtė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Gražu sako:

    Gražu, prasminga, nuoširdu…

Jūsų komentaras:


aštuoni + = penkiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]