Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Didžiulį pastatą nuo ugnies išgelbėjo automatinė gaisro gesinimo sistema

jogailos4-ąAnkstyvą lapkričio 12 d. rytą ugniagesių gelbėtojų automobiliai skubėjo į  Vilniaus centre kilusį gaisrą, kuris įsiplieskė Jogailos gatvėje įsikūrusiame komerciniame pastate „Verslo centras 2000“.  Gaisro židinys buvo cokoliniame aukšte esančioje automobilių aikštelėje – plastikiniame šiukšlių konteineryje degė šiukšlės. Kol pirmosios priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos atvyko į įvykio vietą, gaisrą užgesino patalpose įrengta automatinė gaisro gesinimo sistema.

Be to,  pastate suveikus įrengtai dūmų šalinimo sistemai, gaisro dūmai buvo greitai pašalinti ir į kitas patalpas nepasklido.  Veikiančių aktyviųjų gaisrinės saugos priemonių dėka vos tik kilęs gaisras buvo aptiktas, tai padėjo didžiulį pastatą apsaugoti nuo ugnies ir dūmų.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas primena statinių naudotojams, kad statinio aktyviųjų gaisrinės saugos priemonių techninė priežiūra ir bandymai turi būti atliekami ne rečiau kaip kartą per metus, vadovaujantis gamintojo pateikta technine informacija.

Ugniagesių informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni × šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]