Širvintų ligoninės atsakymas į straipsnį    Bus atliekamas žemės sklypo ženklinimas Motiejūnų k.    Direktorė teigia, kad pagalba buvo suteikta, tačiau pacientui jos teko ieškoti kitame rajone    Žygis „Musninkų MŪŠIO takais“    Sostinė nuo penktadienio skelbia šildymo sezono pabaigą   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Atliekų tvarkymas Širvintų rajone – sritis, kurią reikia spartinti

atsisiųsti (6)

Balandžio 20 d. laikinai mero pareigas einanti Tarybos narė Živilė Pinskuvienė, Tarybos nariai, Infrastruktūros skyriaus atstovai susitiko su UAB „VAATC“ direktoriumi Luku Andronavičiumi aptarti atliekų tvarkymo Širvintų rajone klausimų. Susitikimo metu buvo išsamiai aptarta dabartinė rajono situacija: liepos mėnesį baigiasi sutartis su vežėju UAB „Ecoservice“, nėra parengto Atliekų tvarkymo plano, reikia svarstyti, kas administruos atliekų tvarkymą. Laikinai einanti mero pareigas Živilė Pinskuvienė apgailestavo, kad šioje srityje mūsų rajonas stipriai atsilieka nuo kitų Vilniaus regiono savivaldybių, tačiau išreiškė viltį, kad drauge su kompetentinga komanda, su UAB „VAATC“ vadovų pagalba problemos bus išspręstos ir priimti rajono gyventojams naudingiausi sprendimai. Tarybos nariai uždavė rūpimus klausimus UAB „VAATC“ direktoriui, Savivaldybės ekologei, Infrastruktūros skyriaus vedėjui dėl kompostavimo dėžių, rūšiavimo konteinerių dalijimo gyventojams, buitinių atliekų išvežimo, tarifų nustatymo, apskaičiavimo ir kt.

Širvintų rajono savivaldybės naujienos

www.sirvintos.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

15 Komentarai (-ų)

 1. stepas sako:

  Pats palankiausias variantas rajono valdymui būtų buvęs Darbo Partija su socialdemokratais.Bet Darbo partija su pagalbininkais suformavo diktatūrą. Tai jau matyti iš balandžio 30 d vyksiančio savivaldybės tarybos posėdžio dienotvarkės. Imtasi anksčiau laiko spręsti klausimus, kuriuos derėtų spręsti po tikrojo mero išrinkimo

 2. iš šono sako:

  Su socdemais, kurie visada prisilaiko savo partinių vertybių (Seime jie dirba drauge su Darbo partija), Širvintose kažkodėl koalicijos nėra (tai būtų normalus reiškinys). O rinkimuose vos 4 procentų ribą peržengę konservatoriai ir liberalsąjūdiečiai savo politines vertybes išdavė, kad tik būti prie valdžios, nors tam prireikė de facto tapti Darbo partijos “skyriais”. Kita vertus, tai Darbo partijos laimėjimas (šį kartą jis nebesakys, kad jiems trukdė formuoti koaliciją, kaip buvo po 2011 metų rinkimų)

 3. MM sako:

  JEI ZIVILE KA KALBA TAIP IR DARYTU – BUTU GAL IR GERAI, BET KAD JI AFERISTE, DAUGIAU ZADA, MELUOJA, TEMPIA GUMA, IR TIK SAVO PLASMASINIUS DANTIS SIEPIA- NIEKO GERO NEBUS! TIK SAU NAUDOIS NORI, VISKAS CIA AISKU. NU BET KAD VALKAUSKAS PARSIDAVE JAU – TAI FUI FUI FUI…..ISDURS IR PALIKS JI :D DD
  ZMONES BUKIT BUDRUS – NERINKIME JOS I MERES!!!!!!!! GERIAU BELE KA, NEI JA!

 4. tam is sono sako:

  o jei butu su socdemais tai butu socdemu skyriai?truksta smegenu ponui

 5. klausimas sako:

  kam visą naktį pleškinamas gatvių apšvietimas? Papildomų pinigų juk niekas neppidės. Paskui žiemą žabalinėsim tamsoje

 6. iš šono sako:

  Širvintų konservatoriai ir liberalų sąjūdis maždaug nuo balandžio 13 yra Darbo partijos skyriai

 7. DPir..... sako:

  tik JONAS P galėtu išgelbėti miesta nuo bankroto .Butu geras tandemas Zivile meras o Jonas miesto administratorius .Miestas klestėtu .

 8. Širvintiškis sako:

  Prie ko čia pavydai ir visokie skausmai? Juk normalu viskas-renkame valdžias kas keturi metai, vieni nueina, kiti ateina, normalu, kai žmonės diskutuoja, tuo reikia tik džiaugtis. Vieniems vieni tinka ir patinka, kitiems kiti. Aš pvz. matau, kad negerai leisti vienai partijai tvarkyti visus pinigų srautus. Kol kas to Lietuvoje negalima daryti ir kitose savivaldybėse to nėra. Kas kita,jeigu partija turi absoliučią daugumą ir jai nereikia koalicijos partnerių. Tada- pilna atsakomybė. Aš savo komentare sakau, kad liberalai ir krikščionys nėra atsakingi tiek, kiek galėtų būti atsakingi. Juos tenkina jaunesnių brolių vaidmuo. Kas trečias brolis, tai man aišku, bet kad ir antras negeresnis. Tai va. Apie tai kalba.

 9. tai sako:

  kad nuotraukose tik DP tarybos nariai. Kitų nuomonė, matyt, nesvarbi :)

 10. idomu sako:

  Gal kažką praleidau, todėl pasidarė įdomu, ar J.Pinskus irgi tarybos narys, ką jis veikia tame susirinkime???

 11. o sako:

  tai jau ir Pinskus su savo VAATS’u ateina? Prasidėjo?

 12. to sirvintiskis sako:

  matosi ponui lb skauda,turbut busit is tos saikos kuri buvo nustumta nuo sostu :) ) nesinervinkit,atsipalaiduokit dar kokiu 10metu cia negrisit :) )

 13. po Širvintiškis sako:

  Gyvenimas bus geresnis tik nereikia pavydėti .

 14. Širvintiškis sako:

  O mano nuomone geriau gyvensite dar labai negreitai. O greičiau geriau gyvens tie, kurie bus arčiau prie europinių pinigėlių. Kol kas vyksta viskas taip ,kaip ir buvo galima tikėtis – trys postai savivaldybėje , kurie tvarkys europinius pinigėlius- Meras. administracijos direktorius, investicijų skyriaus vedėjas , kaip matosi, bus iš …vienos partijos – nors koaliciją sudaryta iš trijų partijų. KĄ TAI RODO????? SKAIDRUMĄ??? ANAIPTOL. dp fanai liaupsina, kad tarybos daugumą sudaro tooookie kompetentingi ir gabūs nariai, o nėra kitos partijos, ne DP, ARBA NEPARTINIO Į ADMINDIREKTORIAUS POSTĄ??? pAŽIŪRĖKITE, KAIP vILNIAUS TARYBA PASISKIRSTĖ DARBĄ, O IR KITUR LIETUVOJE . Bet, iš kitos pusės, jei koalicijos partneriams krikdemus ir liberalus taip pigiai išėjo paimti, tai ko gi ne, ar ne, ponai?

 15. ghjkl sako:

  mano nuomonė dabar viskas bus per puse pigiau ir gyvensime geriau

Jūsų komentaras:


vienas × = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]