Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vilniaus miesto savivaldybė prižiūrės derybas tarp dujų tiekėjo ir „Vilniaus energijos“

images (2)

Foto: vilniausgidas.lt

Vilniaus miesto savivaldybė betarpiškai stebės derybų procesą tarp valstybinės įmonės „Lietuvos dujų tiekimas“ ir įmonės „Vilniaus energija“.

„Valstybinės įmonės „Lietuvos dujų tiekimas“ vykdoma dujų kainų politika yra visiškai nesuprantama. Įmonė, turėdama išskirtines sąlygas tiekti pigias dujas vartotojams, to nedaro. Tai nepateisinama, todėl sieksime, kad vilniečiams butų pateikta kaip įmanoma geresnė kaina“, – sako Vilniaus mero pavaduotojas Romas Adomavičius.

Vilniaus meras Artūras Zuokas sako, kad Vilniaus miesto savivaldybė gynė ir gins miestiečių interesus.

„Valstybinės institucijos ir valstybės įmonės turi būti sąjungininkai, o ne vieni kitiems trukdyti. Jei nebus priimti reikalingi skubūs sprendimai, kreipsimės ir į Konkurencijos tarybą ir kitas teisėsaugos institucijas“, – sako Vilniaus meras.

„Lietuvos dujų tiekimas“ 2014 m. gruodžio 1 d. dieną „Vilniaus energijos“ paskelbtam gamtinių dujų įsigijimo konkursui pateikė trečią pagal dydį dujų kainą, kuri buvo 20 procentų didesnė nei pateikta Panevėžiui. Tačiau Panevėžyje, kaip ir Šiauliuose, „Lietuvos dujų tiekimas“ konkursus pralaimėjo, nes kiti tiekėjai pasiūlė dar mažesnes kainas.

„Sunku suprasti, kodėl įmonė „Lietuvos dujų tiekimas“, turėdama geriausias sąlygas iš visų tiekėjų, nesiekia laimėti dujų tiekimo konkursų?“, – sako R. Adomavičius. Anot jo, įstatymai „Vilniaus energijai“ numato prioritetinį pirkimą biržoje, kur bendrovė ir pirko dujas. Biržoje dominavo aukštos kainos, o tai tik įrodo, kad „Lietuvos dujų tiekimas“ biržoje prekiavo nepaaiškinamomis sveika logika kainomis arba prekyboje iš vis nedalyvavo.

„Reikia kuo skubiau pašalinti prieštaravimus teisės aktuose ir juos suderinti taip, kad būtų sukurtos kuo palankesnės sąlygos šilumos tiekimo įmonėms įsigyti kurą kuo žemesne kaina – ir tuo pačiu šilumą pardavinėti gyventojams pigiau“, – sako Vilniaus mero pavaduotojas.

 

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ šeši = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]