Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Darbo partija stoja mūru už Ž. Pinskuvienę

Viešojoje erdvėje pasigirdus kalboms apie tariamus rinkimų pažeidimus, kurie esą buvo padaryti Širvintų rajone Darbo partijos kandidatės Živilės Pinskuvienės naudai, Darbo partijos rinkimų štabas pareiškia, kad šie gandai yra nepagrįsti, o abejoti rinkimų rezultatais Širvintų rajone nėra jokio pagrindo.
Živilė Pinskuvienė

Živilė Pinskuvienė
Foto: DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

„Nematome jokios priežasties abejoti rinkimų rezultatais Širvintų rajone. Jeigu rinkimų metu rajone ir buvo pažeidimų, jie buvo nukreipti prieš mūsų kandidatę Živilę Pinskuvienę, kuriai ši rinkimų kampanija buvo itin sunki, nes teko susidurti su aršiu oponentų pasipriešinimu, nesąžiningumo, šmeižto ir provokacijų lavina, tačiau, nepaisant visų kaltinimų, jai pavyko garbingai atsilaikyti ir sėkmingai laimėti šiuos rinkimus“, – sako Darbo partijos rinkimų štabo vadovas Vytautas Gapšys.

Kalbėdamas apie antradienį per vieną televizijos kanalą parodytą reportažą apie neva užfiksuotus pažeidimus Širvintų rajone Darbo partijos naudai, V. Gapšys pabrėžė, kad reportaže buvo parodyta tikrovės neatitinkanti informacija, šmeižianti Darbo partiją ir Ž. Pinskuvienę.
Praneša ELTA ir DELFI


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

48 Komentarai (-ų)

 1. prasitarė sako:

  Tau “JO” galiu pastebėti, kad galimai prasitarei ir paantrinai gerb. kandidatei, kuri viešai televizijoje deklaravo per debatus, jog Širvintų kraštas pilnas prasigėrusių žmonių, jog tai baisus kraštas, ir nežinia ar kas nors iš Vilniaus čia norėtų gyventi. (Pastaba: jos pasisakymo pažodžiui neprisimenu, todėl pateikiu taip, kaip aš supratau). Jau tada, stebint debatus kilo mintis, tai kaip čia dabar ji suskaičiavo kiek tų girtuoklių yra? Tai gal jau tada ji gal būt disponavo sąrašais galimai galimų “girtuoklių”, su kuriais gal būt reikėtų padirbėti ir kuriems gal būt reikia numatyti lėšų? Tai gal dėl to ji buvo tokia pasipiktinusi?

 2. to jo sako:

  mano nuomone Pinskuvienė be machinacijų pakartotiniame balsavime būtų laimėjus prieš Jozonį nedideliu skirtumu. Bet ji, kaip ir per Seimo rinkimus pasistengė pasidaryti papildomų balsų. Tų rinkimų metu sužlugo, o kaip bus šį kartą – sužinosime sekmadienį, kai VRK prims sprendimą

 3. to klausimas sako:

  Kažkas rengė provokacijas prieš DP???… Gal galima plačiau… :D
  Ir beje, – kur Jūs matėt per žinias tą Š. Navionį???…

 4. JO sako:

  Ar Širvintose tiek daug alkoholikų ir “valkatų”, jog DB būtų įstengusi nusipirkti didžiąją dalį balsų? Manau, jog dauguma balsavusių už Živilę ar už Andrių buvo sąmoningai mąstantys. Senoliai ar vargiai gyvenantys žmonės, manau, tikrai nebuvo dauguma iš balsuojančių. O likusieji balsavo už saviškius, mėgiamus kandidatus arba metė “keno loto”.
  Živilė buvo stipresnė. Andriui, matyt, dar reikia “užaugti” iki mero. Gal ir pasiseks kada. Bet šiuo metu išrinkome, ką išrinkome. Raminkimės. Nes rodos, jog Širvintos šiuo metu yra Lietuvos centras. Dėl sostinės ar laikinosios sostinės taip nesipeša, kaip dėl Širvintų. Juokinga.
  Matysime, kaip dirbsis darbai. Nesuprantu tik tų, kurie taip kovoja pralaimėję (nebūtinai apie Jozonį kalbame). Kalbu apie visą susivienijusią opoziciją.
  Bet ne man, tikriausiai, suprasti.
  Turiu dar pastebėjimų, kad kai tik Živilė iškyla prasideda nenumaldomas bandymas ją pašalinti. Kyla klausimas, kodėl? Teismai…ikiteisminiai tyrimai…Kažkas, kas gerai prisidirbęs, tikriausiai, bijo švaros ar kito požiūrio, kuriame jis nepritaps.
  Turiu daug ką pasakyti, tačiau, iš tikrųjų, jau nebe laikas Jums ir man čia reikštis.
  Živilė – MERĖ. Iš visų didžiųjų. Matysite kas keisis, ar nesikeis. Ramybės visiems. Ruoškitės Šv. Velykoms su savo šeimomis.
  P.S. Gražių artėjančių švenčių!

 5. Pašiurpusi. sako:

  Žinau ponią Pinskuvienę. Bet kad visai Lietuvai rodyti tokį savo naglumą, nežabotas ambicijas, pašiurpau. ir melą deda kaip iš pypkės.Kas bus, kai toks nežabotas žmogus ateis į valdžią? Tokių žmonių reikia valdžioje? Jie kaip skeriai, prasibrauna pro mažiausią plyšį. Man negėda dėl širvintiškių, man gėda, kad rinkimų dieną iš visų pašalių ištraukiami suglamžyti, pajuodę veidai. Negi mūsų krašte jų tiek daug?.Matyt, ponia tai žinojo, kad debatuose per TV Širvintas įvardino kaip narkomanų ir į duobę kritusių kraštą. Ar ne gėda bus poniai tokiam vadovauti? O gal tikrai durnelius ir bailius lengva valdyti?

 6. :))) sako:

  PATI GERIAUSIA MERĖ !!! SĖKMĖS !!!

 7. pakraupusi sako:

  kas įvyksta, kai gyvatė pasipildo naujos rūšies -skorpiono – nuodais? Gal biologai galėtų pasisakyti šiuo klausimu? Ar nuodai susimaišo, ar susimaišę praranda veiksmingumą?

 8. pakraupusi sako:

  Tai gal ŽP studijuoja “juodųjų technologijų” doktorantūrą, kad net bosui pabijojo įvardyti? Pažiūrėjus “Sąmokslo teoriją” išgirdau iš jos visokių alia pletkų, iš kurių susidarė nuomonė, kad galimai mes širvintiškiai esame sekami, žinoma viskas, kas ką stato, kas kur išeina iš darbo, ar kur įsidarbina, kas kur dirba, ar nedirba,jau darosi baugu, ką ir kokių žinių sukaupusi apie mus DP, kad galėtų valdyti ir manipuliuoti???. Tai jeigu aš niekur nedirbu, tai vadinasi dar labiau pažeidžiamas? Gyveni sau žmogus ir girdi, kad tave gali priskirti kokiam tai klanui…

 9. cipolinui sako:

  ne Širvintų ponams čia tragedija, o visiems mąstantiems širvintiškiams. Kaip galima visoje Lietuvoje tik teismais ir skandalais išgarsėjusią personą rinkti mere? Kaip reikia negerbti savęs, kad už ją balsuot? Tai ir nesuprantu, ar ketvirtadalis (nes balsavo tik 52 proc.) širvintiškių praradę protą, ar pardavę savigarbą. Ir ką galvoja tie, kurie neatėjo balsuoti? Paskui vėl rėksit, kad blogą valdžią jums išrinko.

 10. to DP fanams sako:

  labai teisingai. Pritarius 100 %. Nesuprantu Pinskuvienes, galejo bolotiruotis Vilniuje kartu su vyru, butu nors 1 vieta taryboje gavuu kai sudetu bendrus rezultatus.
  Kodel Sirvintos? Gyvena juk Vilniuje. kas ryta is Vilniaus atvaziuoja i Sirvintas. Pasidaro Kaprize sukuosena ir i trasa. Tiesa pamirsau parasyti , kad dar prie BP ziedo sustojusi kelkrastyje luopas pasidazo ;)

  Dirbo daug kur, bet nepadirbo. Juk pas jas tikro issilavinimo jokio. Jai jos vyras parupino diploma.
  Amzina atilsi tevo versla suzlugde. Edromos fabriko dierktoriui (tuomet ji buvo tik jo sekretore Pinskaus) uzsilipusi ant keliu suzlugde seima ir subankrotino fabrika. Atidare autoserviza Sirvintose – suzlugde. Kur dirbo nepadirbo…. Na viskas pas ja nupirkta… kaip ji gali vadovauti rajonui, jeigu kur tik nepradeda dirbti visur pyyys… Vieninteli ka sugeba suorganizuoti.
  Dar pamirsau, kai uspaskicha paklause per susitikime Lelijoje koks tavo issilavinimas ji net nesugebojo pasakyti , kad doktoranturoje studijuoja, tai netgi Vykroras juokdamasisi pasake, ka net nezinai kaip tavo issilavinimo laipsnis vadinasi, o kaip zinosi, jeigu jei net nei viena diena i universiteta nuejus nebuvo.
  KAS TIESA TAI NE MELAS
  tai kaip galima leisti valdyti tokiai visiskai tusciai moteriai. Turi ji savo komandoje ir protingu zmoniu ir manau jeigu kandidatura butu iskelusios tos protingosios galvos, nebutu reikeje net pirkti rinkimu, butu surinkti balsai ju neprasant.

 11. to komedijai sako:

  o kas ta jųsū vadinama bitutė darbininkė ir kas dalyvavo pasitarime lelijoje

 12. to DP fanams sako:

  Juk pati ka tik pasityciojai is visu balsavusiu ne taip kaip noretusi. Pas mus tai tapo norma tyciotis, primesti savo nuomone ir smeizti.

 13. DP fanams sako:

  Rajonuose, kur į merus kandidatavo save ir visą rajono bendruomenę gerbiantys asmenys, tokios rinkiminės psichozės nebuvo. Kai pas mus yra kitaip, valdžios„ėmimas“ buvo pastatytas tik ant patyčių , primityvaus puolimo ir darbietiškų juodųjų technologijų, tai šitaip ir gavosi.
  Juk Pinskus rinkimus Vilniuje prapylė juodai, neatvedė net nė vieno tarybos nario darbiečio į tarybą, bet Vilnius iš to nesityčioja. Kita kultūra, tad ir renka kitaip. O mes dar vargsime, kol atskirsime pagaliau „išprususius“ nuo išsilavinusių ar bent iki 2020 metų-kol baigsis pinigai iš Europos.

 14. cipolino sako:

  Čia tik Širvintų ponams tragedija ir „didelė neteisybė”. Vilniui (VRK) tai tik organinės kilmės dėmė (musės š…..). Tokių skundų gali prirašyti visų rajonų valdininkai, kuriuos rinkėjai nustūmė į šoną. Išsividuriavome ir gyvenkime toliau.

 15. jonas sako:

  rinkimai – tai procedūra, kuri neturėtų vykti anarchiškai. Tačiau su DP veiksmai priveda prie anarchijos. Lovys, koks ten ecoservice ar dar koks ten reiškinys – tai ne rinkimų procedūra, o jų pasekmė

 16. nl sako:

  P.Jonai tokių taisyklių nėra ir nebus kai lovys pilnas pinigų.Prisimink,kas atvedė EKOSEVICE?

 17. jonas sako:

  geriausias vaistas rajono visuomenei – nauji pakartotiniai rinkimai prisilaikant visų rinkimų taisyklių

 18. nl sako:

  Tik ką ziurejau samokslo teorija.Bravo Zivilė.

 19. bet sako:

  bet cia gi tik pletkai ,duokit bent viena irodyma,kas?kur?kada?pirko

 20. as sako:

  Tamošiūnienė jau turi [email protected] Taryboje.

 21. to gruz sako:

  Pritariu,nes Zivilė pajudins sirsulyna.Reikia įgelt.

 22. wow sako:

  Po birzelio menesi vyksianciu rinkimu DP gaus daugiau nei 10 mandatu garantuotai.

 23. Komedijos sako:

  Jau ruosiamasi antriems mero rinkimams. Siandien Bitute motinele jau susikviete visa spieciu pasitarimui, kaip cia antra tura reiks prasukt (turbut ne vienas pastebejote, kad susirinkimas vyko Lelijoje), tad bukite budrus ir nepasiduokite provokacijoms.

 24. Sunku pasakyti. sako:

  As vicemeru matau Bartulį. Labai ūkiškas vyras ir gerai tvarkosi. Manau, kad mere su juo sutartu. O vietoj Tamosiunienes nelabai isivaizduoju ka.

 25. Rinkeja sako:

  Rinkim,kartokim-pakol-ka-reikiaisrinksim.Svaistykim-pinigelius-ne-musu-svetimi.

 26. gruz sako:

  Koks skirtumas, kas ten ka pasirase. Vis tiek rezultatai bus patvirtinti. Jeigu uz tokius briedus kas naikintų, tai visa Lietuva tik balsuotu ir balsuotu. Tokiu gudručių, prie valdisškų kedžiu prilipusiu, pilna ne tik Širvintose.

 27. Darius sako:

  Mes pasirasem naikinimui rezultatu

 28. to tikrai sako:

  Sirvina net. raso, skaitykite visa mela cia!!!
  Tiesa, ten galite ir prabalsuoti, jusu balso kaip tik truksta.

  Apklausa
  Kaip vertinate Vinco Jasiukevičiaus, Andriaus Jozonio, Roberto Bartulio, Elenos Davidavičienės, Kęstučio Pakalnio, Ritos Tamašunienės, Rasos Tamošiūnienės siekį bet kokia kaina anuliuoti rinkimų rezultatus Širvintų rajone ir neleisti, kad rajonui vadovautų 55,99 proc. rinkėjų balsų surinkusi Živilė Pinskuvienė? (Tėvynės Sąjungos-Krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio atstovai dėl rinkimų anuliavimo nesikreipė.)

 29. Tikrai sako:

  Liberalu sajudis pasirase del naikinimu . Ir vel meluojat

 30. as sako:

  Šaunuolė mūsų merė. Ji gavo beveik 4500 rinkėjų pasitikėjimą. Po pirmojo turo balsų skaičius gerokai padidėjo. Tokia širvintiškių valia. Ir niekas jos nepakeis.

 31. atstokit sako:

  nuo tos živilės. Ji skaidri kaip krištolas. Argi ji kalta, kad žmonės taip myli jos šeimą, kad aukoja daugiau negu turi, kad net kalėjimuose perka balsus ir visus bomželius “pilietina”. Juk tai iš meilės, kad tik matytų savo skaidriuosius ir tyruosius Seime ar mero kėdėje. O ji pati tikrai nei vieno rinkėjo neatvežė, ir apskritai viskas buvo daroma be jos žinios. Tik iš meilės.

 32. Rasa sako:

  Gal jau laikas atsipeikėti visiems ir pagalvoti apie ateinančią gražią pavasario šventę – Velykas, o ne vieni ant kitų purvus pilti. Gavosi taip kaip gavosi, viena aišku kad be kitų partijų palaikymo Andrius ir tiek nebūtų surinkęs balsų. Juk jau pirmame ture daug kas paaiškėjo, persvara matėsi akivaizdžiai. Gink dieve aš ne prieš jį, aš už moteris, nors ne už šią. Tad gal pasidžiaukime bundančia gamta, artėjančiomis šventėmis, palinkėkime sėkmės vienam – darbe, o kitam sėkmės šeimoje kuri netrukus pagausės ir reikės daug dėmesio, meilės iš Andriaus pusės. Žaidimas baigėsi, laimėjo komanda kuri buvo stipresnė. Gerbkime vienas kitą, o ne įžeidinėkime, juk visi gyvename tame pačiame rajone ir norime kad jis būtų patrauklesnis mums visiems.

 33. tuk tuk sako:

  jei cia viskas taip grazu, tai kokio bieso vazineja zmones ir klausineja ar balsavai uz Zivile ar ne. jai taip tai reikia pasirasyt kad nepapirkinejo. tai kur cia logika DP? jei per balsavima net sutuoktiniam neleidzia i viena kabina eit, o cia gi mat surasinet sugalvojo uz ka kas balsavo.

 34. Jūs sako:

  vis kaltinat šmeiztu ir purvapyliu. O ar ne DP mis už grotų šį kartą pasėdėjo ir ar ne už balsų pirkimą? Apie tai tylit?

 35. žinovas sako:

  jo Gapšys yra pagridinis žinovas visų “teisėtų” veiksmų. DP turi išskirtinį supratimo modelį – pagal juos faktai(kaip įrodymas) vadinami šmeižtu ir provokacija. Na suprovokuok tu žmogų, kuris viską daro teisėtai tai tiesiog neįmanoma. Reikia gi gelbėti gražuolę, nes jei pasitvirtins faktai tai dar vienas DP kąsnis dings, o dviejų kaip ir mažoka, be to Viktoras nepaglostys (sudirbo jo triūsą juodai). Va ir duok laisvę nevykėliams.
  Garbioji ponia drįso televizijoje įvardinti, kad Širvintose vien alkoholikai ir narkomanai (tai jos darbinė medžiaga), kurie pagal ją neturi orumo. Rinkėjai, kurie balsavo savo noru, neįtakoti manau sudaro apie pusę visų jos rinkėjų.

 36. to sako:

  o kas ją taip išprusino?

 37. Teisybė sako:

  Aš irgi ne alkoholikė ir ėjau už Živilę, manau ji verta tapti mere, nes ji išprususi ir tinkanti merės pareigoms

 38. klausimas sako:

  Ar tik ne vakar Krašto naujienų žurnalistė dievagojosi kokia ji sąžininga ir kokia teisuolė. Kodėl neparašot apie kitą kandidatą,negi už jo niekas nestojo mūru po SOS šauksmo???? Apie tai ką gerb. Sysas komentavo? Beje o ką tame reportaže vakar per LNK rodytame veikė Š. Navionis? Gal jis vienas iš tų,kuris rengė provokaciją prieš DP?

 39. ?? sako:

  Ko neidejote straipsnio, kur Sysas gina Jozoni????
  Vel dvigubi standartai

 40. priminkit, sako:

  Ar ne Gapšys yra nuteistas už “gerus darbus” darbo partijoje kartu su VU ir Vonžutaite? Jeigu taip, tai ko vertas tas jo “mūras”?

 41. Frania sako:

  jo, Gapšys mat žino, ką darė Širvintos .Pats tas , kas jam beliko – tik tas Širvintu DP REZERVATAS ant visos Lietuvos

 42. Nenurodytas vardas! sako:

  Komentaruose rasoma, kad balsavo banditai ir alkoholikai. Mano šeima ne banditai, alkoholio taip pat nepervertiname. Balsavome už merę Pinskuvienę. Kodėl nuvertinama didžioji gyventojų dalis, jų nuomone ir sitaip smeižiama???

 43. o sako:

  o kas mokes uz pakartotinus rinkimus ,sitie kurie pralaimejo?kainos gi nemazai ,o rezultatas vistiek aiskus ,kad pinskuviene vel laimes ir dar didesniu skirtumu

 44. ĮDOMŲ sako:

  įdomų per kokia TV (antradienį per vieną televizijos kanalą parodytą reportažą apie neva užfiksuotus pažeidimus ) – gal kas matė ,koks tai kanalas

 45. to super sako:

  Aš balsavau už Ž.P., nors nepriklausau jokiai partijai. Mano šeima nėra chrepai, man niekas nemokėjo už balsą, tai aš esu pakalikė, jo? Yra laimėta, viskas. Ir dar aiškina, kad per galvas lipa į postą. Tai kas čia per galvas lipa, ką? Nieko nepadarė valdžia, NIEKO. Nėra ką kalbėti ir diskutuoti. Galima kalbėti apie tai, kas kam patinka, bet gal kalbėkite tada darbais, jei jau dabartinė valdžia tokia superinė.

 46. JKL sako:

  Labai teisingai Gapšys isaiskino. Patys dare pazeidimus, nufilamavo ir pakiso Pinskuviene. Ar galima taip slyksciai elgtis?? Nei garbes, nei sazines, o nuolat primena padoruma.

 47. Super sako:

  Balsų nepirko, chrepų nevežiojo ir t.t. Bagal ją ir jos pakalikus visi yra debilai ir durniai išskyrus ją pačia :)

 48. vsio zakono sako:

  Taip ir turi buti. Abejoju ar uz tave Sirvintu vyr.zuokininkas muru atsistos.

Jūsų komentaras:


devyni − = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]