Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Širvintų policija jungiama prie Utenos?

*Neringa TUŠKEVIČIENĖ * Nuotrauka autorės*

Jau kurį laiką Širvintose sklando gandai, kad Širvntų policijos komisariatas jungiamas prie Utenos komisariato. Gyventojai nuogąstauja, kad tokiu atveju policijos pagalbos visai neprisišauksime arba jos elementariausiai nesulauksime, pasigirsta ir kai kurių pareigūnų dvejonių, ar jie bus reikalingi sujungus dvi įstaigas.

Apie galimą sujungimą ir paklausėme Širvintų rajono policijos komisariato viršininką Eriką JALOVIKĄ:

-          Šiandien dar nėra aiški mūsų ateitis. Atskirai niekas nieko nejungia. Yra LR Vyriausybės projektas, kuriuo Širvintos siūlomos prijungti Utenos apskričiai. Jei taip nutiktų, tuomet natūralu, kad ir visos įstaigos taptų pavaldžios ne Vilniaus (kaip yra dabar), o Utenos apskrities įstaigoms. Policija nebūtų išimtis. Tačiau neskubėkime spėlioti kas bus. Kol kas dar projektas nepatvirtintas. Nėra jokios politinės valios.

 * * * * *

Papildydami E. Jaloviką, skaitytojus informuojame, kad „Krašto naujienų“ žiniomis, pirmą kartą po nepriklausomybės paskelbimo Lietuvos Respublikos Seimas užsimojo perbraižyti teritorines valstybės suskirstymo ribas – pakeisti apskričių teritorijas. Pagrindinis motyvas – dėl Vilniaus apskrities ekonomikos rodiklių augimo galimas ES lėšų netekimas. Dėl to nuspręsta šią apskritį mažinti nurėžiant Širvintų ir Ukmergės rajonus.

Molėtų rajono politikai tuo nenusiminė ir jau spėjo VRM nusiųsti savivaldybės raštą, kuriuo siūloma sukurti 11 apskritį – Ukmergės. Ukmergiškių siūlymu, į šią apskritį įeitų kaimyniniai rajonai: Anykščių, Molėtų ir Širvintų.

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis pripažino, planas keisti apskritis sulaukė nemažai nepasitenkinimo, todėl šiuo metu ministrų kabinetas nusprendė nesvarstyti šių įstatymo pataisų.

2015-11-03 12.09.23


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. aha sako:

    ir aš girdėjau kalbas apie policijos jungimą. ir rimtas žmogus kalbėjo.

  2. Marytė sako:

    Anonimui. Širvintų krašto laikraštis ir baltieji rūmai, vilniaus g. 61, Širvintos. Ramaus miego.

  3. Anonimas sako:

    Ir vel Širvintose sklando gandai, vel Gyventojai nuogąstauja, vel gerosios KN skuba i pagalba ir visiems padeda. Ligonine jungia prie Ukmerges? Policija jungia prie Utenos? Tai baisu. As girdejau, kad gasirine jungia prie Skuodo ir Raseiniu. Kas issklaidys mano nerima ir garantuos ramu miega?? Aciu KN uz pagalba.

Jūsų komentaras:


vienas × = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]