Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Čiobiškyje paminėta Valstybės atkūrimo diena

             Jau tapo tradicija paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kartu su Čiobiškio pagrindinės mokyklos moksleiviais Širvintų kultūros centro Čiobiškio filiale. Pradžioje buvo sugiedotas Lietuvos himnas,Čiobiškio pagrindinės mokyklos istorijos mokytojas Almantas Piškinas apžvelgė nueitą laisvės kelią .Pradinių klasių mokiniai pašoko šokius :”Bėga sukasi ratelis’ ir”Gintarėliai”. Ketvirtos klasės mokiniai dūdelėmis pagrojo l.l.dainą”Saulutė tekėjo”.Mergaičių Faustos ir Gabrielės duetas atliko dainą’Tuk ,širdele tuk ,tuk’. Šokį “Kur Neris ir kur Nemunas” pašoko vyresnių klasių merginų šokių grupė.Daug gražių žodžių Lietuvai buvo išsakyta posmais, kuriuos skaitė ir maži, ir dideli mokiniai, tokie kaip Lukas, Rokas, Gabrielė , Fausta, Samanta, Domantas, Indrė ir kiti. Vaidas Lengvinas atliko savo kūrybos dainą “Dėl Lietuvos” bei visi kartu dainavome “Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos”. Čiobiškio filialo folklorinis ansamblis “Liepelė” padainavo dainas: “Menu atbridot jūs per sniegą” bei “Nemune ledai išplauks”. Filialo liaudiškos muzikos kapela atliko dainas “Kokia graži tu, Lietuva” bei “Ant Nemuno kranto”,vadovė V.Dambrauskienė. Pabaigai visi dalyviai suėję į sceną, mojuodami trispalvėmis, dainavome “Geltona spalva, tai saulė, žalia, tai laukų spalva, raudona spalva, tai kraujas, kartu jos, tai LIETUVA…”
       Nuoširdus ačiū kolektyvų vadovams, mokytojoms: G.Dambrauskienei, V.Vansevičienei, D.Čižienei, J.Aniukštienei. Renginio scenarijaus autorė J.Aniukštienė. Scenografija Čiobiškio bendruomenės pirmininkės Vitos Tamoševičiutės.
Širvintų raj.savivaldybės kultūros centro
Čiobiškio filialo vedėja Vida Dambrauskienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši + = trylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]