Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

„Mes jūsų nebijome, mere! Jūs melagė!” – tvirtino medikai. I dalis

DSC_7055-ą

 

*Neringa TUŠKEVIČIENĖ * Nuotraukos autorės *

Į susitikimą žmonės rinkosi neskubėdami. Ir pradžioje atrodė, kad salė bus pustuštė. Bet pasirodo klydome. Labai gaila, kad susirgo ligoninės direktorė Laima Meškauskienė ir susitikime dalyvauti negalėjo. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad nė vieno žmogaus asmeniškai niekas nekvietė. Buvo paskelbta informacija ir atėjo tie, kas norėjo, kam rūpėjo. Atvyko Sveikatos apsaugos ministrės atstovė, Seimo vicepirmininko atstovė, LR Seimo narė, išrinkta mūsų rajone, Rita Tamašunienė, net trys buvę rajono merai: Vytas Šimonėlis, Kęstutis Pakalnis ir Vincas Jasiukevičius. Tarybos nariai: Elena Davidavičienė, Vidmantas Mateika. Ligoninės bendruomenė, Širvintų miesto bendruomenės nariai. Pavėlavusios atvyko Savivaldybės vadovės.

Daktarės Gulbinavičienės prašymu, susitikimui pirmininkavo Širvintų rajono svaivaldybės Tarybos narys Kęstutis Pakalnis.

Direktorės pavaduotoja medicinos reikalams Raimonda Gulbinavičienė papasakojo, kokia situacija yra ligoninėje. Apie iš savivaldybės pusės patiriamą  labai didelį spaudimą, apie nuolat ieškomus kažkokius drausmės pažeidimus, apie neteisėtus atliekamus darbo laiko patikrinimus. Pasirodo, ligoninės direktorė ne tik neišleidžiama į tobulinimosi kursus, posėdžius, neišleidžiama į komandiruotes. Šiuo metu yra net nesuteiktos jai įstatymų garantuotos kasmetinės atostogos. Įstaigos direktorė nuolat patiria reikalavimų spręsti klausimus dėl kai kurių darbuotojų  tolimesnio darbo (liepta vieną nepalankią merei darbuotoją atleisti), gydytojų atostogų, dėl vaikų ligų skyriaus uždarymo, dėl fizinės medicinos ir reabilitacijos kabinetų darbo. Pasak pavaduotojos, kadangi nebuvo rasta, prie ko prisikabinti, ligoninėje buvo pradėtas neplaninis auditas. Daug nesutarimų kilo dėl ligoninės laboratorijos. Savivaldybė buvo informuota apie susidariusią situaciją ir gavo pasiūlymą, kaip padėtį ištaisyti, bet ligoninės direktorės Savivaldybė neišgirdo. Medikų bendruomenę neramina ne tik nuolat girdimos kalbos, bet ir pradėti merės ir jos komandos aktyvūs veiksmai dėl Širvintų ligoninės ateities. Ligoninės direktorė nėra informuojama, nesivežama kartu į pasitarimus sprendžiant ligoninės klausimus. Tik iš kolegų, kurie dirba ir Širvintų, ir Ukmergės ligoninėse dirbančių kolegų sužinota apie tai, kad merė jau vykdo derybas dėl ligoninių sujungimo. Medikams priekaištaujama, kad jie vadovaujasi „pliatkais“, tačiau Savivaldyėbs tinklalapyje apie susitikimą yra parašyta. Širvintų ligoninės direktorė Liama Meškauskienė išreiškė savo poziciją, kad Širvintoms reikalinga savarankiška ligoninė.

Buvęs Širvintų rajono svaivaldybės meras Vincas Jasiukevičius priminė, kad ir praėjusią kadenciją ligoninės klausimai buvo sprendžiami. „Jau tuomet ukmergiškiai rodė iniciatyvą  sujungti ligonines. Tačiau Savivaldybės pozicija buvo griežta – ligoninė bus savarankiška. Nes tai vienas žingsnis link nepriklausomybės praradimo. Jei šiandien atiduodam ligoninę, tai rytoj ir savivaldybės neteksime. Atėjusi valdžia daro labai didelę klaidą, jei taip pasielgs. Tikrai neleisime ir kelsime žmones kovai. Tarybos nariai turi būti labai principingi šiuo klausimu ir neleisti žlugdyti įstaigos, kuri įsteigta mūsų rajono žmonėms. Tikiu, kad Laima Meškauskienė pajėgi vadovauti ligoninei. Blogai, kad naujieji vadovai negirdi ligoninės direktorės .“

LR Seimo narė Rita Tamašunienė: „Aš matau, kaip visi rajonai pasisako už tai, jog savivaldybės vienas iš savarankiškumo požymių yra turėti ligoninę savo teritorijoje. Kaip ir policiją, švietimo tinklą. Be abejo, laikai keičiasi, o su jais ir reikalavimai. Sveikatos apsaugos ministerijoje buvo kalbama apie Širvintų poliklinikos ir ligoninės sujungimą, siekiant sumažinti kaštus. Šiame pasitarime dalyvavo mūsų rajono vadovės.“ Seimo narė pasakojo, kad su geriatrijos skyriaus įkūrimu Širvintų ligoninėje, pagražės ir pamodernės vidaus ligų skyrius. Todėl rajono gyventojams iš to bus tik geriau. Juo labiau, kad apie paslaugų spektrą galima galvoti ir jį plėsti. Svarbiausia – išsaugoti ligoninę savarankišką. Sveikatos apsaugos ministrė žada atvykti į Širvintas ir vietoje aiškintis situaciją.

Kęstutis Pakalnis tvirtino, kad sprendžiant ligoninės klausimą būtina išgirsti visuomenės nuomonę, kalbėtis su bendruomenėmis, su pačiais medikais.

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė pabrėžė, kad nebuvo kviesta (kalba netaisyta-red.past.): „Gerbiami ligoninės darbuotojai, dar tokio marazmo man neteko girdėti. Jūs nepykit, atleiskit man, apie Širvintų ligoninės uždarymą nebuvo niekados net kalbos. Nebuvo jokios kalbos net apie jokį susijungimą nei su Ukmerge, nei su Vilnium.  Dabar aš turiu kaip faktą ligoninės direktorės prašymą su originaliu parašu. Tą, ką jinai atnešė mums pasiūlyti. Jinai atnešė ir mum pasiūlė uždaryti vaikų ligoninės skyrių. Čia yra pateikta jos vizija. Aš noriu, kad jūs visi perskaitytumėte. Čia pateikta vizija, kad Širvintų ligoninė turi prisijungti prie Santariškių. Aš tikrai nenoriu prie nieko jungtis. Darysiu viską, kad ligoninę išlaikyti savarankišką savivaldybės įstaigą. <…> Man net buvo nemalonu skaityti tokį direktorės raštą. Jos noras, kad mūsų ligoninės neliktų, o liktų tik senelių namai. <…> Tol, kol aš čia būsiu keturis metus, Širvintų ligoninė nebus uždaryta. Daugiau neturiu apie ką kalbėti. <…> Su gydytoja Meškauskiene buvo kalbėta, kad jai turbūt yra persunkus šitas darbas ir mes su ligoninės direktore išspręsim šituos klausimus. <…>  (iš salės pasigirsta pastaba, kad savivaldybės tinklalapyje rašoma kitaip) Jei jūs vadovaujatės internetu, tai ir vadovaukitės… <…> Ukmergėje buvo kalbama, kad jei žmonėm reiktų ten nuvykti, tai kaip sudėlioti autobusų maršrutus. Kalbėjom, kad galėtų būti viena diena Širvintų žmonėms Ukmergėje.“

Medikų komentarai iš salės: „Merė pasakė netiesą. Direktorė vaikų skyriaus nenori uždaryti. Toks spaudimas yra iš savivaldybės.“ R. Gulbinavičienė paaiškino, kad uždarius vaikų skyrių reikės mokėti personalui išeitines pašalpas. Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė – Četrauskienė pašoko iš vietos pribėgo prie ligoninės direktorės pavaduotojos ir kišdama popierius puolė aiškinti, kad savivaldybė gavo tokį raštą iš L. Meškauskienės. Taip, tiesa, kad toks raštas yra, bet medikai tvirtina žiną, jog jį pasirašyti jų vadovė buvo priversta.

Ilgametė ligoninės gydytoja Jūratė Šiukštienė: „Atėjo kitas restruktūrizavimo etapas. Ir ministerijos nurodymu būsime priversti uždaryti rajoninių ligoninių vaikų skyrius dėl vaikų skaičiaus mažėjimo. Lygiai taip pat, kaip uždarinėjamos kaimų mokyklėlės.  Nėra nieko nuostabaus. Bet tam turi ateiti laikas. Per komiteto posėdį tikrai buvo priekaištaujama, kam neuždarome vaikų skyriaus. Kodėl neuždarome? Visiem protaujantiems aišku. Nes nėra potvarkio ir nėra iš ko mokėti žmonėms išeitines. Kol nėra restruktūrizacijos plano, tol  nieko negalime daryti.“

Papildyta

Tarybos narys Vidmantas Mateika: Stengiuosi dalyvauti visuose komitetuose, į kuriuos esu kviečiamas. Aš nenoriu nė vieno žmogaus ginti, kuris nusižengė ar nenusižengė. Buvo pristatyta ligoninės vizija ir situacija Tarybos nariams. Gerbiama daktare, tai, ką jūs kalbėjote, ligoninės direktorė išsakė komitetų metu. Būtent, kad yra lėšų trūkumas. Į kiekvieną situaciją reikėtų pažvelgti draugiškai ir bandyti išeiti iš tos padėties. Taip, mes žinom, kad mažėja finansavimas, mažėja žmonių, kurie naudojasi ta paslauga. Taip, yra sudėtinga situacija. Mes privalome nesibarti, o priimti teisingus sprendimus. Negalim kirsdinti galvos tam žmogui, kuris Širvintose dar galvoja ir mąsto. Gerbiama direktorė turėjo viziją ir ją pristatė. Pristatė, kad galima gauti finansavimo iš paslaugų seneliams. Ne dėl to, kad kažkas labai ypatingai nori geriatrijos skyriaus, o tam, kad būtų gautas finansavimas. Būtina išanalizuoti ir tik tada galvoti, ar šitas žmogus tinka šiose pareigose, ar netinka. Aš nenoriu stot nei jos pusėn, nei prieš ją. Noriu turėti teisingą informaciją, kuri šiuo metu yra ligoninėje. Taip, tokia informacija man kaip Tarybos nariui nėra prieinama, bet aš manau, kad mes po truputį įsigilinsim į situaciją ir žinosime tikrąją esmę. Akcentuosiu tai, kad mes turime išklausyti žmones, jų pasiūlymus ir kartu priimti sprendimus, naudingus mūsų Širvintų rajonui.“ Tarybos narys atkreipė dėmesį, kad rajono įstaigų vadovai ateina į komitetų posėdžius labai sutrikę ir išsigandę, ko anksčiau nebūdavo.

Ingrida Baltušytė – Četrauskienė: „ Direktorė ateina, teikia vieną informaciją, o čia teikiama kita informacija.“

Kęstutis Pakalnis: „Jeigu vadovas ateina bijodamas, jau yra problema. Pamenu, mūsų kadencijoj, kai buvo sprendžiamas klausimas susijęs su medicinos įstaigom, niekada nevažiuodavau vienas. Visada vyko gydytojas A. Lidžius (tuometinis ligoninės vadovas – red.past.), kiti Tarybos nariai ir net ne Tarybos nariai. Klausimą sprendė suburta darbo grupė ir viskas buvo viešinama. Šiandien nėra joks pasiteisinimas, kad daug tiesos ar netiesos. Mes informacijos juk ir negavom. Mūsų merė tris mėnesius neduoda atsakaitos dėl pinigų. Taip pat negalime sakyti, kad įstaigos vadovė yra kalta arba nekalta. Šiandien kalti prie sienos vienos ar kitos pusės nėra reikalo. Labai prašau visų  nesispjaudyti ir nesimėtyti kaltinimais.

Papildyta

Širvintų rajono savivaldybės merės pavaduotoja Irena Vasiliauskienė: „Kažkaip gaunasi politikuotas susitikimas. Geriausia, kada gydytojai gydo, mokytojai moko, o politikai politikuoja. Tai būtų labai gerai, jei taip ir būtų. Čia susirinkusi įvairi publika ir aš tikrai norėčiau kalbėti konkrečiai, kadangi antra kadencija esu Šeimos ir socialinio komiteto pirmininkė ir stebėtojų grupės pirmininkė. Čia turiu visus protokolus ir galiu juos pacituoti, kad būtų aiškesnė situacija žmonėms, kurie čia susirinko. Nespręskit iš to, ką kalba, kokie gandai paleidžiami, kas parašoma spaudoje. <…> Mes galime žiūrėti į dokumentus, kas parašyta. Turiu tokį VšĮ Širvintų ligoninės stebėtojų tarybos posėdžio protokolą, 2015-09-15. Kalba apie vaikų ligų skyrių. <…> Direktorė pasakė – cituoju – kad nori sumažinti vaikų ligų skyrių, jį prjungiant prie vidaus ligų skyriaus, taip išsaugant pagalbą vaikams, sumažinti budinčių vaikų skyriaus daktarų skaičių,  kad buvo susirinkimas su vaikų ligų gydytojais. Tačiau vaikų ligų gydytojai paprieštaravo, kad nesaugu dienos metu teikti gydymo paslaugas, o vakare paleisti vaikus namo. Per daug didelė rizika ir susimaišys su suaugusiųjų ligonių srautais. Tokiu atveju gresia infekcinių ligų protrūkis ne tik vaikų, bet ir suaugusių tarpe. Nes tiek vienus, tiek kitus aptarnautų tas pats personalas. Gydytojai atsisakė teikti siūlomas paslaugas. Todėl steigėjui – Savivaldybei – siūloma visiškai uždaryti vaikų ligų skyrių nuo du tūkstančiai šešioliktų nol pirmo, nol pirmo.<…> Va tokia citata yra iš protokolo. Man atrodo čia aišku, kas ir ką siūlė. (Komentarai iš salės, kad kalbama ne apie vaikų skyrių, o apie viską ligoninę – red.past.) Aš dar pabaigsiu, tada galėsime diskutuoti.  Dėl vaikų ligų skyriaus informavau todėl, kad informacija pateikiama klaidingai, kai sakoma, kad vaikų ligų skyrių uždaryti nori steigėjas. Iš protokolo aišku, kad taip nėra. Priešinama ir aiškinama, kad jau visi slaugytojai bus išvaryti, tada bus prijungiama prie Ukmergės. Aš suprantu, kad žurnalistė gal nevisai taip suprato žodžius, nes tada aš buvau pasakiusi, kad nėra tokios savivaldybės vizijos dabar uždaryti ar sujungti. (Savivaldybės tinklalapyje parašyta, jog tarėtės – „Krašto naujienų“ pastaba salėje) Taip, mes tarėmės. Yra klausimas, ar mes negalim tartis?  Tai jei mes dabar su Vilnium tarsimės, vėl bus problema? (Su visuomene pirma tarkitės, – „Krašto naujienų“ pastaba salėje). Mes negalim neišnagrinėję jums pasakyt: turim tą, tą, tą…“

K. Pakalnis: „Jūs su direktore važiuokit ir nekils tokių problemų.“

I. Baltušytė – Četrauskienė: „Gerbiami gydytojai ir politikai, minėtame pasitarime su Ukmerge jūs nedalyvavote. Dalyvavo merė, viscemerė, aš ir pavaduotoja  (komentaras iš salės: tai ir blogai, kad nebuvo pakviesta ligoninės vadovė).

I. Vasiliauskienė: „Tai buvo pirminė informacija ir pradinis pokalbis.“

K. Pakalnis: „Bet Ukmergės vadovai sugebėjo pasikviesti medikų atstovų. Ir dar buvo nusistebėta, kodėl nėra Širvintų ligoninės atstovų..“

I. Vasiliauskienė: „Iš kur jūs žinote? Tai jum net dalyvaut nereikia ir taip žinote.“

Laukite tęsinio.

 

Apie Širvintų ligoninės problemas Lietuvos ryto televizija  rodys laidoje TV REPORTERIS jau šiandien  (2015-10-20) 18.00 val.

DSC_7036-ą DSC_7037-ą DSC_7038-ą DSC_7039-ą DSC_7040-ą DSC_7041-ą DSC_7042-ą DSC_7043-ą DSC_7045-ą DSC_7046-ą DSC_7047-ą DSC_7048-ą DSC_7049-ą DSC_7054-ą DSC_7055-ą DSC_7056-ą DSC_7059-ą DSC_7062-ą DSC_7067-ą DSC_7069-ą DSC_7070-ą DSC_7072-ą DSC_7074-ą DSC_7084-ą DSC_7089-ą DSC_7091-ą DSC_7095-ą DSC_7101-ą DSC_7105-ą


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

33 Komentarai (-ų)

 1. Sveiko proto rinkėjas sako:

  „Išmanusis kvartetas“ groja be natų….

 2. ooo sako:

  kaip ponas Vidmantas pradėjo pievas kalbėti, baisu skaityti

 3. to to isvad sako:

  Ar sazine prabilo???
  Bet tokios sazines juk neturi :( (((((((((((((
  Jos tik smeizia, smeizia be galo ir be krasto.
  Kodel smeizia?????
  Gero noredamos?
  Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Interesai tokiu buna pazeisti, dazniausiai piniginiai, tuomet nuodai liejasi per krastus.

 4. rinkejai sako:

  Smalsu ,kada bus tesinys.

 5. vanda sako:

  Puikus straipsnis. Nekantriai lauksiu tesinio. Turbut neuzmiksiu.

 6. vai sako:

  Mes verkiame skaitydami tiesa. Aciu jums uz tiesa.

 7. to to isvad sako:

  Puikiai parasyta. Dekui.

 8. to to isvad sako:

  Aciu. Nerealus komentaras.

 9. to to isvad sako:

  dirbk dirb, darbininkele, uz kaula atidirbti reikia. Pyskink.
  Saunuoliai aciu. Puolu po kojomis dekodama. Nieko grazesnio nemaciau. vERKIU SKAITYDAMA tiesa. :) )))))))))))))))

 10. to isvad sako:

  O darbininkai jau ir diagnozes nustatinėja ir suskaičiuoja komentatorius. Nerealios galimybės.

 11. tendencinga info sako:

  Atvyko Sveikatos apsaugos ministrės atstovė, Seimo vicepirmininko atstovė, LR Seimo narė, išrinkta mūsų rajone, Rita Tamašunienė, net trys buvę rajono merai: Vytas Šimonėlis, Kęstutis Pakalnis ir Vincas Jasiukevičius. Tarybos nariai: Elena Davidavičienė, Vidmantas Mateika. Ligoninės bendruomenė, Širvintų miesto bendruomenės nariai. Pavėlavusios atvyko Savivaldybės vadovės.
  *****************************

  Nuotraukose matyti, kad buvo dar 2 taryb. narės. Kodėl jos nepristatytos? Iš tokių kliauzų galima susidaryti vaizdą, kad informacija pateikiama tendencingai.

 12. isvad sako:

  2-3 (bet ne daugiau) nupezusiu bobeliu-komentatoriu deka KN tapo paplavu kibiru. Geda sitaip nusmukti. Prie Vilmos taip nebuvo.

 13. to :) sako:

  Puikus ir taiklus komentaras.

 14. Klausimas sako:

  Kaip jaučiatės ponia Elona ( direkt.pav.) padėdama susidorot su savo partijos nare?

 15. uuu sako:

  Taip-ir-moke.

 16. :) sako:

  Situacija graudžaia juokinga :) Ekspertės ape mediciną, tai vicemerė,kuri tik dainuoti sugeba, savivaldybės gydytoja, kuri išvis net nebegyvena Širvintose, aišku kodėl kailį arčiau santariškių išvežė…Bet ponia mere, kuria taip tikėjome,kad bus sąžininga ir valdys skaidriai. O čia jau ir lenda visi partiniai galai, pradedant išsilavinimoo neturinčią Bareckaitę, ale kultūrkės direktore, ir kitais artistais Širvintų…Gėda už tokį rajono pavertimą cirku..Darbiečiai pradėkite bendrauti, kol jūsų mylima merė dar daugiau nesąmonių nepridarė…Suprantama, atkatai pas jus partijoje dar egzistuoja, nu bet tikrai tikėjom mere, kad jauna, bus tvarkinga, o čia tau ir te…

 17. juozas sako:

  opozicijos sukeltas kipisas ir tiek

 18. to Bobulkoms sako:

  Jūs, ponia, pasakėte tikrą tiesą.

  Sudarytas toks įspūdis, kad visas rajonas pavojuje ir vyr. redaktorė čia patapo vyriausiąja gelbėtoja. Juokinga. Nereikia persistengti, nes paskui bus gėda į gatvę išeiti. Pasinaudos visi, kuriems Jūs šiuo metu naudinga, ir išspjaus. Niekam čia tos Jūsų “tiesos” nereikia. O ligoninė seniai sužlugdyta, jokios naujienos čia nėra.

 19. Jadvyga sako:

  Bėda ta, kad rajono vadovės mano, kad viską išmano ir žino geriau už visus kitus ir nusprendžia taip, kaip joms atrodo ir kaip jos nori.

 20. to bobulkoms sako:

  Aš irgi galvojau, prie ko čia tai Neringai liaupsės, kodėl nežiūrima į situacijos ir straipsnio turinį. bet jeigu pamąstytume, viskas kitaip apsiverstų. Kiek iš mūsų turėjo drąsos pasakyti tiesą, kurią jaučiame? Kiek iš mūsų išdrįso parašyti apie tai, ką žinome ir kaip mums skauda nuo to žinojimo? Norite pasakyti, kad tai Krašto naujienose daroma už pinigus? Absurdas…. Taip suprantu, žurnalistui reikia duonos, reikia pinigų išgyvenimui, oriam gyvenimui. Tačiau manau, kad tikras žmogus (žurnalistas, menininkas, poetas ar rašytojas) niekada nerašo dėl duonos kepalo, karbonado ar kelionės į užsienį, jis rašo dėl to, kad jam skauda arba jis tai išgyvena ir nori pokyčių…..

 21. Bobulkoms sako:

  Žinote toks jausmas, kad Širvintose dvi sektos susiformavo: vieni vadinami “rožinių akinių” sekta, o kiti “Dėkokime Neringai”. Kyla įtarimas,kad sėdi dvi bobulkos ir abi tarpusavyje šnekasi. Viena šaukia- valio rožiniams akiniams! O kita – oi rankas ir kojas Neringai bučiuokime! :D .
  Karts nuo karto leidžia kitiems protaujantiems pasisakyti, kad nesukeltų įtarimo,jog patys žurnalistai ir politikai čia save ir liaupsina :) )))
  -Pulkime po kojomis visiems,kurie buvo diskusijoje ir nebijojo pasakyti merei ir vicemerei tiesos į akis. Va čia tai drąsa,juk jie biudžetininkai!!!Ar žinote ką tai reiškia?
  O ką Neringa? Ją laikraščio savininkas išlaiko kaip anksčiau taip ir visuomet, ko jai bijoti. Jai gerai dirbti reikia, kitaip laukia Vilmos ateitis…
  Baikit cirkintis tarpusavyje, o tai vėl nebus ką skaityti

 22. taip sako:

  Mes visi zemes kirminai turime pulti Neringai po kojomis ir dekoti. Aciu.

 23. Birutė sako:

  Kodėl niekas negalvoja apie kaimo žmones, kiek ten gyvena pagyvenusių žmonių, kuriems sunku atvykti į Širvintas, o Jus galvojate apie apie sujungimus su Ukmerge arba Vilnių. Matyti savivaldybės tikslas, kuo daugiau kaime sumažės pensininkų, tuo lengviau bus valstybei. Vieną kartą galvokite ir apie kaimo žmogų, o ne tada kai reikia balsų prieš rinkimus, tada apvažiuojate kiekvieną sodybą. Pagaliau dirbkit žmogaus gerovei, o ne sau arba DP nariams.

 24. ttttttnnn sako:

  taip pokalbius įrašinėti tai pas valdzia atmintis trumpa ,pasako ir pamiršta .

 25. sako:

  Matom ir girdim tiesa, kad ir kaip nepatiktų valdžiai ir jų gerbėjams. Žinos kaip varyt i vienus vartus per ŠK.
  Neringai ačiū už drąsą, šaunuolė kovoja už mus visus. Matant tiek įbaugintų žmonių kurie nepastovi net patys už save, noriu tikėti kad tai įkvėps kalbėti ir elgtis drąsiai.

 26. Sako sako:

  Šaunuoliai medikai, opozicijos tarybos nariai, Seimo narė Rita Tamošiūnienė, kad radote laiko ir noro padėti ir kartu kovoti prieš melą 4 ponių. Viena išeitis bedraujant su 4 poniosmis reikia pokalbius įrašinėti, tada bus įrodymai, kad meluoja. Dasigyvenom, net sapne neregėjau, kad viską galima apversti aukštyn kojomis. Mieli kraštiečiai nereikia bijoti, reikia sakyti į akis tiesą, nepasiduoti bauginimams. Neringa šaunuolė, Jūs į tarybos narius reikia rinkti. Ačiū, kad yra padorių ir sąžiningų žurnalistų.

 27. nu sako:

  skelbkite komentatorių IP adresus. Tada ir bus matyti, kiek yra palaikančiųjų, o kiek yra DP gerbėjų. Tada galėsime daryti išvadas.

 28. -> nu sako:

  Ar tik nebusit vienas is tu DP pedagogu- paklusniai rankas kilnojanciu, galva linkciojanciu ir klaidu beieskanciu? Saunuole, Neringa. Operatyviai pateikta informacija. Matyt, dirbta net nakti, tad man klaidos ne motais. Esme pacioje informacijoje. Bet DP gramatines klaidos svarbiau nei “Mes jusu nebijome, mere! Jus- melage!” Juk tokiu zodziu ju zodyne nera :)

 29. nu sako:

  ale klaidų straipsnyje…..
  Baisu!

 30. va sako:

  Puiku. Saunuoliai. Puikus šou. Juk rinkimai cia pat.

 31. liuks sako:

  Tai kad nebijote rašyti konkurentų pavardžių ir rodote jų fotkes, leidžia jumis tikėti. Pasirašyti autoriaus straipsniai rodo, kad žmogus tiki ką rašo. Stipru.

 32. valio sako:

  Neringa, Jūs šaunuolė, kad nebijote! Duok Dieve Jums sveikatos! Ir saugokitės hienų. Didžiausia pagarba medikams!

 33. Na sako:

  Na jau Vasiliauskiene,kaip ji vaikus moke?

Jūsų komentaras:


aštuoni + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]