Sveikinimas Neringai    Savivaldybės pastatas aptveriamas, o informacijos jokios    Sveikiname A. Ručinską garbingo jubiliejaus proga    Debatai tarp kandidatų į mero postą. Kviečiame atvykti    Geri žmonės neturi likti pasyvūs   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Asociacija „Širvintų miesto bendruomenė“ sveikina


juoiub

Kalėdos- stebuklų metas !

Būkit  laimingi ir  visuomet tikėkit, kad esat patys atsakingi už stebuklus. Juk artėjančios šventės šventomis bus tiek, kiek savo širdimi ir rankomis į jas įdėsit šventumo, baltumo jose bus tiek , kiek švarias ir laimingas mintis joms suruošit.. .

Kalėdos- tai gerokai daugiau  nei trys dienos. Tai laukimas, pasiruošimas, nusiteikimas, tai kasdienė mažų stebuklų repeticija, tai gebėjimas širdimi kurti mažas staigmenas ir jomis džiaugtis.

Kalėdos – tai jausmas, kvapas, garsas,  tai šiluma ir šaltis, tamsa ir šviesa, nepriteklius pasninkaujant ir laimė turėti išlaukus.

Šviesos ir švarumo Jūsų mintims, gausos ir santarvės Jūsų  namams, laimės ir gerovės Jums ir  Jūsų  ir šeimoms. Savo šiluma, gerumu, atjauta kurkite  stebuklus!

Asociacija „Širvintų  miesto bendruomenė“ sveikina visus artėjančių švenčių proga.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

19 Komentarai (-ų)

 1. ar neaišku sako:

  darbus, kurie kazka kuria, o ne darbus, kurie griauna. Bet su pradiniu to nesuprasit vis vien

 2. Darbus kuriančius sako:

  Aišku, kas dirba “Darbus kuriančius” :) )))))))
  Ar negėda? ;) ))))

 3. o sako:

  man tai grazu, kad komentatoriai vis dirba. Ar jums uz virsvalandzius moka :)

 4. Anonimas sako:

  Grazu, kad kolegos vidury nakties skaito apie Asociaciją “Širvintų miesto bendruomenė” ir atsako nesusipratėliams.Tokie stebuklai būna turbūt tik Kalėdų naktį…

 5. Anonimui sako:

  ar ŽP liepė tokia propoganda užsiimti, nes mes, čia gyvenantys, bendruomenės Facebook’o puslapį sekantys, respublikinę ir rajoninę spaudą skaitantys matom ir girdim apie bendruomenės darbus. Darbus kuriančius, o ne griaunančius kaip jūsų ŽP

 6. Kolegų atsakymai nesusipratėliams sako:

  Asociacija “Širvintų miesto bendruomenė” buvo įkurta 2013 m. Apie tai galima rasti informacijos spaudoje. Merės nei kvapo tuo metu dar nebuvo, tad jos nuopelnai nuliniai. Nuo kada čia merai asociacijas kuria?
  Širvintose yra ir veikia viena bendruomenė- “Širvintų miesto bendruomenė”, o jos juridinis statusas- asociacija(lot. associatio – susijungimas; susivienijimas, sąjunga; asmenų arba organizacijų susivienijimas ūkinei, politinei, mokslinei ar kultūrinei veiklai. Nesuprantantiems verta pasiskaityti bent jau Wikipediją.
  Jūsų dievinama merė palaiko tik savus.Ir apie tai žinia sklinda jau toli už Jūsų rajono ribų. Bendruomenė- ne savi, tad palaikymo nesulaukia, o ir nelaukia. Jau veikiau atvirkščiai. Bendruomenė daro ir, tikimės, dar padarys ne vieną gerą darbą. Ir duok Jums Dieve tiek jėgų, kiek jie jų turi. Bendruomenių susitikimuose, sąskrydžiuose, forumuose girdime apie šitos bendruomenės iniciatyvas ir darbus.Ir džiaugiamės kolegomis. Ir jei nedarė mugės, tai tikriausiai būtent iš gerų paskatų. Dvi mugės tokiam miesteliui kaip jūsų, nesąmonė. Tie patys pardavėjai, tiems patiems pirkėjams.

 7. Anonimas sako:

  Tai aisku, kad beprasmiska.Bet siemt veikla labai prigeso. Nieko nesigirdi.Gal ten kokia krize isgyvena. Tiesiog sunku patiketi.Bet reikia pripazinti, kad tiesa.

 8. Anonimui sako:

  O su pliku galima pasipešiot? Beprasmiška. Taip ir pataikaujantiems valdžiai ką nors įrodyti…

 9. Anonimas sako:

  O as manau, kad graziu darbu niekas sutrukdyti negali. Jeigu nebuvo,tai nenorejo, kad butu arba kazko , gal jegu pritruko. Reikia savyje ieskoti priezasciu.

 10. Prieš tai rašiusiam sako:

  Spekit iš 3 kartų kas sutrukdė, o buvo ir anketos siustos ir data numatyta. O žmonių yra ir bus. Nepavyks pasidžiaugti bendruomenės žlugimu. Nors didžioji veikėja labai gabi griauti.

 11. to to taip sako:

  Jeigu yra iniciatyvių žmonių, tai galėjo mugę pasidaryti. Girdejau, kad jau ten nebeliko žmonių. Kažin ar tiesa?

 12. Jo sako:

  Nesuprantu kokio palaikymo dėka susikūrė, jei gyvuoja 2 metus. Negana pliusiuku šiems metams? Tai priskirkit visų rajono bendruomenių sukūrimą pačiausiai poniai.

 13. taip sako:

  Pirma susikūrė bendruomenė, dabar asociacija. Koks skirtumas, ar lazda, ar pagaliu. Svarbu palaikymas. Jeigu nepalaikytu, nebūtų sukurta.

 14. to taip sako:

  Palaiko. Tik neparašėt kad savo arba savų.

 15. to taip sako:

  Jau čia tai jos nekiškit. Bendruomenėje apstu protingų, iniciatyvių žmonių. Dirbo ir dirbs ir be veikliosios palaiminimo.

 16. Atsipeikek pries tai rašęs sako:

  Bendruomenė susikūrė anksčiau nei laimėjo kunigaikstiene.

 17. taip sako:

  Bepigu visokioms asociacijoms kurtis, kai rajonas turi tokią energingą merę, palaikančią kiekvieną pozityvią iniciatyvą.

 18. ?? sako:

  Kokiai cia Laimai dekojama?? Kokia cia asociacija? Vel naujas ismislas. Ar cia ta kur parasus rudeni po namus rinko?Greiti prikurti. Zmones atleidiat, o naujus kuriat

 19. Laimai sako:

  Ačiū. Ir Jums linkiu gražių švenčių.

Jūsų komentaras:


+ keturi = vienuolika

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]