Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų rajono policijos pareigūnai prisijungė prie visuotinės iniciatyvos „Pyragų diena“

Lapkričio 6 d. įvairiuose šalies kampeliuose kvepėjo pyragais. Šią dieną įvairios organizacijos, įstaigos, kolektyvai jungiasi prie TV3 ir SEB banko organizuojamo paramos projekto „Išsipildymo akcija“ įkvėptos visuotinės iniciatyvos „Pyragų diena“. Šiemet „Išsipildymo akcijos“ tikslas teikti paramą “Išsipildymo akcijos 2015″ istorijų herojams, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba. Akcija globoja vaikus, turinčius šeimas, gyvenančius šeimynose ar vaikų globos namų auklėtinius, kurių sveikatai reikalinga visų mūsų pagalba. Siekiama skatinti vaikų sveikatingumą, fizinį bei kūrybinį lavinimą, gerinti buitį.

Šiemet, kaip ir pernai, prie gerumo akcijos nusprendė prisidėti ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas (toliau – Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK). Lėkštės nuo stalo greit tuštėjo, o aukų dėžutė pilnėjo. Komisariato pareigūnai noriai vaišino kolegas ir svečius savo kulinariniais šedevrais. Pokalbiai prie arbatos puodelio, prie kavos leido kolegoms pasidžiaugti neįprasta pietų pertrauka ir išnaudoti ją gerumo vardan. Pyragai, kiti skanėstai buvo greitai išragauti. Visi akcijos dalyviai noriai vaišinosi vieni kitų gabalėliais, bendravo, domėjosi receptais, aukojo, nepamiršdami kokiu tikslu susibūrė. Nespėję sudalyvauti akcijoje, dar ir jai pasibaigus nešė aukas. Idėja prisidėti prie akcijos palietė kiekvieną. Akcijos metu iš viso surinkti 121,60 eurų, kurie pervesti į „Išsipildymo akcijos“ banko sąskaitą.

Džiugu, kai geri darbai suvienija žmones, todėl dėkojame visiems dalyvavusiems – komisariato kolektyvui, svečiams iš Širvintų rajono apylinkės teismo, Vilniaus apygardos probacijos tarnybos Širvintų skyriaus, Širvintų prokuratūros, Širvintų rajono savivaldybės Vaiko teisių skyriaus, Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos, kurie rado laiko užsukti į komisariatą ir prisidėti prie gerumo akcijos.

Širvintų RPK informacija

Pyragų diena 2-ą Pyragų diena 3-ą Pyragų diena 1-ą


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Akivaizdu sako:

    Pareigūnai verti pagarbos, už prisidėjimą prie kilnaus tikslo. Savivaldybė kažkodėl nusprendė jog darželinukams labiau reikia pinigėlių.

Jūsų komentaras:


aštuoni + aštuoni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]