Sostinės pareigūnai prašo atsiliepti rastų daiktų savininkus    Širvintiškiai iš pajūrio grįžo su gausybe apdovanojimų    Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge    Startavo stovyklėlės vaikams    Kaip optimizuoti transporto išlaidas?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Kur atostogausite šią vasarą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Biudžetas patvirtintas valdančiųjų balsais (video)

 

*JADVYGA BARBARAVIČIENĖ * Nuotraukos ir video N. Tuškevičienės *

        Posėdžiui svarstyti buvo pateikti  7 pagrindinės ir 1 papildomos darbotvarkės klausimai ir vienas įregistruotas, bet į darbotvarkę neįtrauktas sprendimo projektas.  Posėdžio pradžioje dalyvavo 18, vėliau 19 Tarybos narių.

        Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus Biudžeto valdymo ir strateginio planavimo poskyrio vedėja Vilija Ramaškevičienė pristatė 2016 metų biudžeto projektą. Pasisakymui užsirašiusiam  Tarybos nariui Vytui Šimonėliui merė leido kalbėti 2 minutes ir nei sekundės daugiau.

      V. Šimonėlis padėkojo vedėjai ir skyriaus specialistams už labai atsakingą ir nelengvą darbą rengiant biudžeto projektą. Jis pareiškė pastabų dėl valstybės investicijų programų. Anot jo, jei sporto komplekso kūrimui kasmet  skiriama po 250 tūkst. eurų, jis gali virsti amžiaus statyba, kaip Vilniaus stadionas. V. Šimonėlis klausė, kodėl šildymo ir karšto vandens kompensavimui skiriama  69 tūkst. eurų daugiau. Šilumos kainų nežadama didinti, gyventojų nepadaugės.  Nei vienai biudžetinei įstaigai neskiriama lėšų turtui įsigyti.  Tai neteisinga.  Savivaldybės darbuotojų atlyginimams skiriama apie 200 tūkst. eurų daugiau, negu pernai. Pastabų dėl valstybės deleguotų lėšų iš Žemės ūkio ministerijos pareiškė Jonas Purvaneckas. Lėšos skirtos, o specialistai, kurie rūpinosi pasėlių ir naudmenų deklaravimu, atleisti.

       Biudžetas patvirtintas 11 valdančiųjų daugumos balsais. 7 Tarybos nariai balsavo prieš, vienas susilaikė. Biudžetas patvirtintas. Pajamos sudarys 12 636,6 tūkst. eurų, asignavimai  12 822,1 tūkst. eurų.  Asignavimai pajamas viršys 189,5 tūkst. eurų.

    Širvintų rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2016 metų priemonės ir šios specialiosios programos  2015 metų priemonių vykdymo ataskaita patvirtintos vienbalsiai.  Šiuos abu sprendimo projektus pristačiusį  Viešosios  tvarkos ir aplinkosaugos  skyriaus atstovą Ričardą Putrimą merė vienąkart pristatė kaip vedėją, kitą kartą kaip pavaduotoją.

    Į Ministro Pirmininko darbo grupę „Dujotiekių jungtis Tarp Lenkijos ir Lietuvos LR teritorijos dalies koordinuoti։ negalint dalyvauti  Savivaldybės administracijos direktorei, įrašyta  Ūkio plėtros skyriaus vedėja Rita Gujienė.

      Daug diskusijų sukėlė sprendimo projektas dėl rajono savivaldybės kelių priežiūros ir plėtros programos finansuojamų 2016 metų objektų sąrašo.  Šiuo klausimu bus platesnė informacija.  Priimtas sprendimas „Dėl sutikimo perimti valstybės turtą“, „Dėl leidimo Ingai Striško pirkti butą ir sandėlį“. Iš dalies  pakeista VšĮ Širvintų rajono  pirminės sveikatos priežiūros centro stebėtojų tarybos sudėtis. Vietoje Liudmilos Braškienės įrašyta  Danguolė Kalesnikienė.Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

14 Komentarai (-ų)

 1. jo sako:

  vis gi lazda turi du galus. Čia baisiai taupo, čia išlaidauja. Niekaip negali apsispręsti ką daryti.

 2. Nuomonė sako:

  Vis laukiu ir nesulaukiu, kada DP prisimins savo kovą dėl biudžeto taupymo ir ponia M. Gudonienė vėl pateiks svarstymui tokį aktualų klausimą :
  http://www.sirvinta.net/nuomones/valdantieji-nelinke-taupyti/

 3. tam "zuikių karui" sako:

  gal tamsta anglafobų ar rusafobų o gal pinskafobų stipriai paveiktas, kad net lietuviškai rašyti nei teisingai mąstyti nesugebi. Pas tamstą tik vienos krypties vertinimų skalė, bet kur protelis pasisuks kai geradariai dings, nes jie tikrai neamžini ir neilgalaikiai. Turi laaaabai jau stipriai gendančio produkto kvapą, o dar labiau prastą prekinę išvaizdą. Kiek bedažysi, bepudruosi o vistiek jau pasmirdo.

 4. zuikiu karas sako:

  Mes veganai morkutesbgrauziam, dar koks kopustas uzsilikes yra. Kai sumki mokescius, mesytei nusipirkti ponigu nelabi lieka.

 5. zuikių karui sako:

  Skaitau ir stebiuosi “dirbdamas nuosirdziai ir po darbo dar pasikdamas”? Tai dabar už tą pasikimą po darbo taip algas pakėlė? Čia kam, tualetiniam popieriui tiek daug lėšų reikia? Neblogai jūs ten darbe valgot, jei po darbo šitiek sikat

 6. zuikiu karas sako:

  Valio? Gal pagaliau ir savivadybes tarnautojas hgales oriai gyventi. Jei isvaizduojate,kad nesdamas tokia atsakomybe, dirbdamas nuosirdziai ir po darbo dar pasikdamas. Daznas tarnautojas “i rankas: ir 500 € negaun. Bravo naujos vadoves ir opzicij!!!, kad rupi ir daug dirbantys savivaldybes darbuotojai. Mokytojai cia zviegia, streikais grasina. Uz pusdieni darbo jie dar visai gerai gauna. Ir turetu but geda. Bet streiku orgatoriai su gedos jausmu prasilenkia. Kaip ir kulturos anoks cia stebuklas surinti 5 bobutes pabliauti, baliuskas padaryt. Kaino kult namus reikia perduoti bendruomenems. Jos labai gudrios
  Raso projektus stai ir tegul islaiko ” super saviveiklininku:”zvigianciu babulku andambliar diedoka sugrbuciais pirtais bandanti isgauti armonikos garsus. Tikrai kultūringi renginiai Ciobiskyjr?Musninkuose,Ketnavėj, Jauniunuose? Kazlas lipdoma Alonyse
  O kas kitur? Ir uz nedarba arba nevykusi darba reikalaujama didinti rezultatus, efektyvuva? Siekite rezultato. O kai ji parodysit, tada sazininga ir atlyginimo paprasyti.

 7. ? sako:

  Tai kokios Putrimo pareigos iš tikrųjų?

 8. Įdomiai gaunas sako:

  Etatų mažėja biudžetas algoms didėja. O ir šiluma panašu kad brangs.

 9. Pastebėjimas sako:

  Konsultavimo paslaugos už 1,5 mln. eurų nepavyko prastumti, bet kiek teisinių paslaugų smulkiais pirkimais įsigijo, jeigu suskaičiuotumėt visas sutartis gana įspūdinga suma sudidarytų. Labai paprasta įsitikinti, Google suveskite CVPP ir pasirinkite sutartys, paieškoje įveďę perkančiają organizaciją – Širvintų rajono savivaldybės administracija- surasite visas sutartis.

 10. Kegis sako:

  Gaila kad taip vadinasi dirba žmonių labui, suprantu kad nesugeba dirbti jei 200.000 euru reikia algoms ir dar 1.500.000 euru projektavimui aciu Dievui pastarasis planas neišėjo, sustabdė.

 11. CC sako:

  Žiauru , rimtai visa savivaldybė bobų :) , o kur vyrai dingo ?

 12. Anonimas sako:

  Supervaldžiai-superatlyginimai. Pasisodinom bobų krūvą ir džiaukimės. 200 tūkst daugiau atlyginimams – taip nusiperkama valdžia.
  O projektų rašyti nėra kam, reik už 1,5 milijono pirkti. Va tai šitaip, va ir va kaip sau kišenes krauna.

 13. pasidžiaugsit sako:

  teisinga valdžia. Čia tik pumpurėliai, žiedeliai dar bus.

 14. oho! sako:

  taip “optomizavo” darbuotojus, taip garsiai ištransliavo, kad tai padaryta siekiant sutaupyti, o 200 tūkstančių daugiau lėšų atlyginimams. Matyt, išties savi gauna priedus didesnius, negu atlyginimai.

Jūsų komentaras:


devyni × šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]