Dienos šviesą išvydo Jono Lučiūno fotografijų albumas „Širvintų krašto žmonės“    Nuo rugsėjo 2 d. keičiasi Vilniaus AVMI Širvintų poskyrio mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas    Kviečiame į informacinį renginį apie paramą Širvintų r. VVG strategijos lėšomis    Rugsėjo 1-ąją Ukmergės kultūros centre bus nemokamai rodomi du kino filmai    Sudie, gražuole vasara   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ryškėja ekstrasenso galios ar tiesiog autoritarinio valdymo pasekmė? II dalis

Jau rašėme, kaip dieną prieš Tarybos posėdį Savivaldybės tinklalapyje buvo paskelbta informacija apie tai, kaip gelbstima neįgaliesiems. Tuomet mūsų skaitytojas piktinosi, kad Savivaldybė prieš parą – spalio 28 d. straispnyje, mere giriasi geru rajono tarybos sprendimu…priimtu 2015 m. spalio 29 d., kuris jau net davė teigiamų rezultatų rajono valdyme.”

Pasirodo, tai ne vienintelis ekstrasenso galių apsireiškimas.

Paskaičius Savivaldybės tinklapį paaiškėja, kad merė žinojo ir dar vieno Tarybos svarstyto klausimo balsavimo rezultatus iš anksto. Spalio 28 d. Savivaldybės tinklapyje giriamasi apie tai, kad “Lapelės – vienas atokiausių mūsų rajono kaimų, į kurį jau netrukus suvažiuos galinga technika kapitališkai remontuoti Musės gatvę.”

Tačiau reikėtų pastebėti, kad tik kitą dieną – spalio 29 dieną Širvintų rajono savivaldybės Taryboje buvo svarstomas klausimas dėl kelių priežiūros plėtros. Jame Tarybos sprendimo projektu siūloma į Širvintų rajono savivaldybės vietinių kelių ir gatvių priežiūros ir plėtros programos finansavimo 2015 metais objektų sąrašą įrašyti naują objektą – Lapelių gyvenvietės Musės gatvės asfaltbetonio dangą.

Kyla pagrįstas klausimas: ar merė vėl iš anskto žinojo, kaip balsuos Taryba, dėl ekstrasensinių galių, ar dėl naudojamo autoritarinio valdymo? Primename, kad autoritarizmas – diktatūrinė valstybės valdymo forma, kai aukščiausią valdžią turi vienas asmuo, kuris remiasi visišku valdinių paklusnumu.

Kiekvienam rinkėjimui žinotina, kad kiekvienas rajono Tarybos narys turi laisvą balsavimo teisę, jog išreikštų savo valią. Kas paneigs, kad merė iš anksto žino, jog valdančioji dauguma balsuos taip, kaip merė pasakys? Juk tik tokiu būdu ji gali iš anksto žinoti balsavimo rezultatus.

 “Krašto naujienų” informacija

20151101_184124-ą 20151101_184130-ą 20151101_184109-ą


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

15 Komentarai (-ų)

 1. klausimas sako:

  iškilo. Šiandien vakare turėjau svečių. Bet esu tinginė, todėl sugalvojau, kad pavaišinti galėčiau ne namie, o kavinėje. Vaje, nėra kur eiti…. Ir Bandelinės nematyti :( Gal merė išpranašaus kada ji bus? Nes penktadienio vakarą prie puodų praleisti aš tingiu. O išeiti pavakarieniauti nėra kur. Noriu pažadėtos bandelinės. Kada bus?

 2. atsakymas gal sako:

  kad jusu zodis nueitu tiesiai Dievui i ausi. Valio!!!

  Visi i ukmerge

 3. aišku sako:

  o jūs nueikit į tuos posėdžiais vadinamus cirkus. nu žiauriau negu žiauru. cirkas be pinigų.

 4. to vaje sako:

  Visai ne tiesą rašot, arba jos nežinot, be merės nurodymo niekas i svetainė nieko nededa. Tad nerašykit ko nežinot.

 5. Taip... sako:

  teisingai, nereikia nesamonių rašinėti, bet ŠK(-tui) taip pat. Nes KN tiek nesamonių nerašo

 6. vaje sako:

  Tegul Dievo Avinėlis suteikia ramybę ir grąžina prarastą protą Jums, rašantiems KN tokias nesąmones. Juk svetainę tvarko ne merė, o kažkas iš savivaldybės specialistų. Kam kusinate žmogų, kuris galbūt iš anksto parašė, ką jam reikės rašyti vėliau. Gal jis bus apkaltintas nekompetencija ir praras darbą. Kam kiršinate žmones? Sarmatos reikia turėti, ne sensacijų ieškoti, o bent kiek pamąstyti.

 7. to aha sako:

  statyboms vykdyti reikia nusimanyti, o kerštui – tik auką rasti, daugiau išmonės šitam darbui nereikia: tik šaukti kuo garsiau – pažeidimai – ir visai nesvarbu ar jie iš viso yra. Svarbiausia garsiai rėkti.

 8. širvintiškė sako:

  Jau dabar nenusistebėčiau, jei savivaldybės tinklalapyje būtų įdėtas skalbimas apie tai, kad kandidatė į Seimo narius po rinkimų į Seimą kviečia pasveikinti ją su Seimo pirmininkės pareigomis. Nors dar rinkimai net neįvyko:))))

 9. gal sako:

  prijunkim Širvintas prie Ukmergės. Bus vienas meras ir bus ramu

 10. Anonimui sako:

  Oi kaip jums nepatinka, kad neišeina tik girti ir liaupsint valdančiųjų. Susitaikykit su tuo kad žmonės ne akli ir ne kurti, juo labiau ne kvaili.

 11. Anonimui sako:

  Oi kaip tiesa jumms nepatinka. Gerai kai yra keli informacijos šaltiniai, kiekvienas atsirenka kas tiesa, o kas ne. Aciu Neringai,

 12. Anonimui sako:

  Prazitai

 13. Anonimui sako:

  Kur tik nepalanku valdžiai ten kliedesiai. Oi kaip jums nepatinka, kad neišeina tik girti ir liaupsint valdančiųjų. Susitaikykit su tuo kad žmonės ne akli ir ne kurti, juo labiau ne kvaili. Gerai kai yra keli informacijos šaltiniai, kiekvienas atsirenka kas tiesa, o kas ne.

 14. Anonimas sako:

  Kokie baisus kliedesiai. Tai gali buti netgi rimtos ligos priezastis. Net jau nesinori rasyti aciu aciu, dekojame, aciu uz tiesa. :(

 15. Aha sako:

  Jei jau pasireiškia tokios galios, norėčiau kad merė paskelbtų kada bus įvykdyti visi vasiukų projektai. Labai laukiu. Statybų nematyti, o tik keršto akcijos.

Jūsų komentaras:


trys − = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]