Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Mere, gal gana jau meluoti?

       Gyvenimas Širvintų rajone ir darbas Širvintų rajono svaivaldybėje šiuo metu primena vaikų žaidimus smėlio dėžėje: nedavei man mašinėlės – gavai kastuvėliu per galvą, o jei negražų žodį pasakei – aš tavo smėlio pilį sutrypsiu… Ir būtinai! Būtinai! Garsiai verksiu… 

 Tačiau, gerbiama mere, dar kartą viešai prašome atsakyti, koks automobilis yra išnuomotas už 21927,85 eurų? Prašome nurodyti jo modelį, valstybinį numerį ir kas juo naudojasi. To klausiame vadovaudamiesi LR įstatymais, kurių privalu laikytis ne tik eiliniams rinkėjams, bet ir išrinktiesiems.

        Panašiai elgiasi Širvintų rajono savivaldybė, vadovaujama merės Živilės Pinskuvienės. Nuo pirmų į valdžią atėjimo dienų nesilaikoma nei visuomenės informavimo įstatymo, nei Širvintų rajono Tarybos reglamento. Į visuomenės ir žiniasklaidos klausimus piktybiškai neatsakoma. Informaciją tenka tiesiog išpešti. Maža to, visuomenei meluojama. Ir meluojama jau akiplėšiškai.

         Štai mūsų skaitytojai informavo, kad sausio 15 d. Savo laikraštyje merė aiškina, jog norint sužinoti teisybę – tereikia pasiklausti. Čia pat merė kaltina tuos, kurie ją neva apkaltino savo automobilio nuoma savivaldybei. Apie automobilio nuomą mes išties rašėme, todėl aišku, kad kalbama apie „Krašto naujienas“. Tačiau, mes neteigėme, jog merė nuomoja savivaldybei savo asmeninį automobilį. „Krašto naujienos“ informavo skaitytojus, kad pateikė savivaldybei klausimus apie tai, kokį automobilį ši nuomojasi. Paprasti, elementarūs klausimai (jie matomi nuotraukose).

        Deja, merei, jie sudėtingi ir neatsakomi. Neatsakomi net ir savajame laikraštyje. Pasidrabstyta purvais, bet konkretaus atsakymo nėra. O tereikia tiek nedaug: automobilio pavadinimo ir numerio. Viskas būtų aišku ir paprasta. Ir niekas tuomet nekeltų savų versijų, niekas mieste nespėliotų ir nedarytų savų prielaidų. Juk merė tvirtina esanti krištolinio skaidrumo, tai ko dabar išsigando?

       Mes net tikime, kad klausimai, dar gruodžio mėnesį siųsti trimis savivaldybės tarnautojų elektroniniais adresais, negalėjo nepasiekti adresatų. Tačiau, gerbiama mere, dar kartą viešai prašome atsakyti, koks automobilis yra išnuomotas už 21927,85 eurų? Prašome nurodyti jo modelį, valstybinį numerį ir kas juo naudojasi. To klausiame vadovaudamiesi LR įstatymais, kurių privalu laikytis ne tik eiliniams rinkėjams, bet ir išrinktiesiems.

Pagarbiai, “Krašto naujienos”


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

19 Komentarai (-ų)

 1. VIETINIS sako:

  Paskaitykite CVPP puslapyje paskelbtą “slapto” automobilio nuomos pirkimo – pardavimo sutartį – tik “blondinės” gali pasirašyti ją. O koks automobilis? Beveik 22000 eurų už 3 m.nuomą – absurdas – TARYBA ar Jūs matot? Gal jūs kerais užkerėjo?

 2. Pastebejimas sako:

  Nu Krašto naujienos tai kažkaip normaliai skamba. Bet Živiliuko gazetoje kai parašo po straipsniu “ŠK informacija”, tai ką aš žinau:) Man tai ŠK tai su šikna asocijuoasi (nors žodis aišku vartotinas). Dar galėtu būti Š…. kruva kas irgi nebūtu melas

 3. o sako:

  o ka, KRASTO NAUJIENOS skaitomiausios!!!

 4. juokiuos iki apsišlapinimo sako:

  jau kaip ačiū “to pastbėjimas” už komentarą, pakėlėte nuotaiką visam vakarėliui.
  Dar reikėjo pridurti, kad be KN pasaulis sugriūtų, nes būtent ant KN stovi trys drambliai, kurie laiko mūsų žemę ;) )) ha ha ha

 5. to pastebejimas sako:

  Taip. Visi su pamatinemis žmonijos vertybėmis skaito KN, nes KN yra banginis, ant kurio laikosi pamatines žmonijos vertybės. Aciu už tiesą , kuria fiksuojate.

 6. Pastebėjimas sako:

  Sveikinu, net dangiškosios blondinės Krašto naujienas, ir net komentarus skaito. CVPP sausio 13 atnaujino informaciją ir paskelbė automobilio nuomos sutartį su NT Valdos. CVPP nieko nepaslėpsi, kiekvieną žingsnį fiksuoja, o tai kaip tam Širvio varpininkui, galima pagalvoti, kad vaidenasi..

 7. geras sako:

  viešinkite kuo daugiau, šaunuoliai.

 8. lina sako:

  pasibaisejau

 9. dimitrij sako:

  net labai baisu

 10. varvara sako:

  labai baisu

 11. juozas sako:

  baisu

 12. laima sako:

  taip

 13. Anonimas sako:

  maciau su ,,volkswagen passat,, nuliovu varineja….

 14. nu tikrai sako:

  vaikų žaidimai. turi atstovą spaudai. tegu atsakinėja. algą už tai gauna. nu nebent nečystai ten viskas. tada tik tylėt belieka subinę suraukus

 15. sveikinu sako:

  man patinka šitie foto sugretinimai. nežinau kaip tiksliai pavadint

 16. vaje sako:

  Taip darydama Pinskuvienė šaudo sau į nugarą. Meras negali demonstratyviai ignoruoti žinisklaidos. Ne Dovydo transporte dirba.
  Kažin, ar balsuos už ją kitą kartą?

 17. Jo sako:

  Melas yra kaip ir žalingas įprotis. Žmogus jei meluoja kartą meluos ir kitą kartą. O visi žinom kaip sunku mesti žalingus įpročius. Bet nereik galvot kad visi aklai tiki ir nieko nesupranta. Melagiams reiktų prisimint patarlę: melo trumpos kojos.

 18. vaje sako:

  Viskas gerai su nuotraukomis. Kuo kabinėjates be reikalo?

 19. A sako:

  Nuotraukas bent ismokit normaliai idet tada laikrasciu vadinkites..

Jūsų komentaras:


keturi × = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]