Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Rajono vadovės „Krašto naujienas” skaito dažniau, negu savo darbinį elektroninį paštą?

         Tokia išvada peršasi  jau ne pirmą kartą. Kaskart, nusiuntus paklausimą Širvintų rajono savivaldybės vadovėms, sulaukiame visiškos tylos. Pradžioje manėme, kad „Krašto naujienas” ir mūsų skaitytojus rajono valdžia tiesiog ignoruoja ir pažeidžia Viešojo informavimo įstatymą bei Širvintų rajono savivaldybės Tarybos reglamentą.

           Tačiau vos tik paklausimą paskelbiame viešojoje erdvėje – operatyviai gauname atsakymą.

           Džiaugiamės, kad Širvintų rajono vadovės „Krašto naujienas” skaito dažniau ir atidžiau, negu laiškus savo darbo elektroniniame pašte.

        Kadangi branginame kiekvieną savo skaitytoją, nepriklausomai nuo jo partinių ar kitokių įsitikinimų, tai mus įpareigoja dar kruopščiau ir atkakliau dirbti.

          Skaitytojo pateiktą klausimą dar sausio 21 d. išsiuntėme savivaldybės vadovėms. Savaitę laukėme atsakymo. Jo nebuvo. Sausio 28 d. klausimą paskelbėme viešai  https://www.krastonaujienos.lt/2016/01/viesai-klausiame-rajono-vadoviu-nr-3/

         Ir štai – atsakymas gautas akimirksniu. Džiaugiamės, kad esame skaitomi net mūsų rajono savivaldybėje ir pateikiame savo skaitytojams Širvintų rajono savivaldybės atsakymą:

Laba diena,

Siunčiu Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės atsakymą į Jūsų klausimus:

Deimantė Oršauskaitė yra Architektūros ir kraštotvarkos planavimo skyriaus vedėja. Jai pavesta atlikti ir Socialinės paramos ir vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjo funkcijas.

(Laiškas nepasirašytas)

„Krašto naujienų” informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. Visuomenė sako:

    Dabartinei rajono padėčiai ir savivaldybėje vyraujančiai “optimizacijos” savivalei apibūdinti sunku rasti žodžių, nes tai sveiku protu nesuvokiama destrukcija. Kuo toliau, kuo giliau, tuo aiškiau darosi, kad Širvintų visuomenei, kaip šlapiu skuduru plekšnoja per veidą, o ji vis atsuka kitą skruostą, vis netikėdama, kad taip įžūliai galima… Tačiau jau randasi požymių, kad visuomenė praregėjo, dar reiks kiek laiko ir ne tik prabus, bet ir atsikels… kaip toj dainoj: Pabudome ir kelkimės!

  2. Anonimas sako:

    Ką reiškia „pavesta“? Juk tai teisiniai dalykai. Iš ko turėtų matytis, kodėl pavesta, kuriam laikui ir t.t. Žurnalistai turėtų užklausti respublikos Vaiko teisių tarnybos ir pasidžiaugti Širvintų architektais, kurie gali ir vaikų bei socialiniais reikalais rūpintis. Makabrija kažkokia,

  3. Argi? sako:

    O išsilavinimas atitinka abi jai pavestas pareigas?

Jūsų komentaras:


aštuoni + šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]