Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jubiliejinėje „Maisto banko“ akcijoje aukota dosniai

Lietuvos prekybos centruose vykusi jubiliejinė „Maisto banko“ akcija pažymėta aukštais žmonių dosnumo rezultatais. Sekmadienio ryto duomenimis, savaitgalį apsipirkdami Lietuvos geradariai paaukojo maisto už 329 tūkst. eurų. Tai – antras geriausias visų laikų „Maisto banko“ akcijos rezultatus.

406 šalies parduotuvėse nepasiturintiems maisto paaukoti prašę savanoriai per dvi dienas surinko 372 tūkstančiu vienetų įvairių ilgai negendančių maisto produktų. Nors tradiciškai dažniau aukotos kruopos, makaronai, miltai, geradariai labdarai kiek daugiau nupirko sausų pusryčių, arbatos, šokolado ir kavos.

„Visuomenė išgirdo organizatorių prašymą padėti patenkinti ne tik gyvybiškai būtinus poreikius, bet ir „pasaldinti“ gyvenimą vaikams, augantiems nepilnose ar gausiose šeimose“, sakė labdaros fondo „Maisto bankas“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė. Kvietimą prisiminti vaikų ar vienišų senolių poreikius jubiliejinės „Maisto banko“ atidarymo šventėje priminė ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

„Šalies pirmųjų asmenų, žinomų žmonių raginimai turi apčiuopiamos įtakos aukojamo maisto apimtims ir asortimentui“, sutinka D. Žebrauskaitė. Socialinių tinklų vartotojų nepastebėtas neliko čia išplatintas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės linkėjimas dalintis gerumu. „Maisto banko“ akcijos renginiai vyko ir dvylikoje šalies miestų – čia aukoti kvietė miestų merai.

Klaipėdoje kviesdamas aukoti uostamiesčio jaunimas surengė spiečiaus (flash mob) akciją – prekybos centre „Studlendas“ lankytojus savanoriai nustebino šokiu. Vilniuje su akcijos dalyviais patarimais, kaip iš dažniausiai varguoliams aukojamo maisto pasigaminti gerų patiekalų, dalinosi keliautojas ir žurnalistas Vytaras Radzevičius.

„Maisto banko“ akcijos organizatoriai suskaičiavo, kad labdarai maisto aukojo 136 tūkstančiai žmonių, vidutiniškai labdarai išleidę apie pustrečio euro.

„Paaukotas maistas suvežtas į „Maisto banko“ ir bendradarbiaujančių socialinių organizacijų sandėlius, kur surūšiavus bus parengtas dalinti. Tikimės, kad iki Kalėdų šis maistas pasieks apie 90 tūkst. nepasiturinčių šeimų visoje Lietuvoje.

„Maisto banko“ akcijos organizatoriai dėkoja maisto aukojusiems geradariams, savanoriams ir rėmėjams.
„Maisto banko“ akcijos organizatoriai
Nuotraukos Musninkų vaikų dienos centro

12115974_895722593857059_6035018554214631528_n

12141112_895722590523726_3691865530637703245_o


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

 1. TAIP sako:

  Teko bendrauti su gaunančia šią paramą. Buvo skaudu klausyt: – ai ką ten davė, kruopų, aliejaus, sausainių. Bet mes negaunantieji paramos visą tai patys turim nusipirkt. Duotų man džiaugciaus ir makaronų gavus, o jiems matai kavos ir šokolado duok.

 2. Širvintiške sako:

  Pačią akciją- suprantu, bet kai lapelius dalina 7-8 metų vaikai, o šalia nėra suaugusiojo, man nejauku. O kur mamos tu vaikų, kodėl jos ne šalia? Ar tikrai nežaidžiame gailestingumu per vaikus.
  Ši akcija vyksta ne pirmus metus ir kiekvienas, kas nori gali paaukoti, nebūtina palikti mažus vaikus, kad surinkti maisto.

 3. va sako:

  kiek galima tas labdaras rinkt? už ką tada mokesčius mokam?

Jūsų komentaras:


× trys = dvidešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]