Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Kodėl nebalsavau už Živilę Pinskuvienę. Atsakymas piktiems komentatoriams

IMG_2982 - KopijaVisa tiesa apie tai, ką matau ir girdžiu aplink. Ir nedrįskite rašyti komentarų, kad meluoju. Jei tik visi tie, kurie mane kaltina melu ir tie, kuriuos jie gina ir kuriems meldžiasi, meluotų tiek, kiek aš, mūsų gyvenimas būtų skaidrus kaip ašara.

Beje, mažas psichologinis pastebėjimas – paklausyk, apie ką žmogus kalba, žinosi, kokios nuodėmės ar vertybės jį valdo. Tik tas, kuris pats daug meluoja nuolat tuo kaltina kitus. Nes juokiasi puodas, kad katilas juodas. Taigi, gerbiamieji, pakeiskite savo leksikoną, galbūt su laiku ir mintys prašviesės.

Taigi, kodėl aš rašau tą, ką rašau ir kodėl nebalsavau už Živilę Pinskuvienę.

Kažkada, kai mažai ką žinojau apie politiką, kai mano mintys apie Lietuvą ir politiką buvo šviesios, prieš kažkuriuos rinkimus visai kitame rajone nuėjau į Darbo partijos organizuotą renginį. Tuomet dar galima buvo organizuoti šou. Po koncerto vyko priešrinkiminiai debatai. Nuotaika buvo puiki, net ir į aštrius klausimus buvo atsakoma su tam tikra humoro gaidele, su pagarba kritikuojančiam ir klausiančiam, paaiškinant visų pirma tai, kas yra neįmanoma ir kodėl ir tik tada žadant tai, kas planuojama daryti. Žinote, buvau sužavėta ir pilna entuziazmo įstoti į tą partiją. Nes norėjau būti šalia ir tikėti tais žmonėmis, kuriuos aš mačiau scenoje. Kodėl neįstojau? Nes paprasčiausiai pasikuklinau. Tie žmonės buvo eruditai, išsilavinę, tiek daug išmanantys, šmaikštūs, atviri, žavūs, mokantys kiekviename žmoguje įžiūrėti kažką labai svarbaus! O aš dar visai jauna ir nieko nenutuokianti politikoje. Galvojau, baigsiu mokslus, turėsiu patirties, susirasiu tą partiją…

Toliau gyvenimas nešiojo savo keliais, politika visada buvo labai toli. Antrą kartą su Darbo partija susidūriau jau gyvendama Širvintų rajone. Tik nuo tos, prieš 20 metų matytos, skyrėsi kaip diena ir naktis…

Toliau pateiksiu keletą faktų, kurie man atrodo labai svarbūs ir kalba patys už save.

Per 8 mano gyvenimo Širvintų rajone metus daug kartų girdėjau “Ateis Darbo partija/ Živilė Pinskuvienė į valdžią, bus “šakės”. Ir nei karto negirdėjau to sakant apie V. Jasiukevičių, V. Šimonėlį, K. Pakalnį, A. Jozonį. Įdomu, kodėl?

Kad ir ką jūs pasakytumėte kaip argumentą, skamba kaip viduramžiai. Baimė nėra demokratijos ir šiandieninio pasaulio variklis. Valdymas bauginant yra visų blogiausia valdymo forma. Todėl, manau, Živilė Pinskuvienė turėjo dėti visas pastangas, kad išsklaidytų tokias mintis. Tam yra pačių įvairiausių būdų. Deja, nemačiau nei vieno žingsnio, nei vieno pasisakymo, nei vieno veiksmo, kuris žmonėse augintų tikėjimą ja, o ne baimę.

Kaip baiminimo iliustracija yra laikas nuo laiko Krašto naujienose pasirodantys komentarai – “ateis Živilė Pinskuvienė, uždarys tą jūsų laikraštį”. Ačiū labai visiems tai rašiusiems, jūs manyje išsklaidėte paskutines abejones. Kokią valdymo formą nešate? Susidorojimo????? Ar tai kalba raštingi ir protingi XXI amžiaus žmonės????? Gal užmiršote, kad gyvename Lietuvoje, ne sovietų sąjungoje, kur galimas buvo tik vienas vienos partijos balsas???? Žinote, bus labai įdomu, kaip Živilė Pinskuvienė įgyvendins tą jūsų norą? Pažadu, rašysiu apie kiekvieną susidorojimo, jei jis vyks, žingsnį. Ir galėsit iki užkimimo rėkt, kad meluoju. Aš žinau, didelė dalis žmonių tiki šiuo laikraščiu! Šiandien Krašto naujienas per dieną skaito nuo 1000 iki 2000 skaitytojų – per mėnesį čia apsilanko apie 10 tūkstančių žmonių. Vadinasi, žmonėms reikia mūsų. Ar tai neturėtų būti svarus argumentas ne susidoroti, o palaikyti tokį resursą, siekti bendro tikslo – kuo plačiau ir objektyviau informuoti gyventojus, skatinti laisvą ir nepriklausomą žodį? Ar jums tokio nereikia?

Tiesa, dėl objektyvumo. Aš to siekiu. Visada kartoju – prašom, reikškite savo nuomonę, rašykite argumentuotus paneigimus, jei aptinkate ginčytinų faktų Krašto naujienose. Ne kartą redakcija kreipėsi Ž. Pinskuvienės elektroniniu paštu, kviesdama pasisakyti kokiu nors klausimu. Esu prašiusi komentaro telefonu. Deja… “Su jumis nenoriu kalbėti” – atsakymas. Tad leiskite paklausti, gerbiami rėkautojai, kokiu būdu turėčiau atstovauti jūsų nuomonę? Beje, jei politikas skirsto bet ką – leidinius, žmones – į “savus” ir “nesavus” – kokiais metodais jis rengiasi dirbti????

Dar momentėlis. Sakysite, vėl meluoju? Per šitą rinkiminį laikotarpį teko girdėti įvairių motyvų apie tai, kodėl žmonės eina paskui Živilę Pinskuvienę. Apie tai, kad “padarys tvarką” sunku ką ir pasakyti. Taip sako visada ir visi, bet tame nieko konkretaus, tad sunku pasakyti, kokią tvarką turime omeny. Hitleris, Stalinas, Leninas – visi jie irgi darė “tvarką”. Ir Putinas “tvarkosi” labai intensyviai… Čia šiaip, dėl “tvarkų” palyginimo. Živilės Pinskuvienės niekaip nesieju su šiais veikėjais. Tiesiog noriu iliustruoti, kad pasakymas “padarys tvarką” visiškai nieko nepasako.

Kitas dažnai girdimas argumentas, kodėl žmonės tiki Ž.P. – todėl, kad ji kažką pažadėjo mainais į tikėjimą ja. Kam verslą išplėtoti, kam direktoriaus, vadovo vietą, kam darbą ar karjerą. Viskas puiku! Didysis lyderio sėkmės laiduotojas siekiant kažkokio tikslo yra surinkti komandą ir uždegti juos siekti to paties tikslo, suteikiant galimybę kelyje į bendrą tikslą pasiekti savo asmeninio tikslo. Tai yra, apdalinti pažadais. Ir idealu, jei juos pavyksta įgyvendinti. Pavyzdžiui, jei aš noriu perplaukti į kitą upės krantą, tačiau neturiu valties, galiu paprašyti šalia esančio žvejo su valtimi mane perkelti. Bet jis gali norėti kelti, gali nenorėti. Juk žvejoja, užsiėmęs… Tačiau jei aš jam pasakysiu, kad kitame krante žinau vietą, kur kimba fantastiškos žuvys (ir tikrai tokią žinau), jis mane perkels tą pačią minutę ir degančiomis akimis.

Tačiau aš galiu pasakyti, kad žinau kitame krante žvejojantį senuką, kuris kasdien prisigaudo pilnus kibirus fantastiškos žuvies, jis gali tą žuvį iš jo atimti – ką senis, ir taip daug jos turi, labai nenuskriausi jo… O čia jau priklauso nuo žvejo… Vienas pasiųs mane toli toli ir pasakys, kad geriau čia gaudys mažą žuvį, bet pats, kitas spindinčiomis akimis perkels mane į kitą krantą ir nulėks senio ieškoti. Abiem atvejais aš būsiu perkelta į kitą krantą labai motyvuoto žmogaus, degančiomis akimis. Tačiau ar skirtumą jaučiat???

Tie žmonės, kuriems kažkas pažadėta vietoje kažko, tai yra darbo vieta, pareigos išmetant kitą, prilygsta žuvies atiminėjimui. Niekada negalėsiu pateisinti ir suprasti tokio žmonių motyvavimo. Beje, toks motyvavimas, labai trumpalaikis. Aš tikrai netikiu, kad Ž.P., kad ir kokią ją pieštų jos bijantys, yra pasiryžusi vykdyti tokio masto represijas. Tik įdomu, kuris bus nuskriaustas dabartiniu atveju – ar išmestas žmogus, ar tas, kuriam buvo tuščiai pažadėta? Kuri visuomenės, mūsų mažos bendruomenės, kur visi giminės ar kaimynai, dalis bus paaukota?

O gal ir tai melas, gal žmonės tik prisigalvojo, kad juos mes ir keis kitais? Tai kodėl nebuvo imtasi priemonių juos nuraminti????

Beje, teisingiausia būtų, jei žmones vienytų ir motyvuotų bendras tikslas, kuris sutaptų su asmeniniu – orus, patogus ir draugiškas gyvenimas šviesiame ir gražiame Širvintų mieste ir rajone. Ne bauginant, ne grasinant, o kviečiant kurti ir statyti kartu. Ir keisti, galbūt, kai kuriuos darbuotojus, valdininkus reikia. Tačiau! Politikas iš didžiosios raidės, galvojantis apie savo kraštą, turėtų sakyti – “visi blogai dirbantys bus pakeisti tais, kurie įrodys, kad gali dirbti geriau”. “Aš rūpinsiuosi, kad verslininkai Širvintose klestėtų”. O ne taip: – “žinai, A, tau duosiu tą vietą, jei mane palaikysi”. Arba, “žinai, Z, prasuksiu tavo verslą, jei man padėsi…”

Tai ar jaučiat skirtumą????

Dar vienas atsakymas komentatoriams, kurie kaltina mane, kad neriuosi iš kailio visais būdais stengdamasi apšmeižti Darbo partiją ir Ž.P.

Galiu pasakyti – jei tik many būtų daugiau noro kažką sukompromituot, negu teisybės ir teisingumo jausmo, galėjau, turėdama tokį resursą savo rankose, daryti tai kiekvieną dieną. Informacijos turėjau daug daugiau, nei buvo publikuota. Ir į teismą nebūtų už ką paduoti, nes skaitytojų laiškus galima publikuoti, nusimetant asmeninę atsakomybę. Tereikia vienintelio prierašo, kad redakcija už straipsnio turinį neatsako, arba kalbėti klausimais, iškeliant tik hipotezes…

O medžiagos apie nešienautas Ž. P. pievas, jos praeitį, sąsajas su nusikalstamu pasauliu, mamos malkas ant šaligatvio… ir visokias kitokias pikantiškas ir nelabai pikantiškas gyvenimo detales (kurioms ir nuotraukų žadėta buvo parūpinti) mano archyvuose susikaupė tikrai daug. Tik padorumo riba neleido viso to publikuoti. Nes savo subjektyvia nuomone, nemanau, kad praeitis, ar mamos gyvenimo detalės yra kažkaip susijusios su jos kandidatavimu į mero postą. Na, 0 sąsajos yra sąsajos, tai ne faktai… Tad pasirinkau būti smerkiama tų, kurie man tą informaciją patikėjo, tačiau neprasilenkiau su savo sąžinės balsu. Tie, kurie yra arčiau manęs gali paliudyti, kiek kartų kažką žinojau ir nerašiau. Ir netgi dabar, kai kas nors mane apkaltins, kad Ž. P. laimėjo tik dėl to, kad ne viską apie ją parašiau, prisiimsiu, kaip asmeninę atsakomybę ir, jei reikės, atsisakysiu redaktorės darbo.

Gal tada iš teisų sužinosit, kas yra šmeižtas, melas ir spaudimas, kai mano vietoje bus koks nors kitas žmogus, lengviau parduodantis savo sąžinę???

***

Va todėl ir nebalsavau už Živilę Pinskuvienę, kad ji ir jos bendražygiai labai labai skiriasi nuo tų, kuriuos kažkada mačiau scenoje ir kuriais tikėjau gerą dešimtmetį.

Tačiau objektyvumo dėlei parašysiu, kad ne visada velnias toks juodas, kokį jį sau piešiame. Girdėjau ir gero apie Živilę Pinskuvienę. Tai jos didžiulį gebėjimą gerai organizuoti bei ryžtą. Ir tai, kad ji, negailėdama laiko, eina į kiekvieną trobą ir kalbasi su žmonėmis. Su senais, su vargšais, su gulinčiais, bedaliais. Ir po nelaimės dažną aplanko ir išties daug kam padeda, paguodžia. Net ir jos politiniams oponentams ne kartą sakiau – va taip reikia dirbti, eiti ir būti šalia žmogaus.

Todėl drąsiai sakau, kad tikiu, jog daugelis žmonių balsavo už Živilę Pinskuvienę nuoširdžiai ir aš juos puikiai suprantu. Ir jei nebūtų viso to, apie ką rašiau aukščiau, jei nebūtų tų istorijų apie už 5 eu ar už bambalį perkamų balsų, tikrai tikrai sakyčiau – bučiuokit šiam žmogui ranką, jis savo organizaciniais gebėjimais, ryžtingumu ir meile žmogui tikrai nuves mus į daug geresnį gyvenimą! Ir man labai nuoširdžiai gaila, kad negaliu to pasakyti…

***

Tai tiek tam kartui, gražaus pavasario visiems!

Ir toliau skaitykit Krašto naujienas ir komentuokit. Mes neuždarome durų. Net jei kartais labai skaudu skaityti kai kuriuos komentarus. Ir piktų komentatorių negaudom, į policiją pasiaiškinti nekviečiam. Nes žodis turi būti laisvas, net ir nelabai patinkantis.

 

Pagarbiai,

Vilma Valiukevičienė


Susiję straipsniai:

65 Komentarai (-ų)

 1. kas tiesa tai tiesa sako:

  labai teisingas straisnis,kas liečia atleidimus iš darbo tai tik ponios kabutėse Ž.Pinskuvienės įsakymu atleidinėjami žmonės,nepalankūs jai,kaip pasakyta nors ir durnas belei savas,kuo daugiau pritrauks savų tuo kitais metais lengviau bus pirkti balsus.Nesuprantu Širvintiškių žmonių ,nejau nesupranta ,kad laputės kailyje slepiasi tikra žmogėdra ,kuri tenkina savus interesus .žmonės jai nerupi ,nes aš ja prilyginčiau stalino ,hitlerio palikuone,kuri taip pat susidoroja su žmonėmis,nepaklustančiais jai,

 2. RZ sako:

  ACIU UZ NUOSTABU STRAIPSNI, MAN GAILA TU ZMONIU KURIE SMEIZIA,APKALBA,GRASINA,PAPIRKINEJA,NES VADINASI JIEMS KAZKO TRUKSTA GYVENIME,JIE BIJO,NEPASITIKI SAVIM, TAI DEL TO JIE TAIP IR ELGIASI,ATRODO TOKS MAZAS TAS MUSU MIESTELIS SIRVINTOS,JEIGU VISI EITUME IS VIEN, NET “KALNUS NUGRIAUTUME”, REIKIA ATKREIPTI DEMESI KIEK YRA ZMONIU KURIE DARO GERUS DARBUS IR JIE NESIREKLAMUOJA, NIEKUR NELENDA,JIEMS GALVA LENKTI TURI VISI SAVYVALDYBES KEDESE SEDINTYS “GERADARIAI”,SAVE GERBIANTIS ZMOGUS PRETENDUOJANT I MERO POSTA TURI LABAI GERAI PAGALVOTI, AR JIS TEN EINA DIRBTI SAU AR ZMONEMS,NES TAI YRA “VELNISKAI ATSAKINGAS DARBAS,SEKMES VISIEMS “BAMBEKLIAMS” IR PESIMISTAMS :)

 3. kritot sako:

  autore kritot visiskai su siuo straipsniu,geriau pasakas vaikams pasekit,sita irgi tiktu

 4. komentaras sako:

  pries liaupsindama simoneli, jozoni ar pakalni (specialiai rasau is mazosios raides, nes jie tik tiek verti)reiketu bent ka ismanyti. Tuscias straipsnis Vilmut. Ir vel apsigavai.

 5. as sako:

  per mazai zino apie politika si moteriskaite, vargsas zmogus

 6. to Vytas sako:

  jo. i istorija nueinantis meras irgi labai “mokejo” telkti taryba… Geras pavyzdys uzkrecia.

 7. Vytas sako:

  Nebalsavau ir, manau, niekada nebalsuosiu už Živilę Pinskuvienę ir panašius personažus, nes tokio tipo žmonės daugiau išardo, negu sukuria.Tiesiogiai išrinktas meras turi surasti bendrą kalbą su išrinktais Savivaldybės tarybos nariais. Meras, tai lyderis, telkiantis bendruomenę, apjungiantis žmones. Kokiomis vertybėmis vadovausis mūsų išrinkta merė. Ar ir toliau per asmeninį laikraštį „Širvintų kraštas“ bus skleidžiamas melas ir kiršinami žmonės. Kuo pavirto visi rinkimai nuo 2007 m Širvintų rajone. Kas nėra aklas, kurčias, savanaudis arba užhipnotizuotas, supranta su kokio tipo žmogumi turi reikalą.
  Per paskutinius 8 metus mūsų lyderė turėjo ne mažiau kaip 3 darbovietes, nė vienoje nepadirbo ilgiau kaip 1 metus.

 8. Šaunuolė sako:

  Ploju atsistojus Jums Vilma už šį straipsnį, bravo

 9. Vida sako:

  Šaunuolė Vilma,viskas teisingai tik kieno sąžinė nešvari tas gali balsuoti už tą melagių,vagių ir nuteistų dp.Jiems tai tikrai tik šiltos vietelės terūpi, o jau tik gink Dieve ne Širvintų bendruomenės reikalai.Jau apie Živilės godumą tai legendos sklando.Girdėjom gandus,kad rinkimų išlaidoms ir papirkinėjimui paskolą paėmė užstatydama namą.Tai per kadenciją reiks susigrąžinti.
  Tai va ir visų tikslų tikslas!ю

 10. pastaba sako:

  anuliavus rinkimų rezultatus Pinskuvienė praras teisę dalyvauti mero rinkimuose: VRK gali ją ir iš savivaldybės tarybos pašalinti

 11. moteris sako:

  galiu pasakyti tik tiek, kad nei viena issilavinusi, o svarbiausiai save gerbianti moteris tikrai nebalsuos uz prostitute…..

 12. ..... baisu sako:

  Kodel pone Vilmute ne dalyvauja komentaruose? Straipsni parasyti isdryso o toliau bijo. Beto jei butu pakartotiniai runkimai del jusu tokiu agitaciju visi balsuos uz Pinskuviene! Ir cia jau darosi principo reikalas… beje bukit miega Parasykit ir apie Juozoni kaip lakste po namus ir prase fb uz ji balsuoti beje su papirkinejimais ir gi lakste…

 13. to zzz ir panašiems sako:

  čia tik Jūsų nuomonė ir nedėkite tiek pastangų ją propaguodami. Kas žino DP darbelius, niekad ir iš jokio “principo” už ją nebalsuos. O jei žadate keisti savo pasirinkimą, vadinas nebuvote tvirtai apsisprendęs, nedėliojote prie kandidatų pavardžių pliusų ir minusų. O gal ir jūs jau susiviliojote pažadais, pakišomis, dovanėlėmis ir t.t
  Nereikia kaltinti straipsnio autorės už išsakytą nuomonę. Ji tvirtai ir be baimės išsakė savo poziciją, pagrindė savo pasirinkimą. Kuris iš jūsų (DP gerbėjų, komentatorių) atvirai savo pavarde išsakote savo nuomonę. Juk turit galimybę, rašykit “Kodėl aš balsavau už Ž.P” Bet, manau, tikrų, o ne “įkaltų, įkalbėtų, pažadėtų ar galbūt nupirktų” faktų nelabai ir turėtumėt.
  Ačiū, Vilma, visų pirma, už drąsą. Yra žmonių remiančių ir kitą kandidatą, bet tavo poelgis skatina ir kitus ne slėptis “po pernykščiais lapais”, bet išsakyti savo pilietinę poziciją, būti pilietiškais, aktyviais.
  Dar ilgai po šių rinkimų reiks vėl motyvuoti žmones sanglaudai, draugystei, pagalbai, sutarimui, empatijai, pozityvumui ir atjautai vienas kitam. Ilgai……..ir ar pavyks? Nes tokių aršių, piktų, tulžingų rinkimų jau seniai nebuvo. Čia kaip po pasklidusios radiacijos…nežinia ar atsigausim

 14. .... sako:

  Nepažįstu Jūsų asmeniškai, p. Vilma, bet ačiū Jums. Labai išlaikytas ir geras stilius. Pasistenkite atsiriboti nuo tų komentarų, nekreipkite dėmesio.

  O kaži, jeigu būtų pralaimėjusi, ar p. Živilė nebūtų pasielgusi lygiai taip pat kai LSDP ir neapskundusi rezultatų:):):)

 15. zzz sako:

  Jei bus pakartotiniai visi aisku is principo balsuos uz Zivile, nes jau zmonems pabodo tos rinkimu agitacijos. As irgi balsuosiu uz ja nors balasavau us LSDP.

 16. Marsas sako:

  Visi varo ant Pinskuvienes kad ji papirkineja kad uz ja balsuotu,palaukit o ka kita partija daro tai nesidomit.jie ir papirkineja zmones netik bambalius perka jiems bet ir juos pamoka kad cia Z.Pinskuvienes darbas,tai kaip is tikruju yra?Kodel dabartine valdzia neuzleidzia vietos busimai Merei,jie vadinasi kazko bijo,nes zino kad Z.Pinskuviene gali issiaiskinti viska ka jie yra padare.Galu gale uzleiskite vieta Z.Pinskuvienei ir paziuresim ar ji ispildys savo pazadus kuriuos yra pasizadejusi.

 17. jola...... sako:

  Geriausia kai isvis nebalsuoji,kaip ir as.juoka kelia visu pazadai….tad ko jus cia visi draskotes….

 18. :) Laukiam sako:

  Laukiam straipsnio apie Juozoni, turetu buti nekompromituojantis. Beje Pone Vilma gal pati verziates po keliu meteteliu I meres? Kaip manot balsuos kas uz jus ar ne? O gal kokiu dovaneliu pateiksite, mes lauksime :)

 19. ogogo sako:

  Kaip linksma skaityti net juokas ima! Aisku draugai girkit straipsni, bet man tai cia banalus paistalai zurnaliuksciu! Nezinia ko tuo norima pasiekti bet kitas internetinis portalas ,, neraso nesamoniu apie Juozoni,, gerai kad isvis nebalsavau nes nebuvo kandidatu. Beje tamstele kazi kurioj partijoj savo uzpakaliuka pasodinus? Cia klausimas skirtas straipsnio autorei:)

 20. kegis sako:

  Saunuoliai kad issakote savo nuomone be pykscio. Ir atskiriate tiesa nuo melo, kitaip nebutu tokio straipsnio.

 21. Andželika sako:

  Kadangi atiranda komentatorių Anželikų ir daugiau, Tai aš Andželika su D raide :D . Vilma, rašykite ir toliau. Jūsų straipsniai nuoširdūs, lengvai ir maloniai skaitomi, įkvepiantys. Labai džiaugiuosi, kad šis puslapis suteikia galimybę komentuoti straipsnius. Širvintų krašte ilgą laiką to daryti neleido. Nežinau kaip šiandien, paprasčiausiai nebeskaitau. Kai paskaitau piktus komentarus vis pagalvoju iš kur tiek piktų žmonių šiame rajone, negi jų gyvenime nieko gero ir nėra. Nėra vaikų, kurie praskaidrina jų rytus, nėra gerai nusiteikusių bendradarbių ar draugų, kurie paplepa apie nieką, nėra mylinčio žmogaus, kuris neleidžia nuobodžiauti vakarais. Kai skaitau piktus komentarus vis pabunda gailestis tiems komentatoriams, nes juk koks blogas turi būti jų gyvenimas, kad tiek tulžies išleidžia į viešumą.Tada pasijuntu tokia laiminga, kad aš vis dar randu žodžių ir minčių pakomentuoti straipsnius gražiais žodžiais. Ačiū Jums, Vilma, už tą galimybę.

 22. vacyte sako:

  O as balsavau už merę Pinskuvienę sažiningai ir tikrai neparsidaviau uz turgines koses bliuda ir tulpe, kurios kovo 8 buvo nesiojamos TIK lojaliems pilieciams. Kas jas nesiojo, visi zinom. Nepaemiau, todel negaliu sakyti, ar buvo užpečentuota vrk puslapyje.

 23. PAVASARIS sako:

  Vilma mes su tavimi . Šaunuolė .

 24. lilia italia.... sako:

  Perrdaug personaliai motyvuotas straipsnis, kodel?

 25. TO Miela Vilma, sako:

  Labai teisingai parasei, spaudziu desine! Aciu :) )…..

 26. Miela Vilma, sako:

  Jūs rašote teisingai, bet… už DP balsuoja trys kategorijos rinkėjų: pirmoji (didžiausia) – tie už 5 eurus ar bambalį. Jiems tas pats už ką, nes joks meras ar partija jų gyvenimo nepakeis. Na, šiandien turi kelis eurus, išgers, jau ir šventė. Antroji – tie, kurie tikisi asmeninės naudos, ir nesvarbu, kieno sąskaita ir kokia kaina. Ir trečioji – žmonės, tiesiog tikintys stebuklais – ateis, padarys tvarką, neatpažįstamai pakeis miestą, išasfaltuos visus kelius ir apšvies visus užkaborius ir apskritai Širvintos taps rojumi. Tad orumui ir sąžinei čia vietos kaip ir nėra.

 27. as sako:

  o gal padiskutuokim apie nabage “ponia” saidiene sventa avele ka kaip jus ja strapsnyje apibudinote

 28. Inga sako:

  Kodel zurnaliste nusprende pasiteisinti?

 29. iš šono sako:

  Rinkimų agitacijos metu ir balsavimo dieną Darbo partija ir asmeniškai Ž.P. nesilaikė rinkimų taisyklių. Ar to užtenka balsavimo anuliavimui nuspręs Vyriausioji rinkimų komisija. O gal ji ir į Konstitucinį teismą kreipsis (kaip buvo po seimo rinkimų). Ž.P.nors žadėjo į Strasbūrą kreiptis, tačiau nesikreipė

 30. traukinys nuvaziavo sako:

  tamsta meluojat neraudonuodama. pries kokius 20 metu dalyvavot dp susitikime, jei dp buvo ikurta tik 2003 spalio 18. visa jusu rasliava melas ir prasimanymai.

 31. to Smeiztas sako:

  M-E-l-A-S

 32. Leosa sako:

  kad būtume tokie šventi, kokius Viešpats nori mus matyti bei kad …

 33. Smeiztas sako:

  ar jus tik viena zodi ismoke-smeiztas, kur tik neskaitau, visur smeiztas. VRK nuspres kur smeiztas, kur ne. O gal cia vienas komentatorius sedi, nes komentarai, tai labai jau skurdus, neargumentuoti. Turbut ir jus vidurines nebaigete, kaip ir jusu lydere. Bet cia turbut irgi smeiztas:):)

 34. to to Jadvyga sako:

  Jadvyga pati zino, kas veze, todel cia tik pasidalino naujienomis ir su malonumu apšmeižė..

 35. to Jadvyga sako:

  o nesakė tau tas Jonas kokia partija čia taip vežė?

 36. Jadvyga sako:

  Vakar svečiavosi Jonas iš Avižonių k., įdomiai pasakojo. Jo sodyba kaimo gale, tad iš už jos po vieną buvo išvežami žmonės balsuoti. Jų priskaičiavo net 11. Tai ir atsakymas, kodėl tokie rinkimų rezultatai. O paskaičiuokit, kiek rajone tokių kaimų ir kiek pinigėlių tai kainavo. Juk tos investicijos turės grįžti. O mes vis dar diskutuojame ir pykstame. Gyvenimas parodys, kas yra kas.

 37. kokia sako:

  kokia vazna persona pasidare,raso kaip koks tai zinomas zmogus ,niekam cia neidomu tokie paistalai

 38. traukinys nuvaziavo sako:

  cia sveiko zmogaus paistalai.

 39. kokias dar gelytes sako:

  DP nesiojo? Socai lakste su tulpem ir kosem. Bet ne, apverskim net cia aukstyn kojom viska, sakykim, kad DP. Gi viska daro tik DP. Tokia sio laikrascio logika.

 40. ko Jūs bijot? sako:

  Tai kas pirko? kur įrodymai?…Patys socdemai lakstė pirko tuos bambalius ir dezinformaciją skleidė…geriau būtų save garbingai agitavę, o dabar mėšlą ant kitų pylė per trobas važinėdami…ar tai garbinga konkurencija šmeižti kitą???
  Manau geri darbuotojai ir dirbs, niekas jų nemėtys, juk ne taip paprasta be priežasties žmogų atleist… Žiūrint kaip jie tą vietą užėmė, jeigu per partiją buvo “įkišti”, tai teks vietą užleisti kitam kandidatui…Reikia patiems pripažinti Mielieji, kaip “atėjau” taip ir išeisiu… Jei negarbingai atėjau negarbingai ir “Išskrisiu”….

 41. x sako:

  Šaunuolė Vilma, superinis straipsnis. O rašyt apie ponia reikia viską.Jiems moralė leidžia pilti purvą, lieti tulžį, manau perliptų ir per lavonus , kad tik pasiektų savo. Visi mato,žino jų darbo principus. Labai gaila žmonių ,kurie liks išdurti. Ateis diena kai visi pamatys kas yra kas, palaukim, manau užteks pusmečio.

 42. sirvis sako:

  straipsnis be sazines

 43. Super sako:

  Labai drąsu ir teisingai! Palaikau! Ją išrinko tie, kuriuos ji papirko, juk DP 200 000 išleido ant to viso mėšlo, kurį nešiojo.. Kam to reikėjo? Pigus žmonės šiais laikais, jei už sėklas, 5eur, bambaliuką, prožektoriuką ar gelytę parsiduoda.. Gėda…

 44. Pagarba sako:

  Vilma puiki, giliai mąstanti žurnalistė, jau seniai ją gerbiu. Reikia naujo laikraščio. Apsileidimas, kad tokios rimtos ir nebiednos partijos nepasirūpina objektyvia žiniasklaida, todėl ir pralošti rinkimus tenka. Taip neturi būti.

  Sėkmės, Vilma, Tu mums reikalinga.

 45. super sako:

  Straipsnis i 10.
  Kostai, kaip tiesa galima vadinti smeiztu, cia ne tik tau si klausima uzduodu. Kadangi gyvenu kaime, galiu pasakyti, tikrai buvo papirkinejami zmones-tai kurioj vietoj smeiztas? Pirma diena po rinkimu, prasilenkiant su stoviniuojanciomis savivaldybes moterimis nugirdau ju pokalbi “zinau tik tiek, kad dabar mes skrisim “”patikekit, tikrai ne lektuvu:-D. O Alioniu gyventojai, kaip ibauginti, kad negaus pasalpu- ar tai irgi smeiztas?

 46. Ačiū sako:

  Vilma, nuoširdžiausias DĖKUI TAU už mintis, kurias išsakei . Tikiu Tavimi. Tai ir mano mintys, gera žinoti, kad ne vienas taip manai. Gal net ne Živilės problema, kad ji nori valdyt, kai kam tas noras net liguistu tampa, bet Širvintų DP yra daug primityvaus mąstymo žmonių, kurie laukia Živilės spektaklių, kokius ji rengė per trumpą savo valdymą 2007 m. Jie partijoje todėl, kad šmeižia, nešioja paskalas, nori per ją susidoroti su savo „priešais“. Primityvų brutalumą jau matėme . Retorika nepakito- puolimas, puolimas, puolimas. Beje, laikai pakito, doroti žmones nebus lengva. Tikra tiesa – visą rinkimų kampaniją sudarė tik oponentų menkinimas. Jokio žmonių vienijimo, jokio vidinio pozityvaus užtaiso, Deja, taip yra. Gal kam tokia politika atrodo veržli, man ji tik primityvi ir agresyvi. Atleiskite, kam nepatiko mano mintys.

 47. RINKIMU DIEVAS sako:

  Jinai pati save išsirinko, o ne žmonės. Kas norės tas supras.

 48. Asss sako:

  tai kodel nesuprantate, kad Meras jau isrinktas. jus cia negalite susitaikyti, zliumbiate, psichuojate, priesinates. Zmones JA isrinko, o jus save patys pavadinot

 49. Anželika sako:

  Kostui. Aš rašiau. Apie žygius. Prašome eiti ir paskaityti. Jokios politikos.

  Vilmut, šaunuolė. Žaviuosi, gerbiu, palaikau. Kaip už drąsą, taip ir už protingas mintis bei garbingus poelgius.

 50. RINKIMU DIEVAS sako:

  Korupcija vyksta mūsų mažame rajone, perka vienas, perka kitas. D.P. turbūt turi sektą į kurią verbuoja žmones, kad žmogus šnekėdamas apie D.P. skleidžia tokias dideles emocijas, kad net už Ž.P. galėtų gyvybę atiduot, kad tik ji būtų mūsų išrinkta. Nesuprantu ko čia plėšytis, tikra garbė kai būni išrenkamas ne, todėl kad daug agituoji ar perki balsus, tikra garbė kai tave išrenkame žmonės, kurie tave gerbia.

 51. Monika sako:

  Sirvintu kraste padeka, kuria pasirasiusi zmoniu isrinktoji mere. O ka, dar gali rinkti ir ne zmones, teise suteikta ir gyvunams? Virsune
  Turi komandoje lituanista, tai gal tegu paredaguoja straipsnius

 52. as sako:

  per diena labai daug kartu uzsuku pasibjaureti smeiztu. Perspausdintu straipsniu, o ypac nuolat brukamus apie DP (IR DABAR NAUJAS IKISTAS) niekada neskaitau. Jeigu tik 1000 skaitytoju per diena, tai labai mizernas skaicius.

 53. Di sako:

  Niekada nebalsavau už Ž.P. Niekada nebalsuosiu už Ž.P. Dėl jos buvau priversta už socialdemokratus balsuot, kas irgi nepriimtina.

 54. Neringa sako:

  šaunuolė Vilma. Bravo ;)

 55. ZP sako:

  Jai galioja posakis- kas ne su manimi, tas priesas, o priesus reikia naikinti. Nepavydziu tiems kas perejo jai skersai kelia. Emociju nevaldanti moteris. Ji kersys kol numirs … Jos komandos nare papasakojo kelis atvejus, kam pasiruosusi si moteris… Ziauru klausytis, argi gali tureti tiek pycio ir neapykantos zmogus ir dar moteris. is jos turetu sklysti siluma ir svelnumas, visdelto uzaugino 2 vaikus (nesvarbu, kad aukle paromis su jais budavo), bet vaikai savi … ZP baisi moteris, baisi
  Ps siulyciau atsargiau kalbeti savoje komandoje, nes labai daug atgarsiu is uzdaru pokalbiu patenka i aplinka

 56. Patriotas sako:

  Vilma tu jėga .Gerai pavarai .

 57. to KOSTAS sako:

  nereikia skaityti negatyviu straipsiu ir gadinti sau nuotaika, jeigu jums tai nepatinka ar neidomu. tai galite matyti jau is antrastes. Skaitykit grozine literatura.

 58. Stumikas sako:

  jo jo. idomu idomu. ir dar pasiulykite 30 euru tam, kuris naujai pamegs jusu apkalbomis ir smeistu smirdanti puslapi

 59. to Neringa sako:

  dabar parašykite straipsnį apie tai, kodėl balsavote už A.J. Labai įdomu

 60. Kostas sako:

  “nuo 1000 iki 2000 skaitytojų..” ateina pažiūrėti naujo šmeižto, o ne GERO, TIKRO straipsnio paskaityti. Kada rašėte ką nors ne apie politiką? Ne apie palaikymą? Ne apie atseit klestintį blogį visur, tik ne tarp Jūsų? Ar žurnalisto pareiga rašyti vien negatyvinius straipsnius? Ar nematote bundančio pavasario? Ar negalite parašyti kažko gražaus? Kiekvieną dieną tas pats per tą patį. Jau gerą mėnesį. toks jausmas, kad nieko daugiau pasauly nevyksta, tik pilat straipsnius vieną po kito apie Ž.P. “blogį”. Nuveikit ką nors gero, išeikite su vaikais pasigrožėti gamta, paskaitykite gerą knygą, apsilankykite spektaklyje. DŽIAUKITĖS gyvenimu ir leikite džiaugtis kitiems.

 61. to Neringa sako:

  Pritariu. Uz smeizta ir nora bet kokia kaina likti valdzioje gyvenimas atlygins bet kada. Gal net tada, kai to labiausiai zmogus nesitiki.

 62. Stumikas sako:

  Visi zino, kad priklausai ponui pakalniui. ka tau liepia ta tu ir ciulbi…PAUKSTYTE :)

 63. Viltis sako:

  :D

 64. Neringa sako:

  Smagu, kad yra žmonių, kurie dar turi sąžinę. Aišku gaila, kad žaisdami švariai, mes tiesiog pralaimime tiems, kurie žaidžia šmeiždami, gąsdindami, papirkinėdami. Tačiau, kiekvienam bus atseikėta pagal nuopelnus. Viskas grįžta su kaupu, toks visatos dėsnis.

 65. Jupiteris sako:

  Nebalsavai nes tau taip liepė :D

Jūsų komentaras:


− septyni = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]