Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas    Informavo ar neinformavo apie Vyriausybės atstovo reikalavimus?   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Filmo „Keltas“ premjera

Spalio 29 d. 18 val. Viešosios bibliotekos skaitykloje vyko filmo „Keltas“ premjera. Filmas buvo sukurtas vykdant Kaišiadorių kultūros centro projektą „Keltas vakar ir šiandien“ bei siekiant paminėti Padalių (Čiobiškio) kelto 80-ąjį jubiliejų. Filmą renginio metu pristatė Kaišiadorių kultūros centro parodų organizatorė Lina Urbanavičienė.

Sauliaus Jankausko ir Astos Sabonytės filmas sužavėjo visus susirinkusius savo istorija, kurią pasakoja pats kelto savininkas Gediminas Dzeventauskas. Malonus pasakotojo balso tembras nukėlė klausytoją į praeitį, kai keltas priklausė jo tėvui ir seneliui. Nuoširdumo ir jautrumo filmui suteikė šeimos ryšys: savo šeimos gyvenimo istorija dalinosi ne tik G. Dzeventauskas, bet ir jo žmona, dukros, sūnus. „Keltas – tarsi mūsų šeimos narys“, – sakė jie. Neišdildomą įspūdį paliko Neries gamta – nuotraukos ir filmuoti vaizdai dar kartą atskleidė Lietuvos grožį.

Filmui pasibaigus visi galėjo pajusti, kad papasakota istorija palietė širdis ir tikrai nepaliko nė vieno abejingo. Susižavėjimą palydėjo gausūs plojimai. Vakaras tęsėsi nuoširdžiai ir draugiškai bendraujant – susirinkę kalbėjosi apie iš kartos į kartą perduodamą kelto veiklą ir priežiūrą, šios transporto priemonės unikalumą. Juk tai vienintelis Lietuvoje veikiantis vandens srovės plukdomas keltas.

Renginyje dalyvavo Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Irena Vasiliauskienė, mero patarėja Janina Greiciūnaitė, Širvintų rajono švietimo centro ir Meno mokyklos direktorė Daiva Vinciūnienė, Čiobiškio seniūnas Virginijus Niekis, šiame projekte dalyvavusios Meno mokyklos mokytojos. Svečiams iš Kaišiadorių kultūros centro buvo įteiktos Širvintų rajono savivaldybės bei švietimo centro padėkos, merės Živilės Pinskuvienės sveikinimo žodį skaitė J. Greiciūnaitė.

Vakarą vainikavo malonus bendravimas jaukioje aplinkoje. Svečiai iš Kaišiadorių ir kelto savininkas pasirašė Viešosios bibliotekos Svečių knygoje.

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Jolita Andrukaitienė

DSC_0127-ą DSC_0133-ą DSC_0136-ą DSC_0144-ą DSC_0147-ą DSC_0156-ą DSC_0168-ą


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. O sako:

    O viespatie, kokia Vasiliauskiene stora! Netinka tokiai buti atsakingai uz sveikatos apsauga

Jūsų komentaras:


penki + = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]