Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ukmergė: vietoj kelio tarp dviejų gyvenviečių – naujas keliukas iki politiko namų

images (1)

Ukmergėje bręsta dar vienas skandalas – prie socialdemokrato Seimo nario Arūno Dudėno namų paklotas naujas kelias, nors kai kurios gatvės Ukmergėje yra kritinės būklės ir vaikus į mokyklą vežantis autobusas turi važiuoti nelopytomis ir seniai remonto nemačiusiomis rajono gatvelėmis.

Be to, nustebino ir naujojo keliuko kaina – mokesčių mokėtojams tai kainavo net 173 770 eurų.

Savivaldybės taryba išvažiuojamojo posėdžio metu, kuriame dalyvavo ir Seimo narys, nusprendė, kad šitą trumpą gabaliuką reikia asfaltuoti, o ne 4 kilometrų vienintelį neasfaltuotą gabaliuką Ukmergės rajone, kur važiuoja mokyklinis autobusas ir maršrutinis autobusas Ukmergė – Obeliai, 4 kilometrų ruožas.  Savivaldybės politikai žmonėms pinigų gaili, bet Seimo nariui – ne.

Pats A. Dudėnas KK2 žurnalistams sakė, kad reikia suprasti kaime gyvenančius žmones: „Aš manau, kad visas gatves reikia asfaltuoti tikrai, nes kaime žmogus gyvendamas yra toks pats žmogus, ir jisai nori gyventi prie asfaltuoto išvažiavimo, kad nekiltų dulkės ir panašiai. Tai natūralus noras, aš tikrai ir palaikau, ir netgi sakykim skatinu, kad kuo daugiau finansų būtų skiriama būtent tokių gatvių asfaltavimui“, – šį antradienio vakarą 19.30 LNK laidoje KK2 pasakos Dudėnas.

Tačiau jokia paslaptis, kad A. Dudėno žmona Aira – Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narė, o gretimais gyvena ir Dudėnienės sesuo.

„Čia tikrai mažai gyventojų – 11 namų ir vienas iš jų negyvenamas. Iš tu 11 namų viename gyvena Seimo narys, o kita name – Seimo nario žmonos sesuo“, – pasakojo N. Giedraitienė

Tačiau A. Dudėnas mano, kad ši gatvė tapo tokia populiari tik dėl to, nes jis ten gyvena jis: „Ir kituose rajonuose asfaltuojamos gatvės ir keliukai. Ši gatvė tapo žymi, nes Seimo narys gyvena tikriausiai. Kol kas gyvena. Nėra nusikaltimas gyventi kaime. Aš galbūt vienas iš nedaugelio Seimo narių, kurie gyvena kaime, bet aš manau, kad tik dėl to ši gatvė tapo tokia žymi ir „atseit“ kažkas vyksta negero“.

Visą keliuko istoriją žiūrėkite šį antradienio vakarą LNK laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.

Gediminas Malaškevičius

LNK atstovas spaudai


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni + = keturiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]