Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Rūkaliai kelia pavojų ne tik sau, bet ir artimiesiems

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiais metais dėl neatsargaus rūkymo kilo 338 gaisrai ir juose žuvo 34 gyventojai.

Neatsargus rūkymas ir šį rytą nusinešė dviejų šiauliečių –  vyro ir moters gyvybes. Ankstyvą rytą buvo gautas pranešimas, kad Šiauliuose, Spindulio gatvėje, daugiabučio 5-asis aukštas skendi dūmuose. Atvykę ugniagesiai, pasikėlę automobilinėmis kopėčiomis, perspėjo 4-ojo ir 5-ojo aukšto gyventojus, kad šie pravertų langus ir paliktų pastatą. Bute, kuriame buvo degimo židinys, prie durų buvo rasta nukritusi, bet dar gyva, dūmais apsinuodijusi moteris. Greitosios pagalbos medikams nepavyko jos atgaivinti.

Bute rastas ir dar vienas dūmais apsinuodijęs nukentėjusysis. Jam medikai pagelbėti jau negalėjo. Pasak Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiojo specialisto Gintaro Zonio, veikiausiai abu apie 40-50 metų amžiaus žuvusieji rūkė lovoje, o jai užsiliepsnojus, apsinuodijo dūmais.

Gaisro metu apdegė buto sienos, lubos, namų apyvokos daiktai, išdužo langų stiklai, taip pat aprūko bendro naudojimo koridoriaus sienos ir lubos, sulietas butas 4-ajame aukšte.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas perspėja, kad netaptumėte gaisro auka, niekada nerūkykite lovoje, nepalikite rūkstančios cigaretės be priežiūros. Rūkymas lovoje – viena dažniausių gaisrų ir žūčių juose priežastis. Pelenines statykite ant stabilaus (nejudančio) paviršiaus. Naudokite dideles pelenines. Cigaretes gesinkite tik peleninėje ir kaskart ją išvalykite – apipilkite nuorūkas vandeniu prieš išmesdami į šiukšlių dėžę. Degtukus ir žiebtuvėlius laikykite vaikams nepasiekiamose vietose.

Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× šeši = trisdešimt šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]