Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Merė eilinį kartą apsimelavo

Susitikime su medikais Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė garantavo, kad Savivaldybės visi darbai atliekami skaidriai. Merė tvirtino, kad vienintelę Širvintų savivaldybę jau patikrino visos galimos organizacijos: finansinių nusikaltimų tarnyba (FNTT) , Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir Viešųjų pirkimų tarnyba. Merė susirinkusiems garantavo gavusi visų tikrintojų atsakymus, kurie teigia, kad pažeidimai neužfiksuoti ir Savivaldybė dirba skaidriai.

Tarybos nariui Vytui Šimonėliui replikavus, kad viešųjų pirkimų srityje pažeidimų tikrai yra, merė garantavo, jog „visi atsakymai jau rytoj bus viešai paskelbti“ ir galėsime įsitikinti. Šie žodžiai pasakyti pirmadienį, tačiau šįryt – ketvirtadienį – dokumentai dar nėra paviešinti.

Per tris dienas merė spėjo iškraipyti faktus ir parašyti geltonajai spaudai prilygstantį atsakymą apie medikų susitikimą. Tačiau įkelti gautų dokumetų nepasivargino.

Logiškai galvojant, jei tokios teigiamos išvados yra, merei pačiai yra naudinga jas paviešinti. Bet jei išvadas slepia, atsiranda prielaida abejonėms ir nepasitikėjimui rajono vadove.

Dalyvavę susitikime gyventojai (redakcijai pavardės žinomos)

DSC_7114


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

36 Komentarai (-ų)

 1. rinkeja sako:

  Man labai pikta, kad zmones skaito SK.nEGALI nusijimto roziniu akiniu ir dar tai daro viesai pasideje parduotuveje ant konteineriu SK skaito.As tai net i rankas nejimu.Katen skaityti.

 2. Oi sako:

  Kaip įdomu kada Širvintų krašte bus straipsnis apie S.Kirtiklio laimėtą bylą prieš tarybos narį A. Astiką. Turėtų parašyti manau, nes ir pati merė ir jos leidinys labai teisingi ir turi rimtą požiūrį į įstatymų pažeidėjus.

 3. Kodėl? sako:

  Nesuprantu, kodėl dp komentatoriai ne pirmą kartą kartoja:HAW HAW? Tarsi lojimas man skamba.
  Kelia man įvairių įtarimų apie jų savijautą ir tiesa pasakius nekokių.

 4. Prieš tai rašiusiam sako:

  Kaip džiaugiuosi kad pamėgot KN ir galit išlieti savo tulžį čia. O jūsų laikrastukas panašu kad merdi ar ne?

 5. to to wow ir > to wow sako:

  Ko taip supykote, amsytės. Pavelavote su amsejimu nuo ryto ir kaulo nebegavote. Ko taip draskotes? Skunda dar viena parasYKITE ir parasus per prievarta surinkite. Gero vakaro paamsejimui.
  HAW HAW

  Beje, ka jusu dievaitis snd Sirvintose veike?? Ko neparasyta.

 6. o sako:

  aš nemanau, kad turi būti savi ir svetimi. Turi būti kompetetingi vykdyti savo pareigas arba ne. O kai į išmestųjų vietas statomi tik “savi”, ir tikrai toli gražu jiems iki kompetencijos. Ar kultūros centro naujoji vadovė turi patirties arba yra baigusi su kultūra susijusias studijas? Juk tokie reikalavimai buvo nurodyti konkurse. O dabar galima nepaisyti konkurso reikalavimų? Kai į šilumos ūkį įdarbinama tarybos nario (DP) gyvenimo draugė, kuri net nežino kaip dokumentus kompiuteriu išsiųsti, tai taip pat kompetencijos įrodymas? Kai į komunalinio ūkio direktorius priimamas iš darbo išmestas už nekompetenciją asmuo..tai taip pat gero specialisto pritraukimas? Ir dar daug daug pavyzdžių. Ar Jūs, ” Stebėtoja” apie tokią kompetenciją kalbate? Visuomet maniau, kad gyvensime geriau tik tada, kai savo pareigas vykdys savo srities specialistai. O kai tikslas pastatyti tik savus, tai ne geresnio širvintiškiams gyvenimo kūrimas, o geresnių sąlygų tik sau kūrimas. Nesvarbu, kad nieko negeba, svarbu, kad toks tau į tavo klaidas pirštu nebadys, toks nedrįs tau paprieštarauti, toks tavo maklių neatskleis, nes pačiam uodega svils. Va ir schema.O tokiai schemai užmaskuoti labai puikiai tinka merės pasitelktas lozungas, “mes pajudinom klaną”, ” jiems svyla kulnai”, ” jie nenori, kad būtų atskleisti jų nešvarūs darbeliai” ir t.t. Tik man kolkas žiūris, kad visi šie pasisakymai puikiai tinka pačiai DP. Užtenka pasklaidyti jų ŠK archyvus. Už ką visuomet puolė praėjusias valdžias, tą šiuo metu patys ir daro. Aiškino, kad reikia taupyti lėšas, nereikia merų padėjėjų- dabar apsistatė penkiais. Ar merė ir admin. direktorė tokios nekompetetingos, kad reikia padėjėjų? Aiškino, kad vicemeras turėtų dirbti visuomeniniais pagrindais, o dabar kur šitie geri norai? Šitaip rėkta dėl tvenkinio valymo,o ar galbūt išleisti gėlėms 130 000 eurų tikrai buvo prioritetiniai? O kur ataskaita apie gautus iš rėmėjų pinigus šventei? Kur dingo lėšos? O dabar vykdomi šaligatvių darbai. Mokėsim ir už tuos kvadratinius metrus pakloto šaligatvio, kuris vėliau pavasarį bus vėl ardomas tam, kad pasodinti medžius? Ir vėl mokėsime už tų kvadratinių metrų išsardymą? Kodėl nesodinat medžių šiais metais. Juk rudenį medžius taip pat galima sodinti. Ar to merės aplinkosauginiame kurse nemokė? Ir dar daug daug visko čia galima prirašyti. Neginu nei vienų nei kitų. Tik lieku prie savo- geresnį ir oresnį gyvenimą visiems rajono žmonėms gali užtikrinti tik KOMPETETINGI, SAVO SRITĮ IŠMANATYS DARBUOTOJAI, kurie šiuo metu atleidžiami už tai, kad nesavi

 7. Aš, stebėtojai sako:

  Taip svarbiausia gerbt save ir kitus. Taip pat svarbu kad nesielgtum su kitais taip kaip nenori kad elgtusi su tavim. Bet valdžios elgesys kartais tiesiog daugeliui manau nesuvokiamas. Taigi čia labai tinka posakis: lazda turi du galus.

 8. Stebėtoja sako:

  …kaip ir iki šiol užėmė vietas daug nekompetetingų darbuotojų. Svarstote, lyg būtumėt tarybos narys, kas bus vėliau. Leiskit dirbti ir pamatysite. Dabar neįmanoma bendrauti su žmogum mieste, jei nežinai, ar jis už Živilę, ar prieš ją…
  Nevaidinkit, kad ginate darbuotojus. Ne maži vaikai esam, visi viską suprantam. Už ką jūs norite atsiprašymo? Kad merė nuolat sekama ir kiekvienas jos žodis ar veiksmas (nesvarbu net, geras ar blogas) išdirbamas visokiais kvailais argumentais? Kuo jau čia ponas Druskinas taip patiko KC? Dirbate puikiai ir dirbkit (turiu omenyje kultūros centro darbuotojas). Be Druskino neapseisit? Visa ši kova tarp dviejų pusių – už merę ir prieš merę – tuo ir baisi, kad pralaimėjusieji rinkimus negali su tuo susitaikyti. Gerbkime save IR KITUS.

 9. to stebetoja sako:

  Taip klysta visi , bet ne visi pripažįsta klyde. Ir ne visi moka žodį ATSIPRAŠAU. Nemanau kad turi tiek daug kompetentingų darbuotojų, tai įsivaizduokime kiek vietų užims savi tik dėlto kad jie savi. Ir kaip su tais statytiniais dirbti kitiems. 2-3 metus jie mokysis, o dirbti reik šiandien. Tokiu būdu nepavyks išpyldyti pažadų duotų rinkejams.

 10. Stebėtoja sako:

  Nesuprantu niekaip, kodėl piktinamasi savų įdarbinimu, vadovų keitimu? Pagalvokime – kam patiktų dirbti komandoje su priešais, dedančiais visas pastangas, kad merei nepasisektų, kovojančiais prieš ją nagais ir ragais? Ar norėtumėt, kad jūsų pavaldiniai nuolat jus dėtų į šuns dienas? Kiek galima??? Kam tas piktinimasis, jūs irgi darėte tą patį. Tik ne taip matėsi, nes ilgai savi valdė. Rinkimai yra rinkimai, valdžia keičiasi, nieko nepadarysi. Merę išrinko dauguma ir tuo viskas pasakyta. O klysta VISI.

 11. > to wow sako:

  Gerai parašėte. Jie net savo ŠK apleido,dirba tik čia. Tai tik įrodo, KN popoliarus ir aktualus visiems.
  ***
  Oi kaip jiems siūtas ima, bet teks susitaikyti jog baigėsi pudrinimo metas. Atėjo laikas žinoti tiesą.

 12. Stasei sako:

  Tai vat, kad ne specialistas ateina i kasininkes vieta, o Meskauskienes giminaite.

 13. to wow sako:

  O ką, jūs jau nuo ankstyvo ryto budite čia ir laukiate? Kaip anksti prasideda jūsų darbas? Sunkus jis, matyt, kai savo kaului uždirbti ir “atsikirtimus” rašyti reikia nuo tokio ankstyvo ryto. Gerai, jei įtiksite, o jei ne? Teks tik vandenėliu užsigerti. Sakykit, jei ne paslaptis, o kokiai darbo vietai jūs čia “užkalinėjat”? Nesinori tikėt, kad tik tam apgraužtam kaului. Nors, šuniui- šuniška dalia

 14. wow sako:

  Jau po 7 ryto, o nieko nera parasyta nei apie dievaiti, nei apie mylimus ir teisingus medikus. Paskubekite, nes kaulas gali atitekti kitam.

  ************
  jau po 7, laikrodzio visa pusmeti nepersukote. Dabar jau nebereikes, nes sekmadieni ir taip tiks. Sutaupyta

 15. Zxc sako:

  Negina, gal bijo Elonos pareigas prarast? Ar verta? Matosi “gera” partija, niekada nepasitikeciau tokiu partijos lyderiu kaip Valkauskas jei negina savo nariu.

 16. Tikra tiesa., sako:

  Visi įdarbinti DP, o Meškauskienė Valkausko partijai priklauso, kodėl jis jos negina?

 17. Stasė sako:

  Pažiūrėkit, kiek merė įdarbino, visi naujai įdarbinti bet kur tik Darbo partija, nei Valkausko, nei Vasiliauskienės žmonių nedarbina. DP nevisiems prižadėtų vietų nėra, todėl bus ir miesto seniūnija, gal dar kas nors išeis savo noru, vėl vietelė laisva. Meškauskienė ėjo į konkursą ir laimėjo, o buhalterė -kasininkė Marytė virš 70 m.,gal jau laikas ir pailsėti, užleisti vietą kitam naujam žmogui specialistui.

 18. na tai žurnalistei sako:

  gerą kąsnelį medikės numetė , kad taip stengiasi , kad tik nesuviduriuotų..

 19. Pastebėjimas sako:

  Gal ŠK uždarė, kad tokius opusus savivaldybės svetainėje talpinti pradėjo? Greičiausiai per tą didelį užimtumą. Širvintų krašto paprastu žmogumi besirūpindami UAB(us) supainiojo. Koks skirtumas kuris parašys, kad tik kuo greičiau tas žmogus sužinotų…

 20. oo sako:

  Gerai, kad parasėte, nežinojome, kad Meskauskiene,p.Davidavicienes giminė.Aisku.

 21. as.... sako:

  prie ko cia Mesakauskiene kalbu apskritai apie Darbo partijos darbus kiek konkursu butu buve,bet deje,o apie ligonine manau kad paskelbs, nes visada kokiu darbuotoju iesko viesai paraso, jeigu nepastebejote, kas iesko darbo visada pamato, o kas nenori matyti nieko nemato :)

 22. to as sako:

  Tai va ir laukiam, kada Meskauskiene paskelbs, kad buhaltere – kasininke reikalinga ligoninei.

 23. as.... sako:

  zinot ziauru skaitant tokius komentarus, atėjo laikai, įsidarbinti negalim nes gimines ar dar kas, dalyvaukit konkursuose ir bukit jus toje vietoje, bet deja dabar net konkursu neskelbia, del darbo vietu: savivaldybe, silumos tinklai, kulturos namai ir t.t.t nes turi tik geras darbo vietas darbo partijos zmones, is kitu partiju zmones atleidziami, cia normalu?Atejo laikai, kaip visi pykstasi nustoja bendrauti, nes uzdrausta bendrauti su kitos partijos žmonėmis, niekada to nebuvo, maziau pjaukites, nes po 4 m ar greiciau teks gal bendrauti su tais zmonemis su kuriais dabar pjaunates :)

 24. Širvintiškei sako:

  Tai taip išeina, kad Davidavičienė įdarbino Meškauskienę? Geron vietelėn įtaisė, sunku bus prarast.

 25. skolos sako:

  o skolos tai senos. Dar nuo anų ligoninės vadovų.

 26. širvintiškei sako:

  Davidavičienė negali kalbėti, nes Meškauskienė jos vyro giminė

 27. širvintiškė sako:

  Man labai keista, kad nepasisako E. Davidavičienė, anot ŠK “Širvintų krašto dukra”, kodėl ji tyli, ar neturi ką pasakyti ar laukia ko tai, kur jos pozicija?

 28. tau skola sako:

  Skola, skolai nelygu. įdomu iš kokių eilučių susideda ta skola ir dėl ko ji padidėjo? Gal ligonių kasos neatsiskaitė, o gal savivaldybė neskiria privalomų dotacijų, nes ko gero labai jau išsišvaistė, na gal būt išleido pinigėlius gėlytes ir tujas sodindama. Va čia tai įdomus klausimas, o gal galimai tiesiog kažkas iš valdžios norėjo rasti gal būt kokį tai kabliuką ir tiesiog savaime galbūt vilkino klausimo sprendimą

 29. skola sako:

  Ligoninės skola – 140 000 Eur (483392 Lt), tai ką ten veikia vyr.buhalterė, ekonomistė, buhalterė – kasininkė? Tiek išpūstų etatų tik biudžetinėje ir būna.

 30. Ana sako:

  Nebepilkim purvo nustokim priekabių ieškot vieniiš kitų.Buvo suteiktos visiem sirvintų politikam teises pasireiksti per tiek metų.Kaip buvo visi toje pasekoje matom. Ramybe visiems ir lojelamo.

 31. stasys sako:

  Visų pirmą – be familiarumo prašau.
  Antrą – linkiu šiam puslapiui gyvuoti ilgai ir vaisingai.
  O žurnalistei – sėkmės ir ištvermės. Kaip žmogų ją galima vertinti įvairiai – kaip ir mus visus, be abejo, bet tai ką daro, vertinu tik gerai.

 32. diskredituoja sako:

  Kaip Merei negėda tokias nesąmones rašyti savivaldybės tinklalapyje. Negi ji savigarbos neturi. Nors…. ko čia stebėtis: kuom pats kvepia, tuo kitus tepa. Pačiai teko aiškintis dėl balsų papirkimo ir dar dabar aiškinasi, bent jau taip kalba širvintiškiai, ir kitus kaltina.
  Man gėda, kad aš gyvenu Širvintose, o mano rajoną atstovauja nepraustaburniai, išsišokėliai, apsimelavę politikai. Mere, nediskredituokite garbingo Mero vardo per mūsų rajono savivaldybės tinklalapį. Gerbkite pareigas, į kurias esate išrinkta žmonių.

 33. Tai sako:

  tu, Stasy, jau gal chrizantemos patarėju dirbi, kad žinai, kokių veiksmų kas imsis? Ar bandai tik visokiais būdais žurnalistei “burną užčiaupti”? Net pasitelkdamas gailestingumą? Ar tu šernu buvęs, ar Stasiu patapęs- manieros nesikeičia :)

 34. Jo sako:

  Nenustebau. Tai jau patampa kasdienybe kai daug žadama, garsiai rėkiama o matyti tik gėlytės ir krumeliai, bei masiniai atleidinėjimai. ATSIPRAŠAU- išėjimai savo noru.
  Norėtųsi pamatyti ką nors gero sukurtą. Laikas bėga greit, vasiukų projektų turbūt nebus?

 35. stasys sako:

  Kam sitoki brieda rasyti? Ar nesuprantate, kad dabar Zivile apkaltins koki savivaldybes darbuotoja, kad tai jisai nieko neparuose ir blogai dirbo, o ne jinai, ir ismes ta zmogu is darbo!
  Pyzdukai.

 36. sakau sako:

  nu čia nėra naujiena, o kasdienybė. Gyvenimo būdas žmogaus toks

Jūsų komentaras:


× vienas = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]