Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Teismas: Pinskuvienė lieka be mero kėdės

40Darbo partijos (DP) atstovė Živilė Pinskuvienė, per savivaldybių rinkimus sužibėjusi Širvintų rajone ir antrajame ture iškovojusi pergalę, kol kas lieka be mero kėdės – Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) atmetė „darbietės“ skundą, kuriuo prašyta panaikinti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nutarimą rinkimų rezultatus Širvintų rajone pripažinti negaliojančiais.

Į teismą Ž. Pinskuvienė kreipėsi apskųsdama VRK kovo 21 d. priimtą sprendimą, kuriuo buvo panaikinti mero rinkimų rezultatai Širvintų rajone.

LVAT nutarimas yra neskundžiamas.

Pakartotiniai mero rinkimai Širvintų rajone VRK sprendimu vyks birželio 7 d.

Skaitykite daugiau: Alfa.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

42 Komentarai (-ų)

 1. skaitytojas sako:

  Jus ištrinkit šį tikrovės neatitinkantį tikrovės straipsnį.

 2. Janina sako:

  Visiems, kas norėjo susidoroti su Živile, grįš su kaupu, žmonės vistiek myli ir palaiko, matosi iš balsų skaiščiaus. Šauni mūsų laikinoji merė, aš pati buvau susitikime, labai šiltai priėmė, išklausė problemas. Tik geriausi žodžiai. Linkiu ir likti mere, ir dirbti ilgus metus, ir džiuginti mūsų kraštiečius. Mūsų rajono pažiba.

 3. Onute sako:

  Tik uz Zivile.Ji saunuole

 4. ...vėl iš naujo sako:

  trukt už vadžių vėl iš pradžių:)

 5. išeitis yra sako:

  Živilei tik reikia laimėti rinkimus prisilaikant beveik visų rinkimų įstatymo reikalavimų

 6. taip sako:

  Čia nusisnekejimo nera, o nuoga tiesa apie bjauru mela ir susidorojima. Idomu, kaip per birzelio rinkimus bus susidorota? Ka tada prigalvos ir kaip anuliuos rezultatus? Negi vel rasys apie kazkokius mistinius pardavejus?

 7. zyzlius sako:

  Nenusišnekėkit. Jei būtų sąžiningai elgtasi, nebūtų iškilusios tokios bėdos

 8. taip sako:

  Gerai suprantame, kad tai yra LABAI apgalvotas susidorojimas su teisėtai išrinkta mere.

 9. DARBO PARTIJA sako:

  DARBO PARTIJA SVEIKINA VISUS SU SV.VELYKOMIS.BUKIT LAIMINGI

 10. to to to 10 sako:

  aš rašau iš kompo, mums kompus padovanojo :)

 11. Anonimas sako:

  Baikit pjautis ir pilti purvą vieni ant kitų. Juk po dienos VELYKOS. geriau vakarais eikit į bažnyčią, tai bus geriau. Kokie mes esame katalikai ir kodėl Lietuva vadinasi Marijos žemė. Iš komentarų matosi, kad tie žmonės nemoka nieko gero padaryti tik apdrėbti vieni kitus. O dabar KRAŠTO NAUJIENOMS, parašykite gerų maisto gaminimo receptų Velykų stalui.

 12. to saule sako:

  o tu is ko komentarus rasai? Is bato gal? :)

 13. saule sako:

  Komentarus raso dabar DP is kur nori ir kada nori, gi telefonus ismaniuosius dovanu gavo:)))

 14. to to to 10 sako:

  matau, kad ir tau gerai moka, į kiekvieną komentarą atsakai. Čia taip liepta, ar įkainis nuo kiekvienos paspaustos raidės? Pinigus užkaldinėji ar darbo vietai dirbi? Pasidalink, kolega, savo darbo patirtimi :)

 15. .... sako:

  Fainos didkusijos, gaila, kad laikų (like) negalima duoti:)

 16. to to 10 sako:

  Gerai atidirbineji. Saunoooole.

 17. to 10 sako:

  ŽP jau seniai bedarbė, nes dirbti nemoka, tik perka ir žada ir dar garsiai rėkia AŠ MERĖ, AŠ MERE AŠ MERE

 18. dešimtukas sako:

  KN bedarbiais būtų, jei Živilė neegzistuotų. O tai straipsnių rašyt jie nemoka, tik nukopina arba parašo KODĖL TAS IR TAS NEBALSAVO UŽ ŽIVILĘ :)

 19. to :) sako:

  Ką Pinskuvienė darytų, jei tokių padlaižių nebūtų. Visisškas pravalas

 20. :) sako:

  Apie ką KN rašytų, jeigu Pinskuvienes nebūtų? Ogi pravalas visiskas būtų.

 21. to Už Živilę sako:

  Niekas Jums nedraudžia balsuoti už Živilę. Bet ar verta rašyti apie tai kas Jums yra automatiškai garantuota

 22. nežinantiems sako:

  Lietuvoje yra dviejų tipų teismai. Teisingi, kurie priima Pinskuvienei palankų sprendimą ir – Neteisingi, kai sprendimas jai yra nepalankus. Nieko čia sudėtingo.

 23. A sako:

  tai kaip čia išeina. Kai ŽP teismuose laimi prieš Pakalnį ar savivaldybę, tai teismai geri ir teisingi. O kai tik pralaimi, tai “nėra teisybės”, “kaip liepė iš aukščiau, taip nubalsavo”. Ot tai kokia ta Jūsų DP teisybė- mušu bėk, gaunu rėk

 24. Už Živilę sako:

  Mes balsuosim už Živile

 25. klausimas sako:

  o gal naujuose rinkimuose pirmame ture bus tik du kandidatai?

 26. ab sako:

  Akivaizdu, kad Pinskuvienė pirmuoju numeriu pateks į naujų rinkimų antrą turą (jai dalyvavimas juk neuždraustas). Intriga – kas bus jos varžovas antrame ture. Gal būt ir ne LSDP atstovas. Reikia suvokti, kad ne bet kuriam dar vis valdančios koalicijos kandidatui patekimas į antrą turą, leidžia juos laimėti.

 27. epikrizė sako:

  Ir panirs Širvintos į gilų 4 metų stagnacijos liūną. Su tais pačiais savais ir tarp tų pačių savų.

 28. Sėkmės sako:

  Tau Živile. tu laimėjai du kartus, laimėsi ir trečią kartą.

 29. To Širvintiškiui sako:

  tik su Žibile žmonės taps turtingesni? A tai kur jos pačios pačiai sau sukurti turtai? Kur gi jos turtinimo gebėjimai? Anei verslo, anei darbo. Namas ir tas girdimai jau užstatytas. Prie ko tik prisiliečia, viskam krachas

 30. >to Širvintiškis sako:

  nebent jūsų išrinktoji. Visiems kitiems merams tam tikrus įgaliojimus suteikia LR įstatymai. Šiaip jau sakoma, kad visagalis tik Dievas.

 31. to Širvintiškis sako:

  Meras yra visagalis ir mes balsuosime už ŽIVILE ir musu miestas taps gražus ir žmones turtingesni ….Tik su ŽIVILE miestas pasikeis nepažįstamai . Mes tik už Tave Živile.Živile stiprybės, nenuleisk rankų gelbėk mus nusidėjusius .

 32. Sako sako:

  Atsibodo eilę metų tokie rinkimai, papirkimai ir kiti nepriimtini dalykai. Atsibodo po 3-4 kartus DP lakstymas po namus. Nu, laimėkit rinkimus nepaperkant,skaidriai, būsite garbingi.Gėda žiūrėti, kai pilietiški pasidaro tik per rinkimus alkoholį labai mėgstantys žmonės. Kodėl nekanditavo Vilniuje, kur gyvena, ten žmonių išsilavinimo lygis kitas, už tokius menkaverčius daiktus neparsiduos, tai ir rezultatų norimų nebus. Per televizijos laidas rodo tik prabangų gyvenimą Vilniuje, o kur gyvena Širvintose, negali pasakyti.Atsibuskime nuo melo ir kitų negražių dalykų.

 33. ab sako:

  laukia naujas etapas: naujos savivaldybės tarybos posėdis bei pustrečio mėnesio su laikinuoju meru ir su laikinai einančiu administracijos direktoriaus pareigas. Turime dvidešimt kandidatų į laikinojo mero pareigas (suprantama, kad tikrovėje – jų mažiau). Gal būt laikinasis meras dalyvaus ir mero rinkimuose

 34. jonas sako:

  Dirbantys Vilniuje kaip tik gerina finansinę rajono būklę: rajonui atitenka žymi dalis jų sumokėto pajamų mokesčio (net Zuokas sudarė sąlygas ne Vilniuje gyvenantiems,bet dirbantiems – Vilniuje deklaruoti gyvenamą vietą) jie mažina bedarbystę, socialinių išmokų apimtį. Nebūtų arti Vilniaus, rajono biudžetinė būklė būtų apverktina. Taip pat natūralu, kad daliai tvirtų politinių pažiūrų rinkėjams netiko nei Darbo partijos, nei LSDP kandidatai. Naujuose rinkimuose finalinė pora gali būti ir kitokia: gal net labiau priimtina didesniam rinkėjų skaičiui. Gal tarp rimtų kandidatų pamatysime naujus veidus.

 35. viskas gerai sako:

  Živile stiprybės, nenuleisk rankų, gal pagaliau Jozonis supras,kad ne jam, nu ne jam ta kėdė….patirties ir brandumo vis dėlto trūksta……

 36. Širvintiškis sako:

  Man nesvarbu kiek papirko DB, kiek papirko SocDemai, svarbiausia, kad žmonės susiprato, kad rinkimai buvo nesklandūs. Ir man, kaip balsavusiam šiuose rinkimuose yra nemalonu, kai vyksta tokie nešvarūs reikalai. Nesakysiu už ką balsavau, nešmeišiu nei vienos pusės, bet taip daryti yra negražu. Tie, kurie kalba, kad daliai, gyvenančiai ne Širvintose ir dirbančiai ne čia žmonių, tai nerūpi, tai pagalvokit ką kalbat. Pažvelkit visi iš šono, jums neįtinka nei Andrius, nei Živilė, vienas žada vieną, kitas kitą ir tai normalu, bet taip ar taip po 4 metų verksit, kad va meras(merė) neįvykdė savo duotų pažadų, tad geriausia yra pačiam rodyti savo iniciatyvą, nes meras nėra visagalis ir nepadarys visko už jus, nebūkit bukagalviai ir mąstykit savo galva, nes tik mes patys kuriame savo aplinka ir nei Andrius, nei Živilė neatvažiuos, nepamojuos savo burtų lazdele ir nepasidarys viskas gražu… Protaukit, bendrakraštiečiai, protaukit.

 37. tiesa tokia, kad sako:

  kas beateis dabar į valdžią, taps geru. Juk pokriziniai dariniai suvaldyti, parengta daug projektų, kuriuos įgyvendis tas atėjęs. Jam ar jai beliks tik fotkintis prie darbų, kuriuos qugalvojo ir finansavimą išpešė išeinanti valdžia.
  Taip, daugumai nesvarbu, kas vadovaus. Svarbu, kad tai darytų sąžiningai. O ką galima
  kalbėt apie sąžiningumą, jei tokie kaltinimai teismuose nagrinėjami???

 38. iš šono sako:

  Didelei daliai rajono gyventojų nėra skirtumo, kas po normalių rinkimų laimės mero rinkimus. Kadangi daug gyventojų dirba Vilniuje arba apie Vilnių (todėl mažai bedarbių ir nedaug reikia išmokėti pašalpų) – savivaldybės biudžeto turėtų užtekti.O stebuklų rajono gyventojams artimiausiu metu nebus: tik įprasta kasdienybė. Tiek Pinskuvienė silpna, tiek ir pastaruosius keturis metus valdžiusieji rajono savivaldybę. Gal būt pagelbės tiesioginis valdymas, jeigu savivaldybė nusivažiuos

 39. westbrookas sako:

  Tikrai nelaimes.neprognozuoju,o ZINAU.o as daug zinau ;) ) kartais ner per daug :) bet sita tai tikrai zinau ;D

 40. teismas sako:

  Teismas konstatavo, jog nepaisant to, kad šiuo atveju nėra nustatytas tikslus pirktų balsų skaičius, nustatytų įstatymo pažeidimų mastas VRK buvo pakankamas tam, kad konstatuoti šiurkštų Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo pažeidimą. Atsižvelgdamas į Konstitucinio Teismo praktiką, teismas taip pat pabrėžė, jog nagrinėjamu atveju konstatavus šiurkštų aptariamų įstatymo nuostatų pažeidimą, nebeturi esminės reikšmės tai, kokiam rinkėjų skaičiui buvo padarytas poveikis ar kiek balsų buvo nupirkta už atlygį.

 41. shf sako:

  Ji jau 2 kartus laimejo, bet oponentai daro viska, kad neprileistu. Po trecio laimejimo bus dar vienas “siurpraizas”.
  Blogio gaivalas visada gajus ir zmoniu nuomone pamins po kojomis.

 42. Širvintiškiai sako:

  Mes tik už Tave Živile. Tu laimėsi mero rinkimus.

Jūsų komentaras:


šeši − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]