Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) švenčia 25 metų jubiliejų

download (2)
Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai), viena iš politinių Lietuvos partijų, kilusių iš Lietuvos liberalų sąjungos, šiandien švenčia 25 metų jubiliejų.

“Per pastaruosius 25 metus Lietuvos liberalios partijos tapo stipria politine jėga mūsų šalyje. Tikiuosi, kad tiek su Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai), tiek su Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio liberalais dar ne vieną dešimtmetį puoselėsime pamatines liberalizmo idėjas. Geri dalykai gimsta ten, kur renkasi geri žmonės, kur yra erdvės svajonėms”, – sakė Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) pirmininkas Artūras Zuokas.

Jubiliejaus proga Lietuvos laisvės sąjungą (liberalai) pasveikino Europos liberalų ir demokratų aljanso prezidentai – buvęs prezidentas Graham Watson ir dabartinis Hans van Baalen.

“Su lapkričio 25 d. sukankančiu 25 metų Lietuvos liberalų sąjungos įkūrimo jubiliejumi! Jūsų partija ir žmonės vaidino itin svarbų vaidmenį Lietuvos politikoje – tiek nacionaliniu, tiek savivaldos lygmeniu. ALDE vardu noriu pasveikinti Lietuvos liberalų sąjungos įpėdinius – Lietuvos laisvės sąjungą, linkėdamas dar daug metų nešti liberalizmo ir demokratijos vėliavą Lietuvoje,” – sveikindamas Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) pirmininką Artūrą Zuoką savo laiške rašė Graham Watson.

Pasak Hans van Baalen, per pastaruosius 25 metus liberalios partijos Lietuvoje susilaukė didelės sėkmės ir prisiėmė atsakomybę lyderiauti šalyje visais politiniais lygmenimis – tiek vietos, tiek nacionaliniu lygmeniu. Atskiri politikai, įkūrę Lietuvos liberalų sąjungą, yra vis dar matomi lyderiaujančiose pozicijose Lietuvos politikoje.

“Esame įsitikinę, jog jūs ir toliau sėkmingai atstovausite liberalias vertybes, kurių taip reikia Lietuvai ir visai Europai.  Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad Europos liberalų šeima neseniai priėmė sprendimą ateinančių metų birželį Vilniuje rengti vieną svarbiausių ALDE renginių – ALDE Tarybą, kurios metu toliau švęsime Lietuvos liberalų pasiekimus” , – sveikinime teigė Hans van Baalen

Lietuvos liberalų sąjunga įsteigta 1990 metų lapkričio 25 dieną


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši × = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]