Siūlomas nemokamas maitinimas priešmokyklinukams ir pirmokams    Skelbiame konkursą „Mano laimikis“    Kas yra Visa Waiver Programa ir Visa Waiver šalys?    Derliaus šventėje gausybė nominacijų, apdovanojimų ir prizų protmūšio laimėtojams    Tiesioginis valdymas Širvintų rajono savivaldybėje kol kas neįvedamas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų rajono mero V. Jasiukevičiaus kalba paskutiniame kadencijos Tarybos posėdyje

jasiukevicius1Gerbiami kolegos, Administracijos vadovai ir darbuotojai, seniūnai, svečiai,

20 metų išbuvau Taryboje, dvi kadencijas buvau meru. Dirbau žmonių naudai, negalvodamas apie didžiąją politiką, į viską žiūrėjau ūkiškai – kad būtų geriau žmonėms, o ne kokių nors partijų interesams. Gal būt to pasekoje šiandien likau vienas. Ir į Tarybą paskutinę kadenciją, ir pareigas gavau vienas. Labai dėkoju visiems, ypatingai koalicijos partneriams, už palaikymą, už pasiūlymus, už darbus, kuriuos darėm kartu.

Turiu pastebėti, kad buvo ir negerų dalykų. Norėtųsi išeinant palikti Tarybą, dirbančią dėl žmonių. Tačiau įsitikinau, kad yra kitaip, ypač viena partija, kuri deklaruodama vieną daro kitaip jau eilę metų. Aš labai apgailestauju, kad ta partija tokiais metodais, demonstruodama neskaidrumą, eina į rinkimus. Ir niekaip nesuprantu, kaip dirbant tokiais metodais galima žiūrėti žmonėms į akis.

Linkėčiau, kad naujai išrinkta Taryba kažkaip susitartų, susikalbėtų, atmetusi politines ambicijas, dirbtų bendram labui. Linkiu visoms partijoms susivienyti, dirbti sutelktai vardan žmonių, neskaldyti kitų partijų. Ir paskutinis palinkėjimas – išlikite žmonėmis. Kaip ten bebūtų, esate pedagogai, mokinate vaikus, dirbate kolektyvuose, vadovaujate – negalima šitaip ižuliai elgtis! 25 metus gyvename Nepriklausomoje Lietuvoje, o valdžią bandome nusipirkti… Kad savivaldybei vadovautų kai kurie tarybos nariai su korupcijos šleifu… Neduok Dieve!..

Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis
2015 03 26
Širvintos


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

48 Komentarai (-ų)

 1. jega sako:

  svarbiausia nebeliko savivaldybej tinginiu

 2. Verona sako:

  Slėptis Vincukui po lapais jau. Laikas užleisti vietą protingiems ir jauniems. Palaikau tik Živilę.

 3. mi sako:

  man juokingiausia kai rajona valdo berasciai, be moksliai, paaskutiniai paslemekai buve, kazino losejai – stepaitis zimusis, nu zinai, kpol tokie taryboj bus – nieko gero nelauk. or ta pazi gudonte- diploma nusipirkus, nieko neismano apire aplikosauga,m ale bile baige ,kazkas jos vardu.

 4. tkras sako:

  tikras afonia:)

 5. teismas sako:

  Teismas konstatavo, jog nepaisant to, kad šiuo atveju nėra nustatytas tikslus pirktų balsų skaičius, nustatytų įstatymo pažeidimų mastas VRK buvo pakankamas tam, kad konstatuoti šiurkštų Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo pažeidimą. Atsižvelgdamas į Konstitucinio Teismo praktiką, teismas taip pat pabrėžė, jog nagrinėjamu atveju konstatavus šiurkštų aptariamų įstatymo nuostatų pažeidimą, nebeturi esminės reikšmės tai, kokiam rinkėjų skaičiui buvo padarytas poveikis ar kiek balsų buvo nupirkta už atlygį.

 6. > palauk sako:

  dėl teisinio nihilizmo sutinku. Tamsto mylima partija kartu su ŽP normalioj valstybėj seniai sėdėtų ten, kur už tokius darbus ir dera sėdėti. O dėl cinizmo… didesnio cinizmo, kokį DP rodo nuo 2007 m. rinkimų Širvintose, o ir visoje Lietuvoje, matyti neteko. Ir tiek purvo, kiek išpilta “Širvintų krašte” per tuos metus ant visų, kurie ne su Živile, turbūt jokiame respublikiniame dienraštyje per ištisus dešimtmečius nebuvo. Tad manau, kad to laikraštpalaikio darbininkėliai savo šeimininkei ne tik batus valo.

 7. too to dar nebuvo sako:

  Bet dar nebuvo ir taip ištroškusių valdžios… kad koneveikia visus, nesirinkdami žodžių. Lietuva apsivalė, duos Dievulis, apsivalysime ir mes, gal?…

 8. ja sako:

  Kodel KN neperspausdina info is Alfa apie Ziviles skyrima mere???

 9. afonia sako:

  man sita ex mero foto primena is rusu filmo AFONIA kuris tingejo dirbt, nenorejo dirbt,bet del algos stodavos piestu.

 10. to faktas sako:

  …pritariu. Tai didelis “akmuo” į DP bustinę, nes nesugebėjo atrinkti tinkamus kandidatus, kurie vėliau išdavė.

 11. faktas sako:

  Po 2007 metų savivaldybių rinkimų Darbo partija dalyvavo Širvintų rajono valdyme (buvo laimėti 5 mandatai iš 21). Šios partijos atstovas buvo išrinktas meru, o Pinskuvienė kurį laiką dirbo administracijos direktore. Bet tada partija neišnaudojo šios galimybės ir atsidūrė opozicijoje.

 12. to palauk sako:

  nesuformavo, nes pristigo sugebėjimų nuo pat rinkiminės kampanijos pradžios, o 11-os mandatų per rinkimus nepasiekė

 13. palauk sako:

  O ar jai buvo leista formuoti koaliciją? Visos menkystos prieš ją susiburė.

 14. to palauk sako:

  2011 metais Darbo partija, nors gavo daugiausiai mandatų, elementariai nesugebėjo net su partijos pirmininko pagalba suformuoti valdančios koalicijos

 15. palauk sako:

  Pagal politikos kultūra, ir mero postas ir valdančioji koalicija priklauso inicijuoti partijai, kuri laimėjo didžiausią žmonių pasitikėjimą. Ir anais ir dabartiniais rinkimais tai yra Darbo Partija. Tokia žmonių valia, kurią reikia gerbti. Bet Širvintose valdžiai rinkėjų noras nemotais. Tai yra baisiausi, kas gali atsitikti demokratinėje šalyje. Cinizmas, teisinis nihilizmas, nusispjovimas į žmogaus išreikštą valią. Prieš šitą sukilkite širvintiškiai. O dėl KN – neaušinkite burnos. Tarnas privalo šeimininko batus valyti. Ir parašyti protingą ir pagrįstą “Kodėl aš nebalsavau už Živilę Pinskuvienę”. Už Živilę Pinskuvienę be jos balsavo daugumą rajono gyventojų. Nedidelis praradimas.

 16. to stepui sako:

  …o tai kodėl nebūvo pasiūlytas mero postas partijai, kuri laimėjo 6 mandatus?

 17. stepas sako:

  2011 metais tuometinės Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ir Liberalų ir centro sąjunga (jos taryboje gavo po tris mandatus) mero posto atsisakė. LSDP (2 mandatai) gavo vicemero postą. Meru sutarimo būdu tapo nepartinis. Kas čia neaiškaus?

 18. to stepas sako:

  Melas. 2011 metais taip pat lakste ir skunde, kviete KK2, kad tik jis butu poste. Visi labai norejo vienytis ir smeize Pinskuviene. Kam cia reikia kitaip isvartyti ir sakyti, kad niekas nenorejo, per prievarta pasodino.
  Bukim biedni, bet teisingi.

 19. stepas sako:

  2011 metais po rinkimų niekas nenorėjo būti meru. Davidavičienė pasirinko jai patogesnę direktorės vietą. Vincas sutiko. Dirbo taip, kaip nepartinis meras galėjo. Valdančiai koalicijai jis buvo patogus. Bet koalicija pralaimėjo savivaldybės rinkimus bei turi ribotas galimybes laimėti mero rinkimus.

 20. Marius sako:

  Marionete o ne meras buvai :) reikia susitaikyti kad po 20 metu žmones pamate tai ir išeiti pakėlus galva o ne skleisdamas melą apie partija kuri tau ir kitiems nepatinka, baisu kaip taip nusiritama, jei ir trauke žmones darbo partija i savo puse, bet ar kitos partijos taip nedaro??? susitaikyk ir ilsėkis ramybėje prie televizoriaus ekrano… ata

 21. ate sako:

  Vincai, ate

 22. ko sako:

  jus taip puolate? Zmogus nori,kad valdzioje butu PADORUS,protingas,gerbiantis kitus zmogus,o ne koks aferistas-intrigantas,nesilaikantis jokiu morales normu.Aciu,Vincai.

 23. Dar nebuvo sako:

  Dar nebuvo tokio mero ir raj. valdžios kuri taip skausmingai nenorėtų užleisti kėdžių.Gerb.mere,jums reikia pailsėti, pasimelsti ir paatgailauti už intrigas, žmonių skaudinimą, pletkų rinkimą,nesąžiningus sprendimus, netiesos skleidimą.Sėkmės ir ramybės Jums ir Jūsų šeimai.

 24. VJ sako:

  Tik greičiau į penciją, ir tegu sėdi namuose ir…

 25. Ačiū sako:

  Ačiū, Mere, už paprastus ir teisingus žodžius. Jūs nenusmukdėte rajono, parodėte, kokiais būdais sirvintose siekiama valdžios.

 26. Aleksas sako:

  Gėda dėl Vinco. Iki politiko visai nieko žmogelis buvo. Va kaip ta politika žmogų sudarko.6

 27. va sako:

  va cia tai asiliuks

 28. davai sako:

  ei chebryte, varom i Sirvintu krasto interneta, jau atidare komentarus. Pasitaskysime pavarysime bajeriu ba jau to laikrascio niekas neperka pilnos parduotuves tos makulaturos, reik padet saviems pakelt bizniuka

 29. jojo sako:

  Pabaiga kaip ir pradzia buvo tragiska. Didziausia geda.

 30. Angele sako:

  Kam kalba, kam apgailėtini kliedesiai. Bent jau pabaigoj galėjo oriai pasirodyti, deja…Gėda prieš visą Lietuvą.

 31. opa sako:

  Iuztarnauta-poilsi

 32. ji sako:

  Nematau nieko gero,ka jus padarete gero zmoniu labui

 33. STRAKALAS IR MAKALAS sako:

  man sis meras viename kaip STRAKALAS IR MAKALAS cha cha dink greiciau is savivaldybes ir is musu akiu

 34. a sako:

  Zmogus, bent nevoge ir trauke rajona is skolu.

 35. dėdė sako:

  Juokdarys

 36. Tegul sako:

  Sau eina į pensiją ir netrina daugiau kėdžių savivaldybėje. Delfi galės skaityti ir namuose prie kompo.

 37. Janė sako:

  Dėkoju Merui už sąžiningumą, už darbą, gal ne viskas pasisekė, tačiau stengėsi, nemelavo ir nevogė.Jeigu kam netinka komentaras, geriau nerašykit. tai mano ir mano aplinkinių nuomonė. Už pagautus papirkinėtojus per rinkimus ačiū. Pažiūrėsim, jeigu taps merė ką padarys žmonių labui, savo labui tikiu.

 38. to skaitytoja sako:

  tikrai nėra už ką. Už pilamą melą negi dėkosiu?

 39. to skaitytoja sako:

  nepalaikau mero ir neturiu už ką jam padėkoti

 40. skaitytoja sako:

  Palaikau Merą, dėkoju jam už pilietiškumą ir drąsą.

 41. . sako:

  Adios amigos

 42. O kas netiki,kad dirbo? sako:

  Dirbo dirbo. Visad gi tooookį žmonių palaikymą turi, kad ohoho. Nieks nepralenks

 43. :D sako:

  Žmonių labui dirbai? Tai ką žmonių labui padarei? Kėdės pamušalą trynei?

 44. Laura sako:

  Pagaliau išeini. Reiks šampano iššaut.

 45. Ponulis sako:

  Kaip fainai, kai gali save pagirti…

 46. Ramune sako:

  Reiktu sarasa ivardinti,kuris buvo padarytas zmoniu labui.Gyvenu Sirvintose daug metu, kazkaip viskas eina tik blogyn.Del saves jau nieko nesitikiu nieko gero, norisi tik gero savo vaikams. Vien ziurint, i gatviu apsvietima tik vis blogyn, sveciams is kito miesto atvaziavus truputi veliau darosi baisu patekus i gluduma.

 47. Juokas sako:

  Na ir pavarė Vincukas apie ,,puikų’ savo darbą žmonių labui. Juokas ima iš tokių jo pamokslų.

Jūsų komentaras:


devyni − trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]