Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Iš Linkuvos – su pirma vieta

Balandžio 18 dieną Širvintų savivaldybės kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis (suburtas specialiai  šiam konkursui) dalyvavo respublikiniame vokalinių ansamblių festivalyje – konkurse ,,Kur aukštas klevas’’ tolimame sėlių žemės kampelyje – Linkuvoje.

Širvintiškių sekstetas dalyvavo miestų ir rajono centrų ansamblių  grupės konkurse. Iš 18 šios grupės kolektyvų  širvintiškių ansamblis buvo įvertintas aukščiausiai – gavome pirmo laipsnio diplomą.

Iš viso 14-ame konkurse Linkuvoje dalyvavo 47 kolektyvai. Konkursas, prasidėjęs prieš pietus, baigėsi prieš aštuonias vakaro. Mūsų kolektyvas pasirodė beveik pačioje konkurso pabaigoje, kai komisija tikrai buvo nuvargusi nuo klausymo… Bet pasirodė, kad nedėkingas eilės numeris (16) mums buvo laimingas. Pirmiausiai buvome apdovanoti už dainą apie Tėvynę (,,Kernavės rytas’’). Pagyrimo raštą  įteikė Pakruojo savivaldybės administracijos direktorė, o tokią nominaciją konkursui įsteigė Tėvynės Sąjungos Pakruojo skyrius.

Kai buvo skelbiami 3-osios, 2-osios vietų nugalėtojai, neslėpsiu, turėjome vilties… Ir kai galiausiai komisijos pirmininkas choro dirigentas ir daininkas Dainius Puišys pradėjo kalbėti apie nugalėtojus, mes beveik nebesiklausėm.

Tik ištarus žodžius apie kolektyvą iš Vilniaus priemiesčio (,,tegu jie neįsižeidžia taip pavadinus jų miestelį’’…) vėl suklusome. Taigi po ilgos pertraukos į Širvintas atvežtas  toks aukštas apdovanojimas vokalinių ansamblių kategorijoje. Vadovė A.Burakovienė kažkada savo kaip chorvedės karjerą pradėjo būtent nuo ansamblių, kvartetų ir po šio konkurso įrodė, kad šis žanras ir šis ,,formatas’’ yra ta sritis, kuri geriausiai atskleidžia jos meistriškumą. Ansamblyje  be Audronės, kuri nustebino komisiją atlikdama tenoro partiją, dainavo bosai Stasys Vaitiekūnas ir Saulius Dambrauskas, altai Ingrida Didžiokienė ir Ligita Varaneckienė ir sopranas Jolita Jurkevičiūtė.

Šiame konkurse mažųjų ansamblių grupėje pasirodė Ingridos Didžiokienės ir Vilmos Gudeikaitės duetas.

Ligita Varaneckienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. Gera sako:

    Nu geri vyrai

  2. Miestelėnė sako:

    Kai dirbama profesionaliai, tai ir laimėjimai lydi. Sveikiname, Šaunuoliai.

Jūsų komentaras:


devyni − = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]