Širvintiškiai ir vėl stojo į Baltijos kelią    Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2019-08-29 posėdžio darbotvarkė    Minint Baltijos kelio dieną lietuvių režisierių filmai nutiesia tiltus tarp Baltijos valstybių    Mūsų Baltijos kelias    Kada mūsų širdyse užgis okupacijų žaizdos?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kvietimas teikti paraiškas gauti valstybės pagalbą grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti

Kilmes-knygos-sudelios-gyvunus-i-jiems-skirtas-lentyneles_articlethumb580

Valstybinė gyvulių veislininkystės priežiūros tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2015 m. balandžio 24 d. įsakymu Nr. 3D-332 „Dėl pagalbos grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“ skelbia kvietimą teikti paraiškas gauti valstybės pagalbą grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti. Juose nurodoma, kad parama skiriama mėsinių galvijų, avių, ožkų laikytojams, siekiantiems pagerinti ūkinių gyvūnų bandą aukštos genetinės vertės grynaveisliais ūkiniais gyvūnais. Kompensuojama iki 30 proc. grynaveislių mėsinių galvijų, grynaveislių avių ir ožkų  pirkimo kainos, bet ne daugiau kaip:

- už grynaveislių mėsinių galvijų bulių reproduktorių – 1300 Eur;

- už grynaveislių mėsinių galvijų telyčią – 1000 Eur;

- už grynaveislį aviną reproduktorių – 200 Eur;

- už grynaveislę avį – 65 Eur;

- už grynaveislį ožį reproduktorių – 100 Eur;

- už grynaveislę ožką – 65 Eur.

Grynaveislius ūkinius gyvūnus, kuriems įsigyti skirta pagalba, laikytojas privalo panaudoti tolimesniam veisimui, savo bandai genetiškai gerinti, kontroliuoti jų produktyvumą, vykdyti jų veislinės vertės nustatymą, auginti, užtikrinti jų gerovę, neparduoti, nedovanoti ar kitaip neperleisti kitiems asmenims šių gyvūnų ne mažiau kaip ketverius metus nuo gyvūno perkėlimo pas pareiškėją registravimo, kaip numatyta Ženklinimo ir apskaitos tvarkos apraše, dienos.

Paraiškos ir kiti dokumentai teikiami nuo š. m. gegužės 4 d. iki š. m. gegužės 25 d. 

Paraiškos gauti valstybės pagalbą grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti teikiamos Tarnybos vyriausiesiems specialistams – valstybiniams veislininkystės inspektoriams (toliau – inspektorius) pareiškėjo asmeniškai, per įgaliotą asmenį, per kurjerį arba registruota pašto siunta. Kitais būdais pateiktos (faksu, el. paštu ir t.t.) paraiškos nepriimamos. Pavėluotai pateikus paraišką, t. y. pasibaigus nustatytam terminui arba kvietimui teikti paraiškas, Paraiška toliau neadministruojama ir grąžinama pareiškėjui, išskyrus nenugalimo jėgos (force majeure) aplinkybių atvejus. Pareiškėjas, dėl svarbios priežasties (nenugalima jėga, ar kitos objektyvios priežastys) pavėlavęs pateikti paraišką, gali ją pateikti dar per 10 kalendorinių dienų nuo paraiškų priėmimo termino pabaigos, raštu nurodydamas vėlavimo priežastis. Paraiška turi būti užpildyta lietuvių kalba. Užpildyta Paraiškos forma ir visi su paraišką teikiami dokumentai turi būti antspauduoti ir patvirtinti atsakingo asmens parašu.

Paraiškos formą galima rasti Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2015 m. balandžio 24 d. įsakymo Nr. 3D-332 „Dėl pagalbos grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“ 1 priede.

Pareiškėjas po paraiškos užregistravimo turi teisę raštu pranešti Tarnybai apie pateiktos paraiškos atšaukimą ir pateikti naują paraišką kvietimo teikti paraiškas metu. Pareiškėjui raštu pranešus apie pateiktos paraiškos, kuri jau yra užregistruota, atšaukimą, Tarnyba jo prašymu išregistruoja paramos paraišką, vertinimo procedūra pagal tokia paraiška nutraukiama.

Dėl paraiškų pateikimo kreipkitės į Valstybinės gyvulių veislininkystės priežiūros tarnybos prie ŽŪM veislininkystės inspektorę (Širvintų, Molėtų rajonai)- adresu Vilniaus g. 86, Širvintos, telefonas – 861606329.

Valstybinė veislininkystės inspektorė

Laima Dorofejevaitė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ penki = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]