Dienos šviesą išvydo Jono Lučiūno fotografijų albumas „Širvintų krašto žmonės“    Nuo rugsėjo 2 d. keičiasi Vilniaus AVMI Širvintų poskyrio mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas    Kviečiame į informacinį renginį apie paramą Širvintų r. VVG strategijos lėšomis    Rugsėjo 1-ąją Ukmergės kultūros centre bus nemokamai rodomi du kino filmai    Sudie, gražuole vasara   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vėlinių savaitgaliui artėjant – policija įspėja

 

Sekmadienį minėsime Visų šventųjų ir mirusiųjų dieną. Paskutinės spalio ir lapkričio pirmosios dienos  – laikas, kai aktyviai lankomasi kapinėse, dėl to padidėja transporto priemonių srautai, suaktyvėja vagys.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas įspėja dėl savaitgalį suintensyvėsiančio eismo link kapinių ir ragina būti atidžiais, apsišarvuoti kantrybe ir pakantumu. Vienų laukia ilgesnės kelionės, kitų trumpesnės, tačiau bet kokiu atveju vairuotojai raginami planuoti keliones šviesiu paros metu, išvažiuoti anksčiau ir neskubėti, ypač jei planuojate aplankyti kapines keliose šalies vietose. Svarbiausia -  neviršyti leistino saugaus greičio ir laikytis kitų Kelių eismo taisyklių. Rekomenduojama pasirūpinti automobilio technine būkle – pasikeisti padangas, patikrinti ar tinkamai veikia automobilio šviesos, valytuvai ir kt.

Kapinių lankymo laikotarpiu ypač suaktyvėja vagystės iš automobilių, dėl to atvykus į kapines, pareigūnai perspėja ir prašo automobilyje nepalikti jokių daiktų. Palikta rankinė, telefonas, automobilio dokumentai ar kiti vertingesni daiktai yra tikras jaukas vagišiams. Priežastimi išdaužti Jūsų automobilio langą ar sugadinti spynelę gali tapti ir paliktas maišelis, kuriame tik žvakės, tačiau vagišius juk to nežino ir įsibraudamas į automobilį tikisi rasti ką vertingo. Jokiu būdu nepalikite nerakinto automobilio, praviro jo lango ar stoglangio net jei artimojo kapas yra visai netoli tos vietos, kur palikote automobilį ar tiesiog nuėjote į šalį išmesti šiukšlių. Vagys naudojasi prieblanda, žmonių išsiblaškymu ir veikia operatyviai. Šitaip ramus kapų lankymas gali atnešti papildomų rūpesčių. Policija informuoja, kad piliečiai visų pirma patys yra atsakingi už savo turtą ir privalo pasirūpinti jo saugumu.

Širvintų RPK informacija

 

DSCF0415-ą DSCF0445-ą

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši + septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]