Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

KEIČIASI PRIĖMIMO-SKUBIOS PAGALBOS IR SPECIALIZUOTŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ TEIKIMAS

download       VšĮ Širvintų ligoninės administracija šiuo pranešimu Jus informuoja, kad nuo 2016 m. sausio 1 d. netenkama priėmimo-skubios pagalbos ir specializuotos ambulatorinės chirurgijos paslaugų tikslinio finansavimo, dėl kurio ligoninėje bus vykdomi struktūriniai pertvarkymai, t. y. naikinamos priėmimo-skubios pagalbos ir specializuotos ambulatorinės chirurgijos paslaugos.

            Informuojame, kad nuo 2016 m. sausio 1 d. darbo dienomis po darbo valandų nebus teikiamos ligoninės priėmimo skyriuje priėmimo-skubios pagalbos ir specializuotos ambulatorinės chirurgijos paslaugos.
Dėl šių paslaugų prašome kreiptis į kitas artimiausias gydymo įstaigas.

            Savaitgaliais ligoninės priėmimo skyriuje priėmimo-skubios pagalbos ir specializuotos ambulatorinės chirurgijos paslaugos bus teikiamos iki 2016 m. balandžio 21 d. t. y.:
- šeštadienį nuo 8 val. iki sekmadienio 8 val.;
- sekmadienį nuo 8 val. iki pirmadienio 7 val.
- švenčių dienomis nuo 8 val. iki kitos darbo dienos 7 val.

          Apie priėmimo-skubios pagalbos ir specializuotos ambulatorinės chirurgijos paslaugos teikimo pasikeitimus informuosime atskiru raštu iš anksto.
Atsiprašome už nepatogumus.

          Šiuos ligoninės pasikeitimus sąlygoja:
- Vilniaus teritorinės ligonių kasos direktoriaus 2015-11-02 raštas „Dėl priėmimo-skubios pagalbos ir specializuotos ambulatorinės chirurgijos paslaugų išlaidų apmokėjimo“ (PDF dokumentas);
- Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos 2015-12-15 raštas (PDF dokumentas);
- VšĮ Širvintų ligoninės 2015-12-15 pateikta informaciją raštu Nr. V8-120-554 „Dėl priėmimo-skubios pagalbos paslaugų išlaikymo“ steigėjui (PDF dokumentas).


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

23 Komentarai (-ų)

 1. pacientė sako:

  Cituoju….2015-03-26 Širvintų rajono tarybos sprendimu Nr. 1-70 …..nustatyti VšĮ Širvintų ligoninės direktoriui už laikotarpį nuo 2015-05-01 iki 2016-04-30 mėnesinę algos kintamąją dalį-30%
  Manau sunkiai suprantama… tai priedas pagal sprendimą priklauso? O ligononė skolose….?

 2. :) sako:

  nuo rajono ligonines vadovo noro niekas nepriklauso, jei nori taryba gali pati finansuoti tam tikras paslaugas, pvz kaip Anykščių valdžia moka ligoninei,kad ten gimdytų rajono moterys ir nereiktų važinėti ilgus atstumus. Bet argi DP finansuos chirurgus? baikit bajerius, geriau fejerverkai per šventes, kad daugiau girtų ir traumuotų išvežti reikėtų. Tik kaip tie žmogeliai gryš iš Vilnaus, tai nieks nežino. Taigi patys ir sukite galvas kur važiuosite į kurią pusę ar į Ukmergę ar į Vilnių?

 3. to na ir sako:

  tai jei Laima nesugebėjo pasirūpinti ligonine, tai mere nelaukdama didesnių skolų iš kart ėmėsi darbo. Už ką direktorė algą gaudavo, jei nematė, kad ligoninė skendi skolose? Sėdėjo šiltoje kėdėje ir darbino savus.

 4. AŪŪŪŪŪŪ sako:

  Mere, kur esate? Ar nebuvo pažadų rūpintis žmonėmis? Ar nebuvo pažado – aš galiu? Mere, ar nebegali? Man baisu, kas pasirūpins manimi kai susižalosiu nedarbo metu? Mere, o kas trukdo tuos nelemtus pinigus skirti iš rajono biudžeto? Mere, gal biudžete bus numatyti pinigai ir medicininės pagalbos laiku negavusių žmonių laidotuvėms, ne tik pakelėms apsodinti? Na gi darykit ką nors, gal dar nevėlu?

 5. Na ir sako:

  Prie ko čia direktorė,į pasitarimus,susitikimus ministerijon važiuoja savivaldybės ponios ,tai kodėl nepasirūpina rajono žmonėmis,kad būtų teikiamos visos paslaugos…

 6. Joooo sako:

  Na ką? Bus naturali atranka….jei dar nelabai ligotas tai davažiuosi iki kito rajono, aišku jei turi kuo važiuot o jei rimtesnė liga tai mirtis garantuota….ir už tai ačiū merei ir jos pertvarkom… kie pamenu žadėjo rūpintis Širvintų žmonėm, bet panašu numarinti juos nori…

 7. Žinau atsakymą sako:

  Ligonių kasos yra tas žmonių (PSD mokėtojų) atstovas, kuris perka sveikatos paslaugas žmonėms iš gydymo įstaigų. Tai jeigu dabar pareiškė, jog nepirks traumatologų paslaugų iš ligoninės, tai ta ligoninė turi kažkam šią savo paslaugą parduoti kitam (gal savivaldybė pirktų savo rinkėjams) arba šį chirurgų kromelį uždaryti. Ir taškas.

 8. ... sako:

  Labai seniai reikejo pradeti galvoti apie rajono gyventoju sveikata,o ne dabar kai skolos iki ausu. Ne per vienus metus tos skolos isaugo. 2007-2008 m. atlyginimu nemokejo po kelis menesius. Drasiai sakau,nes dirbau tada sioje ligonineje. Tai tada Pinskuviene vistiek kalta buvo? Kaip ir kam buvo remontuojamas chirurgijos skyrius? Gal Jus “nesimokiusiems teksto suvokimo” zinote siuos atsakymus?

 9. nesimokiusiems teksto suvokimo sako:

  Jokių veiksmų direktorė imtis negali kol steigėjas neduos pinigų. O pinigų mūsų rajone žmonių sveikatai nėra.

 10. ... sako:

  As manau,kad si problema greitai bus ispresta. Bus daug atveju,kad nespesime pasiekti kitos istaigos… ir cia turetu,pirmiausiai, Ponia Laima imtis veimsmu.

 11. Taigi sako:

  O kam tas chirurgas Širvintose, užtenka pačiulpti kalėdinių “Darnios šeiminėlės” saldainukų kurie yra vežiojami prieš šiumetines Šv. Kalėdas ir būsit sveiki kaip ridikai iki seimo rinkimų, o po to….

 12. to to to a sako:

  tai ko neišeina, jei jaučia didelį spaudimą? Be spaudimo jaučia ir šiltą kėdutę:)

 13. To to a sako:

  Mat Laima pasielgė tinkamai, informavusi rajono gyventojus ir pateikusi išsamesnę informaciją. Tik gaila, kad labai jau ji slepia nuo visų rajono gyventojų tai, kokį spaudimą patiria iš savivaldybės. Kada gi tu prabilsi? Ko tyli? Kai išeisi “savo noru” arba kai busi už pramanytus pažeidimus atleista, tada parašysi. Kam tada tai rūpės? Juk jau bus šaukštai po pietų.

 14. ??? sako:

  savivaldybė atsisakė prisidėti?????????? Tai gal automobilių lizinguotų nereikia, euroremontai palaukt galėjo??????? bLIZGUČIAI, saldainiukai, baldukai buvo pirmo būtinumo išlaidos???????? O DIDŽIULĖ SUMA, SUTAUPYTA NEMOKANT PAŠALPŲ, NEGALĖJO PASITARNAUTI ŽMONIŲ PASLAUGOMS LIGONINĖJE VIETOJE??????????? KAS ATSAKYS? ATSAKYMAS PAPRASTAS-TEN SKIRTI PINIGAI NERODYS, KOKIA SUPER MŪSŲ„MIERĖ“??????

 15. Šakės sako:

  Teks organizuoti masines protesto akcijas. Atsiprašau, kada baigsis tos bl…, nenoriu sakyti negražaus žodžio , nesąmonės . Man atrodo, kad artėja pačių valdžiabobių „optimizacija“.

 16. joo sako:

  Patys issirinkome mere. Tie kurie balsavote dziaukites kai jums ar jusu artimiesiems prireiks skubios mediku pagalbos, o ji jusu lauks Vilniuje ar Ukmergeje. Kankinkimes skausme kol nuvyksite arba nebenuvuksyte. Ir patys sau padekokite kai jusu vaikai ar teveliai nesulauks pagalbos. Dar galime aciu pasakyti merei jei neteksime jaunu, puikiu seimos gydytoju, kurios zada nebedirbti poliklinikoje po reformos.

 17. nesimokiusiems teksto suvokimo sako:

  rašo jum, pagal kokius įstatymus mažėja paslaugų. Savivaldybei ministerija siūlė prisidėti 50% prie finansavimo. Atsisakė.

 18. Gėda sako:

  TAI KAIP ČIA SUPER DUPER MIERĖ ŠITOS PROBLEM NESUTVARKĖ? AJAJAI…

 19. as.... sako:

  Tikrai ne Laimai dekoti, visada chirurgas budavo, cia dekoti turite savivaldybei ….

 20. jo sako:

  Tai, kad ir anksciau taip buvo.

 21. to a sako:

  Manau, kad už tai dėkoti turite tik ligoninės direktorei Laimai.

 22. Vilija sako:

  Čia bajeris????????

 23. a sako:

  Ir už tai, turbūt ,reikia dėkot mūsų visų labai ,,gerbemai ,,merei.

Jūsų komentaras:


+ keturi = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]