Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Informuokite BPC operatorių, jei prašote pagalbos naudodamiesi GPIS/112 programėle

Žiniasklaidai išplatinus  informaciją apie išmaniesiems telefonams sukurtas  GPIS/112 programėles, kurios užtikrina ne tik perspėjimo pranešimų gavimą internetu, bet ir galimybę susisiekti su Bendruoju pagalbos centru (BPC), pateikiant žemėlapyje tikslią pagalbos prašančiojo buvimo vietą, pastarosiomis dienomis jas atsisiuntė didelis vartotojų skaičius.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad šios programėlės buvo skirtos tik kurtiesiems. Kol kas serveriai gali aptarnauti tik ribotą vartotojų skaičių. Todėl šia programėle naudotis turėtų tik tie, kuriems ji būtina.

Visi pagalbos prašymai iš  Lietuvos, pateikiami šia programėle tekstinės komunikacijos (angl. chat) būdu, yra nukreipiami į vieną terminalą, esantį BPC Vilniaus skyriuje ir tik šio terminalo žemėlapyje matyti tiksli pagalbos prašančiojo buvimo vieta.

Paskambinę į BPC naudodami šią programėlę, būsite sujungti su BPC teritorinio skyriaus operatoriumi įprastine tvarka, t. y., jeigu skambinate iš BPC Klaipėdos skyriaus aptarnavimo teritorijos, būsite sujungtas su BPC Klaipėdos skyriaus operatoriumi, o tiksli jūsų buvimo vieta bus pateikta BPC Vilniaus skyriuje esančio terminalo žemėlapyje. Todėl Klaipėdos skyriaus operatorius, norėdamas nustatyti tikslią jūsų buvimo vietą,  susisieks su BPC Vilniaus skyriaus operatoriumi ir pagalbos tarnyboms perduos tikslų jūsų buvimo vietos adresą.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prašo visų vartotojų, įsidiegusių šią programėlę  ir dėl pagalbos suteikimo skambinančių į BPC,   informuoti operatorių, kad skambinama naudojantis šia programėle.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento informacija

download (3)


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni × aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]