Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ebru (tapybos ant vandens) pamokos Bagaslaviškio vaikų dienos centre

Kovo 23 dieną, Bagaslaviškio vaikų dienos centre lankėsi svečiai iš Vilniaus. Atvyko “Ernst & Young“ kolektyvo nariai su šio meno technikos  mokytoja, kuri mokino vaikus piešti ant vandens. Ebru – tai tradicinis Turkijos menas gyvuojantis 500 metų.

Piešimas  ant vandens tikrai  įmanomas! O smagiausia – tam nereikia jokių meninių sugebėjimų. Nepakartojamą piešinį vaikai sukūrė vos per 2-3 minutes!

Piešimas atliekamas specialiame inde ant sutirštinto vandens dažų teptuku ištaškant foną, o vėliau specialiomis lazdelėmis formuojami patys įvairiausi ir spalvingiausi ornamentai. Vėliau visas vaizdas nuo vandens paviršiaus perkeliamas ant popieriaus.

Vaikų įspūdžiai apie Ebru meno  techniką :

Man labai patiko piešti. Spalvos tiesiog pačios skyla vandenyje. Šis piešimas labai atpalaiduoja ir ramina. Piešinys negali būti negražus, kiekvienąkart jis kitoks: originalesnis, spalvingesnis, įdomesnis. Matyt, čia ir yra menas. Tai visai kitoks piešimas nei su flomasteriais ar pieštukais. Labai norėčiau dar kartą pabandyti. Skaistė 4 kl.

 Pirmą kartą teko piešti ant vandens. Sužinojau daug įdomių dalykų apie vandenį. Pasaulyje yra įvairių vietų, kur vanduo visokiausių spalvų nei mums įprasta matyti. Pvz., Bolivijoje, ežero  vanduo yra rausvos spalvos, dėl spalvotų dumblių ir mineralų nuosėdų. O gamtoje, vandens menininkai yra žuvys, saulė, lietus, kraštovaizdis, šaltis bei debesys. Tapyba ant vandens man labai įdomi. Evelina 8 kl.

 Dėkojame “Ernst & Young“ kolektyvo nariams už  naudingas ir  įdomias organizuojamas veiklas  mūsų vaikams.

 Bagaslaviškio vaikų dienos centras

Socialinė pedagogė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni − = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]