Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

V. Valiukevičienė: Širvintų žmonės ir “Krašto naujienos” visada bus šalia

20140419_132404 - Kopija-ą

Vienas išmintingas posakis sako – žmonės, kuriems lemta išeiti iš Tavo gyvenimo – išeis, tad nelaikyk jų, o žmonės, kuriems lemta pasilikti – liks, net jei juos įskaudinsi…

Kiekvienas per gyvenimą sutinkame daugybę žmonių. Vieni jų tampa „savi“ vienos kelionės metu, kiti – metų metus šalia, treti – visą gyvenimą. Tačiau kiekvienas iš jų gali mūsų gyvenimui padaryti lemiamą įtaką.

Būna, kad išėję žmonės sugrįžta, būna, laukiame – ir nesulaukiame. Nei vienas nežinome, už kurio posūkio mūsų gyvenimas pasisuks negrįžtamai…

Kai atvykau į Širvintas, pamilau šį kraštą iš pirmo žvilgsnio. Čia ramu, gražu, čia augo mano vaikai, čia sutikau daugybę puikių žmonių. Tačiau čia gavau ir pačias skaudžiausias gyvenimo pamokas. Čia išmokau nepasitikėti, netikėti, čia patyriau netektis, bejėgiškai į žemę liejau ašaras, čia supratau, kad kartais žmogus išduodamas taip lengvai, kaip lengvai nusiperkama puokštė žibučių darbo stalui papuošti.

Šiandien aš jau nebesu šio krašto gyventoja. Išvykau paskubomis pasiėmusi būtiniausius daiktus, lyg per gaisrą. Išdraskyta širdimi. Esu tik žmogus ir negaliu susitaikyti su kai kuriais dalykais. Nepajėgiau kovoti už tai, ką laikau vertybėmis. Kovoti prieš žmones, kuriuos laikiau savais, kuriuos mylėjau…

Visko buvo. Liko daug kartėlio, tačiau niekada neišdaviau to, kuo tikiu iki sielos gelmių – brutalumas, prievarta, teroras, diktatūra, bauginimas, išnaudojimas – dalykai, su kuriais reikia kovoti, kurių reikia vengti. Ir niekas manęs neįtikins, kad su tuo galima susitaikyti, prie to priprasti ir kad „nėra pasirinkimo“.

Taip, kalbu apie rinkimus, jų rezultatus ir po jų putinišku virtusį rajoną. Jei jau didžioji dauguma gyventojų nusprendė, kad jiems to reikia, supratau – man čia veikti nebėra ką.

Be to, taip susiklostė asmeninės aplinkybės.

Tačiau Širvintų žmonės visada liks brangūs ir „Krašto naujienos“ man visada bus mano kūdikis. Man niekada nebus vis vien, kas čia vyksta. visada laikysiu kumštį už tuos, kurie eina pirmyn ir nori gyventi civilizuotame pasaulyje. Visada viena akimi stebėsiu įvykius ir laikas nuo laiko įterpsiu savo „trigrašį“.

Taip pat sveikinu rajone pradėjusį veiklą „Širvį“! Kuo daugiau atsvaros purvui ir agresijai, tuo greičiau sveiks visuomenė ir žmonės mokysis laisviau kvėpuoti.

Tikiu, kad „Krašto naujienos“ ir „Širvis“ bus derama atsvara žmonėms, kurie nori žinoti tiesą ir tiki jos jėga.

Mielieji, neatsisveikinu. Niekada nežinai, kada gyvenimas pasisuks kita kryptimi…

Buvau ir esu su Jumis, kasdien prisimenu daugybę gerų akių, šypsenų ir žodžių. Iš tiesų – tiek šilumos, kiek pajusdavau susitikimuose su gyventojais, švenčių, saviveiklininkų pasirodymų metu – kultūros salėse, švietimo įstaigose, bendruomenėse, organizacijose, draugijose – ne kiekvienam žmogui yra galimybė tiek patirti. Nešioju tai savo širdyje kaip talismaną. Talismaną gėrio ir šviesos – tikėjimo ir vilties. Ir tikiu. Tikrai tikiu, kad tai yra gyvenime svarbiausia – žmogus žmogui. Visa kita – ateina ir praeina…

Nuoširdžiai dėkoju tiems, kurie buvo šalia „Krašto naujienų“ ir savo šiluma, energija, parama padėjo eiti nelengvu keliu. Gal ne visada mokėjau atpažinti ištiestą ranką aplinkos šešėliuose, gal ne visus drįsau pakviesti eiti kartu, gal pritrūkau pritarimo tiems, kurie stodavo šalia – kartais man pačiai labiau už viską reikėjo padrąsinimo… Ačiū Jums, mielieji, kurie palaikė, rėmė, padėjo, ačiū tiems, kurie skaitė, kurie dalinosi patarimais ir patirtimi. Visi kartu nuėjome netrumpą kelią. Toliau juo eis kiti.

Būkit sveiki, žvalūs, energingi, laimingi ir – svarbiausia – niekada neišduokite savęs ir savo siekių.

Iki gražių ir šiltų susitikimų, mielieji.

Visada Jūsų, Vilma VALIUKEVIČIENĖ


Susiję straipsniai:

13 Komentarai (-ų)

 1. Marytė sako:

  Vilma, nuostabiai parašytas straipsnis, nuoširdus, tikras. Jūs visada taip rašėte, tiesa, pagarba,nieko neįžeidimas ir daug kitų gražių dalykų. Melas, absurdas ir tai buvo korektiškai parašyta. Gyvenimas yra toks, kad nežinai, o gal ir vėl teks susitikti ir bendrauti. Sėkmės tau, tavo nuostabiems vaikams, aš visad lauksiu tavo straipsniukų.

 2. rinkejas sako:

  aciu, tu tikra saunole

 3. rinkejas sako:

  aciu, tu saunole

 4. skaitytoja sako:

  aciu Neringai uz tiesa teisinga

 5. vale sako:

  dekoju uz tiesa

 6. vincas sako:

  aciu uaz tiesa

 7. Pagarba sako:

  Vilmai, už savo įsitikinimų, vertybių laikymąsi, baimės nejutimą ginant savo nuomonę, nepataikavimą, aišku minčių dėstymą. Žmonės tai mato ir vertina.

 8. Gitana sako:

  Aciu Vilmute už išsakytas mintis

 9. raktelis sako:

  Miela Vilmute tu nuostabi rašytoja . Linkiu tau dar daug gražiu minčiu :)

 10. Skaitytoja sako:

  Labai maloniai nustebinot, labai patiko išsakytos mintys. Nepamirškite mūsų ir karts nuo karto įkiškit savo ” trigrašį”, visada laukiami jūsų straipsniai. Sveikatos, sėkmės asmeniniame gyvenime, nuoširdžių vaikų šypsenų.

 11. Bendramintis sako:

  Vilma, pritariu Tau, tiesiog gera, labai gera skaityti nuoširdžius ir teisingus žodžius.
  Linkiu Tau didelės sėkmės.

 12. gera sako:

  žinoti, kad esame palaikomi protingų žmonių. Šį kart rinkėjai įvartį įmušė į savo vartus. Teks praryti pralaimėjimo kartėlį ir reikės laiko atsitiesti. Sėkmės visiems.

 13. Ačiū sako:

  už žodžius, kurie dar kartą paliudijo, kad tikrosios vertybės niekada neišnyksta ir yra gyvenimo pagrindas. Sėkmės gyvenimo platybėse ir nepamiršti pažado apie ,,trigrašį” :) .

Jūsų komentaras:


× du = šešiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]