Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo    Šiltos eilės ir muzika sielai    Policija dėkoja   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

E. Davidavičienę Taryboje keičia J. Šiukštienė

 

Vyriausioji rinkimų komisija sausio 19 d. posėdyje anksčiau laiko nutraukė Širvintų rajono savivaldybės tarybos narės Elenos Davidavičienės įgaliojimus. Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkė VRK pateikė prašymą, kuris ir buvo patenkintas.

Eleną Davidavičienę Širvintų rajono Taryboje pakeis Jūratė Šiukštienė, kuriai darbas Taryboje nėra naujiena.  Širvintų ligoninės gydytoja yra dirbusi praėjusios kadencijos Taryboje 2007–2011 m.

“Krašto naujienų” informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

22 Komentarai (-ų)

 1. asiliuko svajonei sako:

  Pasilieku savo archyve tamstos komentarą pradžiai iki 2019 metų savivaldybių rinkimų (pasižiūrėsiu į jį ir po šiemetinių seimo rinkimų ir vyriausybės suformavimo). Beje, Darbo partijos elgesys gali padėti kitiems 2019 metais lengviau patekti į savivaldybės tarybą: šiuo metu rajone yra puikios sąlygos pilietinės visuomenės brendimui

 2. asiliuko svajones sako:

  Asiliuko svajones, kad bus valdančioje daugumoje. Nebent netyčia valdantiesiems pritrūktų keletos. Tik štai ar tie keletas bus Seime. O Širvintose valstiečių traukinys tū-tū. Iki 2019 bus pamiršti, kad tokie buvo. Pasišiukšlino. lšsikvėpė su lydere priešaky kadencijai neįpusėjus.

 3. to "oi oi oi" sako:

  Neskubėkite anksčiau laiko daryti išvadų: reikia palaukti iki 2019 metų žiemos. Tada bus atsakymas. Visai įmanoma, kad Karbauskio partija sustiprės: po seimo rinkimų gal net valdančioje daugumoje bus

 4. oi oi oi sako:

  Kažkokie kliedesiai apie laiko neturėjimą dirbti taryboje. Melagystė!Veidmainystė! Tik šitą ji ir tesugeba-mulkinti visus. Žema. Po kitų rinkimų valstiečių taryboje nebelis. Jų vadė labai jau stengiasi dėl to, kad partija taptų politiniais lavonais.

 5. butent sako:

  mazgės buvo, mazgėm liko

 6. to pastaba sako:

  Mes igi daug darėme; vireme kose, dalinome tulpes, laksteme po misiu prie baznycios su gramofonu, dalinome proklomacijas, nesisveikiname su kitaip mananciais, pludome ir t.t. Ar galima kaltinti uz nieko nedarima? Ir dabar mere ir direktore kaltiname sovietiniu mentalitetu, nors gerai suprantame, kad jos prie to sovietmecio vaikes buvo ir po stalu keturiom repečkojo ir piena gere

 7. vaida sako:

  cia kazkas paslepta,kad atsisake tarybos nario mandato.cia kazkas nesvaru

 8. to pastaba sako:

  Mes daug dareme, raseme skundus, smeizeme, melavome, mobilizavome saviskius balsuoti uz kelis asmenis, pareikalavome pakartotiniu rinkymu, po rinkimu skleideme dezinformacija . Dbar rasome komentarus, liaupsiname savo buvusius duondavius, deginame zvakutes, esame nuolankus klapciukai. Ar dar maza???

 9. pastaba sako:

  nepatenkintiems mere galima pasakyti, ką Jūs padarėte, kad 2015 kovo 1 d., kai vyko rinkimai, kad Darbo partija savivaldybės taryboje gautų mažiau vietų.

 10. Pastebėjimas antrajam sako:

  Lietuviai visada buvo mandagių , garbingų žmonių tauta.Pasisveikinti , padėkoti kitam dirbusiam žmogui- normalus reiškinys.Ponia Elena dirbo kantriai , tylai ir oriai , nors kasdien dar ir šiandien DP merė pila pamazgas, o jau suplanuotais , paruoštais įgyvendint projektais, girias , kaip savo…Suprantu , kad sovietinis mentalitetas l. gajus , bet taip sugerti ir naudotis pačiais šlykščiausiais , brutaliausiais kito žmogaus orumo žeminimo , persekiojimo , keršto ,šantažo metodais gali tik ypatingos asmenybės.Ir deje jos dar pritraukia , suburia ratą žmonių ,(silpnų asmenybių), kurie suplanuotas akcijas vykdo, aišku už tai jiems atsilyginama.PVZ.pareigybėm be privalomo išsilavinimo ir konkurso,dviejų seniųnijų valdymu, trijų direktorių postu, žmonų ,žmonos seserų ar dukrų įdarbinimu, na o dar silpnesniems- pažeminimu pareigom, bet netleidimu , žongliravimu kategorijom:14-9-13…apie daug jau buvo ra6yta,dar daugiau sumislyta…

 11. Dalius sako:

  kur interviu is davidavicienes kodel atsisako tarybos mandato?alina ,asta dirbkit po velniu

 12. Noriu priminti sako:

  Prisimenate, kaip gerbiama Merė kritikavo ligoninės direktorės viziją: dėjo į savivaldybės svetainę, skelbė savam laikraštyje, kabino palankiose seniūnijose ant sienų: mol, pažiūrėkite, ką ši beprotė daro… O aš taigi pūkuota, visus saugau ir “myliu”, visi pas man užtarimą ras ir t.t. ir pan.
  Taigi, vizijos esmė buvo išsaugoti reanimaciją, bet atsisakyti to skyriaus, kurio pacientai serga mažiausiai. Paaiškinsiu esmę.
  Mūsų vaikučiai serga mažiau ir jų ligos yra lengviau kontroliuojamos, greičiau pasveiksta, nereikia sudėtingos įvairiapusės pagalbos. Ir dažniausiai serga viena liga.
  Vyresnio amžiaus rajono gyventojai turi ne po vieną ligą sukaupę per savo amžių, o visą jų puokštę.
  Atsitikus nelaimei (neduok Dieve) reanimacijos skyriaus gydytojai sugebės gelbėti tiek vaikus, tiek suaugusius, teiks pagalbą tinkamai tol, kol sulauks reikiamos pagalbos, jei to reikės, arba atstačius gyvybines funkcijas ir toliau saugiai gydys mūsų ligoninėje. O va vaikų ligų gydytojai tokios teisės gydyti suaugusius neturi, todėl teikti sudėtingą pagalbą taip pat būtų neįmanoma.
  Bet, prisiminus mūsų merės ir jos svitos paistalus, tai čia gali dirbti bet kas: kad ir sportininkas gydyti žmones, kas joms. Jus, tai yra mes, visi rajono gyventojai, esame joms tik masė rinkėjų, iškėlusių jas į postus. Statistinis 70%, kuris po rinkimų nevertas nieko, tik begalinių pažadų.

 13. konstatavimas sako:

  Svarbiausia viską prisiminti ir nepamiršti iki tol, kai ateis eilinių rinkimų diena. O iki rinkimų galima prisilaikant įstatymų reikalavimų rengti tik visuomenines akcijas

 14. Priminimas sako:

  Pirmiausiai paprašykit žalos atlyginimo iš Valkausko, tai jis sakė, kad asmeniškai atsako už sprendimą dėl įstaigų sujungimo.

 15. to kada sako:

  Jus cia turbut turite omeni pencinyke Nr.1 ?

 16. konstatavimas sako:

  Karbauskio partija stiprinasi. Normalus ėjimas

 17. SOS sako:

  Gyventojai, greit liksite be reanimacijos? Ar žinote kuo tai atsilieps jums? Negausite paslaugų už kurias mokate.nauja pozicija nenori jūsų gelbėti! Liks tik GMP kuri tikrai nespės pavežti iki Vilniaus. Už naujos valdžios sprendimus mokėsite gyvybėmis. Įsidėmėkite veidus ir pavardes tarybos narių,kurie uždaryts reanimaciją,nes ale per brangu Širvintoms ją turėti. Kai neliks pagalbos galęsite kreiptis į teismus ir reikalauti iš kiekvienm tarybos nario zalos atlyginimo už artimųjų mirtis! Nes jiems nusispjauti ant jūsų…

 18. kada sako:

  kada iš savivaldybės įstaigų pensininkus atleis? Tegu jauni dirba. O tai pensininkai liko, o darbingo amžiaus žmones išmetė

 19. pritariu sako:

  Taip ir turi būti.Vyresnis ž.ogus užleidžia vietą jaunesniam. Juo labiau, kad negrukus bus sprendžiamas medicinos įstaigų likimas. Tad mediko taryboje reikia. Protingas žingsnis

 20. TUPOI sako:

  PIZZZZPECCC PAVASARIIIIIIIIS

 21. pirmajam sako:

  Nepersistenkite bebučiuodami. Koktu. Ir dar juokiatės iš kitos pusės padlaižūnų. Dirbo darbą – gavo algą. Viskas.

 22. Elenai sako:

  Ačiū, kad dirbote, buvote žmogus išmanantis savo darbą, turintis davo įsitikinimus, poziciją, nepataikavote ir nepasidavėte tiems, kas sėkmingai kerštauja ir daro protu nesuvokiamus dalykus. Tikimės neliksit nuošaly nuo nūdienos problemų, padėsit kolegoms.
  O gerb.J.Šiukštienė tikimės dirbs aktyviai ir mūsų visų labui. Ji mums įrodė, kai medikai drįso pasipriešinti merei, kad moka ir gali atstovėti savo nuomonę, drąsiai išsako savo mintis. Džiugu, kad opozicijos gretas papildys išsilavinus, kultūringa tarybos narė. Sėkmės, stiprybės, atsakomybės Jai nelengvame darbe.

Jūsų komentaras:


− vienas = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]