Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų rajono savivaldybėje aptartas savanoriškosios ugniagesybos įkūrimo procesas

Š.m. rugsėjo 14 d. Širvintų rajono savivaldybėje įvyko Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės, savivaldybės administracijos atstovų ir rajono tarybos narių pasitarimas savanoriškųjų ugniagesių gelbėtojų formuočių steigimo klausimais su Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (toliau – Vilniaus APGV) viršininko pavaduotoju Evaldu Tamašausku, tos pačios valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (toliau – Širvintų PGT) viršininku Eugenijumi Iziumcevu, bei Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadovu Vidmantu Veriku.
Pasitarimo metu buvo aptarti aktualūs savanoriškosios ugniagesybos steigimo klausimai: teisinis ugniagesių savanorių organizacijos įforminimas, būsimų ugniagesių savanorių mokymas, savivaldos pagalba savanoriams ugniagesiams, savanorijos proceso globėjo paskyrimas savivaldybėje ir viso proceso viešinimo klausimai. Pasitarime dalyvaujantiems pasisakius savanorijos klausimais nutarta, kad savanorių mokymą kuruos Širvintų PGT atstovai, savanorijos viešinimas bus vykdomas per Širvintų rajono savivaldybės ir Širvintų PGT atstovus masinių renginių ir susitikimų su seniūnijų gyventojais, bendruomenėmis metu, o sprendimai savanorijos proceso eigos, teisinio įforminimo ir savanoriškosios veiklos organizatoriaus klausimai planuojami svarstyti rugsėjo 24 d. Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu.
Širvintų PGT informacija

rugsėjis 157


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

  1. To palauk sako:

    Oi kokie mes nelaimingi. Nepatinka matau kad gausime naujienas objektyvias o ne į vienus vartus.

  2. palauk sako:

    Nuotraukas ismoki deramo dydzio deti, “žinisklaida”.

Jūsų komentaras:


− trys = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]