Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Musninkų vaikų dieno centro vakaras Kalėdų Senelio Senelės rezidencijoje Vindeikiuose

         2015 m. gruodžio 21 d. Pal. J. Matulaičio sodyboje, esančioje Vindeikiuose, vyko Musninkų vaikų dienos centro Kalėdinis vakaras (organizatorė ir režisierė – Birutė Golubeva). Visus svečius į sodybą – Kalėdų Senelio rezidenciją – kvietė Kalėdų Senelio Senelė (Audronė Janušauskienė). Jai talkininkavo Sniegučiai (Musninkų Atviros jaunimo erdvės “Pakeliui” jaunimas) ir anūkas – Kalėdų Senelis (savanoris Lukas Paulauskas). Šventėje dalyvavo tiek vaikai, tiek vyresnio amžiaus žmonės: vaikų tėvai, centro draugai. Kalėdiniame renginyje mus taip pat kaip kiekvienais metais džiugino Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė, bibliotekininkė Janė Rolienė, asociacijos “Musninkų socialinės iniciatyvos” steigėjai Gintas Sakalauskas, Milda Kalinauskienė su šeima. Visų šių svečių ir dalyvių dėka gruodžio 21-ąją dieną sukūrėme kuo tikriausią Kalėdinę nuotaiką. Jaučiamės dėkingi Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos pavaduotojai Audronei Janušauskienei, kuri surado laiko sudalyvauti mūsų renginyje ir pabūti Kalėdų Senelio Senele.

          Susitikome ne tik kurti kalėdinės nuotaikos, bet ir paminėti trejus metus trukusio Musninkų vaikų dienos centro projekto pabaigą. Prisiminėme, kad per tuos tris metus išmokome ir veikėme išties daug. Kartu keliskart dalyvavome akcijoje “Darom!”, prikepę sausainių ir kitų gardumynų su šventėmis sveikinome senjorus. Taip pat rūpinomės gamta ir žvereliais. To mus visus trejus metus mokė Kernavės girininkas Rimas Kazlauskas. Jis visada mums padėdavo, o Kernavėje netgi įrengė “Aitvarų” stovyklavietę būtent Musninkų vaikų dienos centrui. Darbais įrodę savo pasiryžimą, girininko pakviesti tapome Jaunaisiais miško bičiulių sambūrio dalyviais. Taip pat per tuos trejus metus daug sportavome, iniciatyviai dalyvavome įvairiuose renginiuose, kuriuose dainavome, šokome savo sukurtus šokius, deklamavome. Kartais patys organizuodavome įdomius ir linksmus renginius. Per šiuos trejus metus mes paaugome ir išmokome daugybės dalykų: megzti, siūti, siuvinėti kryželiu, gamintis popierių, dekupažuoti, gamintis aitvarus, žaisti įvairius žaidimus ir t.t.. Praėjusiais metais susipažinome su savanoriais iš Turkijos (Arifu ir Özgunu), kurie tapo mūsų draugais. Musninkų vaikų dienos centro vaikai nuo 14 metų buvo ne tik dalyviai, bet ir savanoriai. Tarp jų buvau ir aš. Kartu su kitais savanoriais įgavome nemažai patirties. Dvejus metus iš eilės dalyvavome Maisto banko akcijoje, kartu su centro vadovais kūrėme renginius, įvairias veiklas. Jaučiu, jog per tą laiką pamilau visus projekto dalyvius, mano požiūriu nė vienas nebuvo nepastebėtas arba labiausiai numylėtas. Visi dalyviai žavėjo mane savo nuoširdumu ir talentu. Šie vaikai neatsisakydavo man padėti, tad linkiu jiems ir toliau taip pozityviai žvelgti į gyvenimą.

          Musninkų Vaikų dienos centro bei Jaunimo erdvės “Pakeliui” projektus rėmė bei finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Širvintų rajono savivaldybė, organizacija iš Drezdeno Vokietijoje „Grenzgänger e.V.“, Draugystės Sąjunga Vilnius-Aalborg/Lietuva-Danija, Labdaros ir paramos fondas “Maisto bankas” – dėkojame jiems! Projektas baigėsi, o mums labai sunku su juo atsisveikint. Savo ir kitų savanorių vardu galiu teigti, kad šis projektas mums buvo tikrai ne eilinis. Jame įgavome daug savanoriavimo patirties, paaugome ir sustiprėjome kaip asmenybės. Taip pat ne tik gavome, bet ir patys stengėmės suteikti kitiems meilės ir šilumos. Mes sukūreme didelę, bet darnią šeimą, kurią nėra lengva pamiršti. Tad tikimės, kad projektas turės tęsinį ir kitais metais.

Erika Kaštaljanovaitė

Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos I g. klasės mokinė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− šeši = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]