Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Gimtojo miesto gimtadienį švęskime be politikos!

Šiomis dienomis viename socialinių tinklų pasirodė laikinosios merės kvietimas kandidatams į merus „Į miesto šventę – be politikos!“. Jame rašoma: „Atsižvelgdami į tai, kad birželio 7 d. mūsų rajone vyks pakartotiniai mero – Tarybos nario rinkimai, organizacinio komiteto nariai kviečia politikus miesto šventės nespalvinti jokiu politiniu atspalviu, tomis dienomis nevykdyti agitacijos, reklaminių akcijų. Gimtojo miesto gimtadienį švęskime be politikos!“

Kvietimas logiškas ir pagrįstas. Tačiau, kaip dažnai nutinka Širvintų rajone, įvykiams užbėgta už akių ir pasinaudota tarnybine padėtimi.

Vilniaus gatvės skvere prie „Norfos“ parduotuvės numatytas dainuojamosios poezijos vakaras „Banguojantis aidas“. Čia pat vidurnaktį vyks dangaus žibintų paleidimo ceremonija. Viskas būtų gražu, bet įėjimas į skverą jau „papuoštas“ didžiuliu laikinosios merės portretu. Kitas Jūsų portretas (Nepriklausomybės a.) lydės šventinės eisenos dalyvius.

Tad, ponia laikinoji mere, su visa pagarba klausiu, ar Jums pakaks politinės valios parodyti gražų pavyzdį kitiems kandidatams į merus ir šventės periodui  nukabinti savo portretą?

Taip pat tokiam žestui kviečiu ir kitą kandidatą – Darių Valkauską, kurio portretas kabo šventės teritorijoje.

Aš prisijungiu prie Jūsų kvietimo: Gimtojo miesto gimtadienį švęskime be politikos! O jūs?

Pagarbiai, Elena Davidavičienė, Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė

 

______________________________________________________________

„Krašto naujienos“ informuoja, kad rubrikoje „Politika“ informacija skelbiama neatlygintinai. Čia talpinami pranešimai apie vietos savivaldos, LR Seimo, Europarlamento politikų veiklą, politinės naujienos ir politikų komentarai, pasisakymai.

Straipsnių ir pranešimų talpinimo tvarka:

Straipsnius, išsaugotus Word formatu, galima atsiųsti el. paštu [email protected]

Straipsniai patalpinami per 1-3 darbo dienas.

Straipsniai talpinami atsiuntimo laiko eilės tvarka.

Straipsniai neredaguojami, nekoreguojami, netrumpinami.

Prie straipsnio talpinama iki 5 nuotraukų, išsaugotų JPG formatu.

Redakcija nebūtinai sutinka su straipsnyje išsakyta nuomone ir už straipsnių (išskyrus pasirašytų „Krašto naujienų“ vardu) turinį neatsako.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

39 Komentarai (-ų)

 1. leonui sako:

  to, ką jūs ir kiti turintys galvas mato plika akimi, “ištikimieji bendražygiai” nepamatys ne tik pro akinius, bet ir pro žiūronus. Tik žinot, Širvintos ne Vilnius ir niekas mums skolų nenurašys. Bet jeigu mano kraštiečiams tiek džiaugsmo suteikia gėlytės ar pajuodavusios liepos palei Vilniaus gatvę, lai džiaugiasi.

 2. leonas sako:

  Pinskuvienė jau per pilnus du mėnesius sueikvojo rajono biudžeto lėšų tiek, kad metams baigiantis gali tekti iš bankų imti kreditą darbo užmokesčiui sumokėti. Tai matoma žiūrint plika akimi

 3. palauk sako:

  >elenai

  Pilnai pritariu. Normalus ir adekvatus zmogus tik dziaugiasi teigiamais pokyciais rajone. O kaip bus – matysime. Pinskuviene turi 4 metus :0 Apsidirbkite is pykcio nieko nedarantys buvusieji, bet artimiausi 4 metai priklauso Zivilei.

 4. elenai sako:

  ciocia elena jusu era baigesi ir aciu Dievui.Sirvintos dziaugiasi permainom.kaip sedejot savo poste nieko neveikdama taip sedekit ir dabar namie.per si menesi nesutikau nei vieno zmogaus kuris nesidziaugtu pokyciais.

 5. Nepykit sako:

  Sutikit miestas po truputeli atgyja tai jau gerai, o kaip bus pamatysime, laiko marios.Nepakeiciamu zmonių nera.

 6. palauk sako:

  >aleksai

  Pinskuvienė kalta, kad pacukai prigeria?
  Prie Pakalnio ir Vincelio pacukai negerė, oi negerė…

 7. aleksai sako:

  tikrai nuostabiai daug prigėrusių, jų tarpe ko gero buvo ir paauglių. o stebint koncertą kai jaunimėlis užsirūkė šalia ,įtariu žolytę, nusprendėm fejerverkų nebelaukt ir eiti namo.

 8. Aleksas sako:

  Širvintos to dar nematė – šventė nuostabi. Tik ar pagiežingi komentoriai jos verti. Bent paskaitinėtų, kaip kitur vyksta – ir eisenos, ir koncertai, ir parodos. Čia ne naujiena, bet tamsuoliai pavyduoliai sprogsta ir viduriuoja…

 9. Turiu nuomonę sako:

  Šventė tikrai pavyko, bet svarbiausia kokie visi įstaigų ir savivaldybės darbuotojai pasidarė darbštūs. Ačiū jiems už tai

 10. 540 sako:

  Ačiū merei už šventę. Miestas dar tiek žmonių nematė.

 11. gerbėjai sako:

  Gal iškart skelbkite lep šventąją. Juk nusipelno ane?

 12. skaitytoja sako:

  Pritariu koooo. Geriausia ginyba- puolimas. O Ziviles oponentai tik tai ir tesugeba. Bailiai, kurie nieko kita nemoka veikti tik liezuviais malti

 13. Jo sako:

  Eisenos visada organizuojamos per šventes. Pažiūrėkit į Druskininkų miesto šventės vaizdus.Nėra reikalo pilti purvą ant gerų darbų.Ar šio laikraščio etatiniai komentatoriai vis neranda ramybės? Geriau eikite į šventę ir atsipalaiduokite.

 14. kooo sako:

  Kokia puiki šventė surengta. Kai kas sprogsta iš pavydo, lieja tulžį, kad iki šiol nieko panašaus padaryti nepavyko. Sėkmės, liejant purvą. Reikėjo bent dešimtadalį padaryti to, kas dabar padaryta per kelias savaitės. Ne plakatai lems žmonių pasirinkimą, o realūs darbai.

 15. žinot, Fiodorai, sako:

  aš irgi vakar jaučiausia grįžusi į 80-tųjų gegužės pirmosios paradą. Trūko tik tribūnos priešais savivaldybę ir iš jos mojuojančių “gensekų”. Na, bet parado dalyviai galėjo “atiduoti pagarbą” dviems dideliems plakatams – mūsų GARBEI, PROTUI IR SĄŽINEI.

 16. Tiesa sako:

  Gerb.ponia,jei kiti kandidatai neturi pinigų didelėms plakatams, tai jų problema. Tiesos dėlei reikėjo parašyti,kad jūsų ir kitų kandidatų portretai ir raginimai už jūs balsuoti kabo Nepriklausomybės aikštės skelbimų lentoje ir kituose miestelio vietose ir eisenos dalyviai puikiai galėjo jos matyti.Taigi visų kandidatų teisės lygios.

 17. skaitytoja sako:

  Kaip paprasta visus kritikuot, o taip sunku pamatyti zmoniu pliusus ir teigiamai ivertinti veikla. Nejau nematot, kiek vienas zmogelis padare naudinga ir gera miesteliui. Nejau nematot kaip ji del musu stengiasi. Aciu pasakykit, o ne s…. drabstykites. Gerb. Davidaviciene pyksta ir visi zino del ko. Tad jei ji butu tinkamai dirbus savo darba nebutu jo netekus ir nereiketu db. burnoti

 18. Girdime sako:

  Kaip garsiai griežiama dantimis iš pykčio, kad Živilei sekasi dirbti.
  Šiame laikraštyje skaitome, kaip liejasi nuoskaudos, kad nesugebėjo patys dirbti.

 19. palauk sako:

  Kvailas straipsnis. Vyksta rinkimine kampanija. Kandidatai reklamojasi, tai leidzia istatymai. Kame problema?

 20. Larisa sako:

  Jau taip viskas blogai, taip blogai, taip juokinga, kad net baisu. Visi taip ibaiginti, kad net koncerto ziureti suejo. Jau taip baisu, kad net nezinau.

 21. Sako sako:

  Jinai mato tik kitus, o įstatymai jai seniai negalioja, šventė graži, o kokia kaina surengta, svečių vaišinime dalyvavo N. Lubienė, rinkimų komisijos narė, prie ko jinai ten. Straipsnis super, bet kas iš to, juk laikinajai viskas galima.

 22. Širvintiškiai sako:

  Po is Elena Davidavičiene tai kodėl jus daly aubade šventėje jei taip blogai viskas.

 23. Seni draugai sako:

  O jau darbuotojai kaip įbauginti, bijo net svečius pristatyti. Sarmata ir liūdna. Padėk Jums Dieve!

 24. jo sako:

  Gerai kad nešti neliepė

 25. paradas sako:

  O man ta eisena primine senus tarybinius laikus, kai suvaryti nešdavo politiniu veikėjų plakatus. Čia kiek kitaip, plakatai ant sienų.

 26. FIODORAS sako:

  ……ėjau parade (skirtame pergalė užž… …) visur kabojo dideli plakatai ir tai buvo – Gimtojo miesto gimtadienį švęskime be politikos!“….eilini karą išturėėėėėė

 27. Neringa iš Vilniaus sako:

  Cirkų cirkas. Juokas pro ašaras. Bet įdomu, jūsų krašto žmonės ilgai leis taip iš savęs tyčiotis ? Ar susivoks apie taikomus dvigubus standartus ir įstatymų galiojimą pagal reikalingumą arba priviligijuotumą?

 28. to sarmata sako:

  ką daryti? ogi ravėti tas piktžoles. tingisi ravėt , galima šienaut.
  bet turbūt nesinori rankų tepliotis ,o už valdiškus pinigus kiko nepasamdysi sutvarkyti privačią valdą.

 29. to sarmata sako:

  Tikra tiesa: vieniems reikia apsiraveti darzeli, kitiems – sąžinę, tretiems – liezuvį, ketvirtiems – prota. Tiesiog vasaros pradžioje piktžolės dygsta įvairiausiose vietose. Ir ką daryti? Gal imkime ir pradekime visi sarmatytis.

 30. sarmata sako:

  prieš kabinant plakatą galėjo apsiravėt darželį,nes nekaip atrodo kada priešais puikus naujas gėlynas su spygliuočiais, o po plakatu apžėlęs senai tvarkos nematęs darželis. negražu , oi kaip negražu.

 31. sako:

  Labai geras, super geras straipsnis

 32. nnnnnnn sako:

  …straipsnis 10 balu.

 33. LAIMA sako:

  Dekui us straipsni.

 34. daiva sako:

  labai geras straipsnis

 35. vida sako:

  staipsnis i 10

 36. zzz sako:

  kas negalima kitiems, DP galima. jie visada geriausi ir teisingiausi. taciau tikiu kad zmones ne kvaili, supras kas yra kas.
  Gerb.Elena straipsnis 10 balu.

 37. Rinkėjas sako:

  Rinkėjai ne kvaili, tačiau yra tokių, kuriuos kaip visada galima nupirkti, bet gal ir jiems kada nors ateis suvokimas? Dėkui Elena už straipsnį.

 38. Turkelis sako:

  Krc šūdų krūva ta darbo partija. Tad geriau patylim….

 39. stebėtojas sako:

  miesto šventė – tik Darbo partijos privilegija. Kodėl nepaviešinti organizacinio komiteto narių pavardžių: nors tai gal ir ne jų inicijuotas sprendimas

Jūsų komentaras:


− vienas = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]