Dienos šviesą išvydo Jono Lučiūno fotografijų albumas „Širvintų krašto žmonės“    Nuo rugsėjo 2 d. keičiasi Vilniaus AVMI Širvintų poskyrio mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas    Kviečiame į informacinį renginį apie paramą Širvintų r. VVG strategijos lėšomis    Rugsėjo 1-ąją Ukmergės kultūros centre bus nemokamai rodomi du kino filmai    Sudie, gražuole vasara   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Paramos koncerte “Už vaikystę” dalyvavo širvintiškių šeima

Jau ketvirtą kartą vyksta organizcijos “Gelbėkit vaikus” organizuojamas paramos projektas “Už vaikystę”. Šį penktadienį LNK televizijos žiūrovai Lietuvos vaikams paaukojo daugiau nei 135 000 eurų. Dar 6 000 eurų paaukota portale Aukok.lt.

Penktadienio vakarą buvo pristatytos istorijos šeimų, kurių negali apkaltinti neveiklumu. Vienoje šeimoje sudegė namai, kitoje – mamytė pasitraukė iš gyvenimo, o jos pareigų ėmėsi dešimtmetė mergaitė – ji augino savo jaunesnius brolius ir seseris. Dar kitai šeimai, auginančiai penkis vaikus, įgriuvo namo lubos, Tėvai statosi kitą, bet finansai neleidžia skubėti. Laidoje dalyvavo mama, šiuo metu globojant septyniolika vaikų, o per savo gyvenimą ji jau užaugino arti pusšimčio vaikų. Ši tauri moteris tvirino, kad tai daranti tik dėl to, jog ji esanti lietuvė ir jai rūpi mūsų visų ateitis.

Ne kartą įvairūs pašnekovai kalbėjo apie tai, jog vaikai auga čia ir dabar. Kad tik nuo mūsų visų priklauso, kokia bus jų vaikystė, o nuo vaikystės priklausys, kokią visuomenę mes užauginsime.

Su ašaromis akyse organizacijos “Gelbėkit vaikus” vadovė Rasa Didžpetrienė dėkojo už kievieną į sąskaitą “įkritusį” eurą ir tvirtino, kad šie pinigai labai reikalingi vaikams. Kad būtent šie pinigai leis vaikams pasijusti svarbiais ir mylimais. Šį kartą pinigai rinkti ne tik šeimoms, bet ir vaikų dienos centrams. Ne paslaptis, kad būtent dienos centrai kartais būna ta vieta, kur vaikas jaučiasi saugus nuo girtaujančių tėvų ir jų smurto, pavalgo, nusiprausia ir ruošia pamokas. Dienos centrų ypatingai reikia vaikams iš skurdžiau gyvenančių šeimų.

Laidoje dalyvavo ir šeima iš Širvintų. Apie šią šeimą ir organizacijos “Gelbėkit vaikus” jiems skirtą būstą “Krašto naujienos” jau rašė. Mama Jurgita džiaugėsi, kad pagaliau vaikai žiemoja šiltai, o jų moteris augina net šešis. Vienas Jurgitos vaikutis turi sunkią negalią, guli lovoje. Tačiau trapi moteris nenuleidžia rankų – rūpinasi vaikais, kaip tik gali. Praėjus pusmečiui po įkurtuvių, vaikučiai pasakoja, kad dabar jiems gyventi gera, vis dar džiaugiasi savo naujomis lovelėmis ir šiltais namais. Jurgita su kitomis Širvintų dienos centro mamomis visiems atvežė lauktuvių – lankstytų popierinių gėlių ir nenustojo dėkoti Lietuvos žmonėms už suteiktą galimybę auginti vaikus jaukiuose namuose, kuriuos dovanojo kiekvienas, paaukojęs organizacijai “Gelbėkit vaikus”, o įrengė darbščios Širvintų moterys su dienos centro vadove Elena Petkūniene priešakyje.

Kol suaugusieji pasakojo savo bėdas, kol scenoje keitėsi atlikėjai, vaikai drąsiai ėjo prie laidos svečių, rinko jų autografus ir džiaugėsi galimybe vienoje vietoje pamatyti tiek daug televizijos žvaigždžių.

Neringa Tuškevičienė

Nuotraukos autorės

 

 

 

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. Prisidedu sako:

    Ir aš džiaugiuosi, kad pasisekė mamai su šešiais vaikučiais. O apie Eleną Petkūnienę reikia istorija srašyti. Tokio kito pasišventusio žmogaus mūsų rajone nėra. Mūsų socialinėms darbuotojoms reikia daug mokytis, kad pasiektų Elenos lygį, kad padėtų atsitiesti šeimoms.

  2. džiaugiuosi sako:

    Labai šaunu, kad vyksta tokios akcijos, dar džiugiau, kad ir mūsų Širvintos prie to prisideda. Elena Petkūnienė – moteris pašventusi save sunkiam darbui, tai Dieve padėk jai , kad ją palaikytų tie kuriems ji pasišventusi.

Jūsų komentaras:


trys + keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]