Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Žemės diena Musninkų A. Petrulio gimnazijoje

Itin linksmai ir nuotaikingai paminėjome Žemės dieną. Kovo 20 dieną pirma pamoka Musninkų pradinukams buvo netradicinė – ją vedė direktorius Vladas Trakimavičius. Aktų salėje sužibo žvaigždės ir išsidėstė dangaus kūnai: Saulė, Žemė, Mėnulis. Pradinukai aiškinosi, kaip juda žemė ir kodėl keičiasi metų laikai.

zemes diena 021

Žemės dienai mokiniai kartu su tėveliais ir technologijų mokytoju ruošėsi jau iš anksto – gamino inkilus paukščiams. Musninkų pradinukai pagamino ir atnešė net 17 inkilėlių! Per technologijų pamokas pagaminti inkilėliai — tikras bendro darbo pavyzdys: lentų parūpino Kernavės girininkas Rimas Kazlauskas, lentas tinkamai paruošti padėjo penktokai, o inkilėlius skirtingiems paukščiams pagamino aštuntokai, devintokai ir dešimtokai.

Tad žemės dienos proga mokyklos aplinką papuošė nauji nameliai paukšteliams, kurie laukia savo gyventojų. Kol dar laukiame medžių pumpurų sprogimo ir žalumos, parskrendant paukščių, prie mokyklos sužydėjo pradinukų ir darželinukų papuošti medžiai ir ant jų šakų sutūpė spalvoti paukšteliai.

Grįžtantys paukščiai, kurie neapsistos Musninkuose, drąsiai gali skristi į Kernavę, kur kartu su Kernavės girininkijos darbuotojais, namelius paukščiams kabino Kernavės Juozo Šiaučiūno pradinio ugdymo skyriaus mokiniai. O paukšteliai, mėgstantys gyventi atokiau nuo gyvenviečių, puikus namelius ras Musninkų vaikų dienos centro “Aitvarai” stovyklavietėje Kernavės miške, kur gausus būrys mokinių ir girininkijos darbuotojų pakabino ne vieną inkilėlį, pritaikytą būtent tokiems paukščiams, kurie gyvena miške. Pasak Kernavės girininko pavaduotojo Giedriaus Povilaičio, šiuose nameliuose apsigyvens musinukai, juodosios meletos, geniai, gilutės, bukučiai.

zemes diena 061

Kai darbai padaryti, buvo galima vaišintis ir žaisti ratelius apie paukščius, kurių pamokė mokytoja Asta Jurkevičienė.

Linkime paukšteliams gero gyvenimo naujuose namuose, o visai mokyklos bendruomenei – rūpintis savo planeta Žeme…

 

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


vienas + septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]