Informacinis renginys „Dėmesys smurtui artimoje aplinkoje“    Jauniūnų pašto kolektyvo sveikinimas    Savaitės gaisrai - piktybiškai deginama žolė    Paramai praėjusiais metais Širvintų r. gyventojai skyrė apie 69 tūkst. eurų    Aktuali informacija gyventojams   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Sudervės vaikų darželis jau priėmė pirmuosius vaikus

Vilniaus rajono savivaldybė vis daugiau dėmesio skiria šeimoms su mažais vaikais ir siekdama sukurti joms palankias sąlygas steigia švietėjišką ir kultūrinę veiklą vykdančias įstaigas (ugdymo įstaigos, kultūros centrai), įrengia vaikų pramogų vietas. 2014 metų vasarą pradėtas statyti vaikų darželis Sudervėje, vos prieš dieną pradėjo veiklą ir atvėrė duris 2 ikimokyklinio ir 1 priešmokyklinio ugdymo grupėms.

Projekto įgyvendinimo metu prie Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos pastatytas 550 kv. m. priestatas, kuriame jau įsikūrė 50 mažųjų lankytojų. Taip pat aptverta teritorija, įrengta autonominė geoterminė katilinė, įrengtos vaikų žaidimo ir sporto žaidimo aikštelės, nutiesti pėsčiųjų takai bei įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Projektas finansuojamas Vilniaus rajono savivaldybės ir draugijos „Wspólnota Polska“ lėšomis. Projekto vertė – 1,5 mln. eurų. Oficialios atidarymo iškilmės nukeltos lapkričio pabaigai, kadangi vaikams ir jų tėveliams suteiktas laikotarpis priprasti prie naujos aplinkos.

Vilniaus rajono savivaldybė per pastaruosius dešimt metų pastatė 6 naujus vaikų darželius: Nemenčinės m., Lavoriškėse, Mickūnuose, Rudaminoje, Avižieniuose ir Sudervėje.

Savivaldybė yra numačiusi ir tolimesnę darželių plėtrą rajone – netrukus prasidės vaikų darželio Riešės kaime statybos. Projekto metu numatyta rekonstruoti nenaudojamą vaikų darželio pastatą ir pritaikyti jį mažųjų rajono gyventojų poreikiams. Dar šiais metais ketinama nutiesti inžinerinius tinklus (elektros, vandentiekio ir kt.). Statybos darbų vertė – 470 tūkst. eurų. Konkursą laimėjusi įmonė UAB „Aukštinė“ įsipareigojo atlikti darbus per 18 mėnesių.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki + du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]