Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Dvi sesutės per kalnelį nesuėjo arba kodėl kai mere susitinka su vicemere, ši tuo metu būna kitam susitikime?

images (1)Ko gero dar niekada taip aktyviai nesidomėjom ir nekalbėjom apie politinį gyvenimą rajone. Po šiemet įvykusių savivaldybių ir tiesioginių mero rinkimų, kuriuose daugumą laimėjo darbo partija, rajone gyventojai susiskirstė į dvi stovyklas. Vieni aklai ir fanatiškai įtikėję pažadais apie pokyčius ir geresnį gyvenimą liaupsina valdžią ir gėrisi jos neva padarytais darbais. Kiti su nerimu stebi įvykius rajone, ir įžvelgia ne vien gerus darbus, bet ir padarytas klaidas, melą, susidorojimą su neįtikusiais ir savų protegavimą.

Labai domiuosi tuo kas vyksta rajone, todėl kasdien atsidarau Širvintų rajono savivaldybės interneto svetainę ir skaitau įkeltą informaciją apie nuveiktus darbus, na ir žinoma panagrinėju vadovių darbotvarkes. Skaitau, ką vadovės planuoja veikti tam tikrą dieną, valandą. Darbotvarkės nuolat papildomos, karts nuo karto pataisomos. Įdėmiau paskaičius ne vienas įrašas kelia abejonių ir kyla įvairių klausimų, pvz.: kaip vienu metu galima būti dvejose vietose?…  Tai ką pamačiau ir pastebėjau skelbiamose darbotvarkėse ir paskatino parašyti „Krašto naujienoms”. Panagrinėjau įrašus, kuriuose numatomi susitikimai,  pasitarimai tarp vadovių  ir atradau labai įdomių dalykų:

10.05 d. 14val. merė susitinka su vicemere. Tačiau vicemere tuo metu pasitarime su Širvintų raj.socialinių paslaugų centro direktore, vėliau su gyventojais.

09.14 d. 14.30val. merė susitinka su vicemere. Tačiau vicemere tuo metu susitikime su tarybos nare ir gyventojais, kuris truko iki 15val.

11.12 d. 11val. vicemerė turėtų susitikti su administracijos direktore, kai tuo tarpu direktorės darbotvarkėje tokio susitikimo nėra.

11.04 d. 8-9val. vicemerė turėtų susitikti su direktorės pavaduotoja, bet tuo metu pavaduotoja susitinka su administracijos direktore.

10.2 d. 10val. vicemerės pasitarimas su direktorės pav., o pavaduotojos darbotvarkėj tuo metu gyventojų priėmimas.

10.22 d. 13val. vicemerės darbotvarkėje pasitarimas pas merę, tuo tarpu merė nuo dvylikos pasitarime kultūros centre, vėliau su NŽT Širvintų sk. vadovu ir architektūros sk.vedėja.

11.12 d. 8.30val. direktorė turėtų susitikti su vicemere, vicemerė aštuntą susitinka su direktorės pavaduotoja, devintą su gyventojais. Vicemerės darbotvarkėje susitikimas su direktore vienuoliktą val.

 11.02 d. 9val. direktorės darbotvarkėj  pasitarimas su vicemere, o vicemere tuo metu pasitarime su socialinių paslaugų ir sveikatos skyriaus vedėja.

11.10 d. 8.30val. direktorės pavaduotoja turėtų susitikti su direktore, bet direktorė tuo metu pasitarime su teisės ir personalo skyriaus specialistais.

Ir tai toli gražu ne viskas.

Norisi paklausti gerb. Vadovių, kam rašomos ir skelbiamos darbotvarkės, ar tam kad atspindėtų realius darbus, o gal kad gražiai atrodytų ir darytų įspūdį, jog dirbate daug ir labai gerai? Kas galėtų paneigti, kad nėra meluojama pateikiant darbotvarkėje informaciją apie išvykas, susitikimus su verslininkais, įstaigų vadovais, seimo nariais? Sunku patikėti, kad taip klaidinami gyventojai, kada merė deklaravo ateinanti dirbti skaidriai,sąžiningai, viešai. Ką po visu tuo slepiate?

Prisimenu, kai opozicijjoje buvo darbo partija, kaip jiems kliuvo merų K. Pakalnio, V. Jasiukevičiaus darbotvarkės, kiek ieškojo netikslumų ir apie tai skelbė laikraštyje. Taigi ne veltui sakoma, kad ant kito šapelį pamato,o ant savęs ir rąsto nemato.

Gerbiamosios vadovės nemeluokite savo rinkėjams. Nemeluokite rajono gyventojams. Juk būnant mere visi rajono gyventojai turėtų vienodai rūpėti. O mums reikalinga objektyvi ir teisinga informacija, o jei jau meluojat, tai bent susitarkit, suderinkit savo susitikimus ir rašykit vienodai. Nesame akli ir kurti, domimės ir domėsimės, stebim ir stebėsime, mes Jūsų darbdaviai ir turime teisę reikalauti dirbti rajono labui tiek pagal Lietuvos respublikos įstatymus, tiek pagal moralės ir žmoniškumo, padorumo dėsnius.

Pavardės prašau nerašyti. Maža ką… Juo labiau, kad žmona tai mokykloj dirba, o iki pensijos dar pusantrų metų… (redakcijai autorius žinomas)


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. nemanau sako:

  Nėra popierėlio – nėra ir darbo. Tai taip išeina, kad dar nedirba…

 2. Pastaba sako:

  šiandien 10.15val. dar nėra darbotvarkės, gal atidžiau sudelios.

 3. Joo sako:

  Už ką krištolinės ponios gauna atlyginimus? Už žmonių rajone sukiršinimą?Už melą, šmeižtą ? Tik užkalbink DP atstovą, tai gausi atgal pykčio porciją.Baisus fanatizmas. Tuoj ir su fanatikais susidoros,nes kitaip galvojantys bus sutvarkyti ir merė nebeturės ką veikti.

 4. mergaitė sako:

  Taip darbotvarkės labai įdomios, pvz. susitikimas su Seimo nariu, neaišku su kokiu, kokiu klausimus, o kur kitą dieną taskaita, o jos nėra ir taip ,,n“ kartų. O tarpusavyje susitikinėję tik pagal darbotvarkę, na ir drausmė, matomai nėra ką dirbti, jeigu nelabai nutuoki, mėtyti iš darbų ką jau baigė, na atrodo, kad gruodyje, labai tinka prieš gražiausias šventes pasveikins asmeniškai kiekvieną, prieš darbo pabaigą visus ir liekančius ir išeinančius. Įdės į laikraštį sveikinimą su šventėmis, kultūros namuose surengs šventinį koncertą, tik ar norės kas eiti. Gražu, net žalia.

 5. Turbūt sako:

  Pataisys rytoj tas darbotvarkes. Kai KN parašė apie ekstrasencines savybes ir iš vakaro jau išspausdintą informaciją apie priimtus sprendimus, kurie turėjo būti priimami tik kitą dieną, matėm kaip staigiai pataisė.

 6. nieko baisaus sako:

  Toji darbotvarke sudaroma tik preliminariai. O kaip išeina realiame gyvenime niekas negali buti garantuotas. Planai keičiasi. Jus gi iri, pradžiai Astikui tarnavote, ir Pakalnį draskėtė, dabar jam tarnaujate.

 7. gi sako:

  Ale kaip nirsta visais kanalais pastumtieji i sali, kaip nirsta ir vis bando i “diskusija” itraukti ta samdyta komentuotoja kitus. Ale niekaip neiseina. Vis pati su savimi diskusijas veda, raso ir raso, kaip ji skambino, kaip pas gydytojus buvo. Kaip visur suspeja? Ot neturi ka veikti moteriske. KN gera investicija sugalvojo, kaip skaitytojus pritraukti ale diskusijose padalyvauti. Ale tikrai smagu. Dabar dar vieno rasytojo paistalus idejo, kuris cia kelias dienas vargo, kol prisirase. Ale ot zmones garbes nori. Po rinkimu rase rase, db vel rasys ir rasys. Vis meluoja ir kitus melus kaltina. Kuo patys kvepiate, tuo kitus tepliojate. Dar priveskite prie to, kad Pinskuviene ir del Paryziaus kalta. Mazu kas patikes. Cirkinkite toliau, laukiame. Rytas ne uz kalnu, vel kokia nesamone surasykite. Cha cha cha

 8. Juokingiausia, sako:

  kad tie “misių” tarpusavio susitikimai įrašomi į darbotvarkę. Mano supratimu, bendravimas tiek tarp tų ponių, tiek su skyrių vedėjais ar specialistais – normalus kasdienis darbas. Negi jos vaikščiodamos tais pačiais koridoriais niekaip negali susitikti, kad reikia rašyti į darbotvarkę. Panašu, kad ir tai nepadeda.

 9. Jo sako:

  Iš tiesų kartais darbotvarkėje paskelbti įrašai kelia labai įvairių minčių, labai jau ne konkrečiai parašoma pvz.: susitikimas su tarybos nariu, kodėl neparašyti su kokiu, arba susitikimas su verslininkais, tai ir įvardinkit su kuriais taip intensyviai dirbat. Kartą paskambinau draugei į darbą ir paklausiau ką raj. vadovė šiandien pas jus veikė? Atsakymas- nebuvo, o darbotvarkėje įrašytas susitikimas.

 10. širvintiškė sako:

  Betvarkė ir chaosas. Po rinkimų Širvintose buvo didelis pasimetimas, visi žmonės jautėsi nesaugiai, nieks nežinojo, liks dirbti ar ne, dėliojosi, kas su kuo ir prie ko. Jautėsi, kad sujaukta visų institucijų veikla. Einančių į darbą nuotaikos baisios, tai matosi jų veiduose, dar baisiau matyti, kokie jie grįžta po darbo, veiduose jau matosi mintys apie dar vieną bemiegę ir nerimo kupiną naktį. Nerimas ir įtampa jau tapo Širvintų kasdienybe, tie pergyvenimai lydi ne tik dirbančius savivaldybėje, ar jai priklausančiose įstaigose. Tai persidavė ir jų šeimos nariams, giminėms ir artimiesiems, gyvenantiems kitame mieste, ar net užsienyje. Kas už tai atsakys?, Kad atlygins žmonėms už jų patirtą skausmą ir bejėgiškumo jausmą. Galima daryti išvadą, kad niekas, nes pati valdžia, kaip matome ko gero nebevaldo situacijos, jau kaip ir nesugeba tarpusavyje dienotvarkės susidėlioti

 11. Ką manau aš sako:

  Gal visgi ne veltui medikai pavadino merę melage? O pasirodo melas dar ir užkrečiamas, nes pas visas valdžios moterys darbotvarkėse netiesa. O kad Pakalnio darbotvarkę kratė ir ieškojo neatitikimų atsimenu. Apie tai rašė ŠK.
  Bet kai pasirodė jog pačios rašo nesamones, tai gerbėjai puola ginti ir ironizuoja kad” koks baisus nusikaltimas”. Bet prisiminkim: “maži darbai didelių pradžia”, išeina taip, kad mažas melas didelio melo pradžia.
  O taip nesinori to melo, buvusieji gal ir per mažai nuveikė, bet ir melo buvo mažiau.

 12. Pipiras sako:

  Tikras “Domino” teatras. Viena kitos neranda.

 13. tai juk sako:

  Jei tokiose smulkmenose meluoja, tai kas tada rimtuose dalykuose? Kur mes patkkrknti negalim???

 14. O sako:

  Buvo viena gera merės darbotvarkė. Vieną vasaros penktadienį 15 val. tiesiog išvyka į Vilnių (gal namo?), o pirmadienį visą dieną dirbo ministerijose ir seime

 15. jo sako:

  Gerai, kad skelbiate tokius baisius nusikaltimus. Manau, kad cia reikia rasyti skundus, rinkti 95 parasus ir peticija vezti i Vilniu. Tai baisus nusikaltimas.

 16. Jo sako:

  Galvojau, kad tik aš tas klaidas pastebėjau, bet pasirodo žmonės domisi. Manau vadovės net galvoja, o gal ir nežiūri kad melas akivaizdus. O gal ir laiko nėra, juk jos tiek daug dirba. Dirbkite , planuokite, bet nemeluokite.

Jūsų komentaras:


− vienas = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]