Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui    Per Širvintų rajoną nusidrieks nauja dujotiekio trasa    Savivaldybės administracija vėl lipa ant to paties grėblio - išsisukinėja nuo atsakymų    Įstaiga kandidato nereklamavo, bet klientai plakatą nufotografavo   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Iš darbo atleista poliklinikos vadovė N. Dimšienė

Ką tik gavome informacijos, kad šiandien skubos tvarka 14 val.  į savivaldybę buvo iškviesta Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė Nijolė Dimšienė. Mūsų žiniomis, gydytoja atleista iš poliklinikos vadovės pareigų.

15 val.  poliklinikoje sukviestas darbuotojų susirinkimas. Spėjama, kad susirinkimo metu gali būti pristatytas naujasis vadovas.

Papildyta 15.47 val. Gavome informacijos, kad Širvintų PSPC kolektyvui pristatyta nauja vadovė Liudmila Braškienė.

Papildyta 16.23 val. Medikų kolektyvą į susirinkimą sukvietusi 15 valandai, pati merė vėlavo. Tuo metu poliklinikos vadovės kabinete buvo vykdomas dokumentų poėmis. Susirinkimo metu Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė perskaitė įsakymą dėl direktorės atleidimo ir pristatė naująją vadovę L. Braškienę. Medikų kolektyvas prašė paaiškinti priežastis, išsiaiškinti situaciją, tačiau, medikų tvirtinimu, merė atsisakė bendrauti ir skubiai išvyko. Medikai liko nežinantys, kokiu pagrindu atleista jų vadovė.

Papildyta 16.44 val. Tuo metu, kai medikai laukė merės ir po to, kai vyko susirinkimas, prie kabinetų durų nerimavo pacientai, atvykę pas gydytojus jiems nurodytu laiku.

 Papildyta 17.02 val. “Krašto naujienoms” pavyko susisiekti su ką tik atleista PSPC vadove Nijole Dimšiene. Gydytoja patvirtino, kad yra atleista iš pareigų. Merės potvarkio ji pasirašyti atsisakė, kadangi jame nurodytos atleidimo iš darbo priežastys. “Merės potvarkyje nėra nurodyta jokių motyvų. Pasinaudosiu savo teise ir skųsiu sprendimą teisme. Kadangi ligoninėje mano darbo atlygis nepadengia mano važinėjimo į darbą, ruošiuosi išeiti iš ligoninės. Likimo ironija, mane keičia žmogus tokia pačia pavarde, kaip mano  mamytė, kurią prieš savaitę palaidojau,”- “Krašto naujienoms” kalbėjo Nijolė Dimšienė.

Ypatingai pasimetę ir nusiminę jaučiasi medikai. Su ašaromis akyse jie padėjo daktarei rinktis daiktus.

Kviečiame skaitytojus savo nuomonę išreikšti “Krašto naujienų” apklausoje.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

68 Komentarai (-ų)

 1. olia....... sako:

  su kvailais lengviau dirbti.
  Kokia pati tokius ir pasirenka pavaldinius ,nesvarbu kad kvailas bet prijaučiantis.
  dp visuose istaigose tokių pristatė,tikisi laimėt rinkimus….
  Pinskai siekia valdyti Širvintas..
  Na tada tai bus gyvenimėlis,neleis net nusiperst…..

 2. kas tiesa tai tiesa sako:

  kad taip nekęstu savo rajono valstybės tarnautoju,tur būt Lietuvoje nėra nei vieno tokio mėro.
  Nejaugi Širvintų rajone visi buve darbuotojai blogi.
  Rajono mėras turėtu būti protingas,nekerštingas.
  Taip rodyti savo galia ,gali tik protiškai silpnas žmogus,(kai nieko negali padaryti kanda)
  Skaitau ir mastau ,kad taip elgėsi Stalinas ir Hitleris,tik jie šaudė.Kad galėtu ponia jai nepaklustančius irgi šaudytu…

 3. Dirbo sako:

  Sąžiningai,jai nepakeliui su vagių šaika.sėkmės Dimšienei! Jūs nenusileiskite iki tų žemo intelekto padugnių,gyvenimas gražins joms su kaupu,jau db peroksidas smegenis išgraužė. Gaila,tik kad poto kenčia vaikai…

 4. ona sako:

  net karaliai buvo keiciami,o cia hmmmm…..

 5. Šaunuoliai sako:

  Gerbėjai nubudo, dirba. Neapsileiskit,tokios temos, kur kontraataka? Net pasislėpė, nepasiekiama, atstovekit savo komentarais.

 6. BŪTENT sako:

  Copy/… mimistrai atsistato.O cia paprasta poliklinikos vadove :) / — iš komentarų. Bet įsivaizdavo esanti vos ne diplomatė Širvintų valstybėje.. Ką reiškia per ilgas tupėjimas poste – reiškia tokį susireikšminimą , kad niekas neturi teisės tokios personos pajudinti -tai ką ,šilta vietelė brangiai kainavo ???

 7. TIKSLIAI PASTEBĖTA APIE BUVUSIUS VALDININKUS sako:

  “Užsikišusios kanalicazijos laikai” Širvintų krašte. Dvokia,nes visi š.. išplaukė į paviršių.
  UŽ TAI IR TEISMAIS GRASINA BUVUSI VALDININKĖLĖ NES MANĖ ,KAD JOS VIETA NUPIRKTA IKI GRABO LENTOS. ŽMONĖS TIK IŠLOŠ ,KADANGI VALDININKAI SUPRAS PAGALIAU ,KAD PASODINTI DIRBTI ŽMONIŲ NAUDAI , O NE SAVO GEROVEI IR RYTOJ GALI BŪTI PAKEISTI.

 8. Bėda sako:

  Info tv reportaže apie ligoninę ir polikliniką pranešta jog su mere susisiekti nepavyko. Ar ne dėlto ir atostogos? Kas galėtų paneigti kad vistik išsigando, o gal neturi ką pasakyti? O taip deklaravo nieko nebijanti.

 9. & sako:

  aš tik laukiu kada jus atleis. Ar tada patys neverkšlensit, ar nesiskųsit. nepamirškit pasidalinti info, kada tai įvyks. Manot, ilgai būsit reikalingi? Deja, pasinaudos, perlips, apdirbs ir numes

 10. nijole sako:

  vakar SWEDBANKAS atleido vadova,bet nieks taip neverkia.uzvakar Fadler imone atleido vadova nu ir ka,visi iesko geresniu

 11. Opozicijai sako:

  nagi darykit ką nors, kreipkitės į teismą, inicijuokite apkaltą, ginkite viešąjį interesą ir žmones, kurie jumis pasitikėjo. Juk kitą kadenciją greičiausiai kažkam iš jūsų teks stoti prie rajono vairo, ką vairuosite, su kuo dirbsite, kai viskas bus išparceliuota, specialistų vietas užsėdę “profai” iš mėlynųjų partijos, o paskutinis protingas jaunimas išsibėgiojęs? Negi nėra jokios priemonės sustabdyti tą apsėstąjį buldozerį.

 12. to Delfi. sako:

  Klugrodurovas nė iš tolo neprilygsta širvintiškei klugrodurovai.

 13. zuikiu karas sako:

  Ale kaip idomu but pamatyt kuek tu piketuotoju susirinktu?

 14. Zita sako:

  Pas mus visi kurie turi savo nuomonę atleidžiami iš darbo nepaaiškinus už ką, tiesiog taip nori ponia. Bet manau kad ji jau išprotėjo, nes sveikas žmogus šitaip nesielgia. Būtinai dalyvautume piketuose, nes esame jau atleisti, darbo neturime taigi laiko į valias. Ginkime savo nuomonę ir teises.

 15. ANONIMAS sako:

  Kai valdo klasikinės Kudirkos herojės kruglodurovos, tai įdomiau gyventi, anot kai kurių DP rinkėjų.

  Siūlau butinai perskaityti šios dienos Delfyje straipsnį KRUGLODUROVŲ EKSPRESAS DRUSKININKAI-KĖDAINIAI. geras rašinys apie nūdienos aktualijas

 16. Klausimas po klausimo sako:

  Citata iš oficialaus savivaldybės puslapio:”Informuojame, kad 2016 m. vasario 9 d. iš einamų pareigų atšaukta VšĮ Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centro vyr. gydytoja Nijolė Dimšienė.Įstaigai vadovauti nuo 2016 m. vasario 10 d. paskirta kompetentinga, aukštąjį universitetinį ekonomikos išsilavinimą, vadovavimo patirties turinti Liudmila Braškienė.”
  Viskas taip greitai ir paprastai? Čia gal ne Lietuvoj? Nereikia jokio juridinio pagrindo atleisti iš darbo, viens du ir atšaukta?, Nereikia jokių konkursų pareigoms užimti? Viens du ir paskirta? ????? Daugiau klaustukų negu aiškumo….

 17. Klausimas sako:

  Savivaldybės puslapyje rašo, kad “buvo atšaukta” PSPC vadovė Dimšienė. Gal kas nors žinote, kuriame įstatyme yra numatytas darbuotojo “atšaukimas”? Čia tipo kaip į armiją- pašaukia, o po to atšaukia? Visiškai neaišku kuo remiantis ji buvo atleista?

 18. olialia sako:

  Na prie ko cia sesutes, juk ne personalą atleido o vadovą. Nekelkim kipiso, as taip manau.Matot kad ir vyriausybeje ne tokie pareigunai, mimistrai atsistato.O cia paprasta poliklinikos vadove :)

 19. žinau kad skaitai- sako:

  už musu ir musu vaiku asaras buk tu prakeikta

 20. taip sako:

  rašykit, kur renkamės mitinguoti. Būtinai ateisiu!kiek gali ,ta valkata,tyčiotis nesiskaityti su rinkėjais(aš jos nerinkau).

 21. Anonimas sako:

  Atidavėt valdžią boboms , tai ir turite bobiškus sprendimus – kuri gi a la Zivile pakęs arti savęs protingesnę, gražesnę, elegantiškesnę, labiau išsilavinusią ir labiau žmonių gerbiamą…

 22. Anonimas sako:

  p.Braskiene labai šauniai dirbo savivaldybėje strateguodama ir planuodama rajono ekonomiką. Darbas didelis – net likus gerai savaitei iki metinio rajono biudžeto patvirtinimo taryboje to biudžeto niekur nėra paskelbto. O kam? Dar pamatysit ,ko nereikia, ponai rinkikai. Vuot tep, pasakytų mano brolis žemaitis Tep jumiem ir rek…..
  Barstykitės galvą pelenais, atvedę mus iki rojaus prieangioĄ!!!

 23. too Jo sako:

  Nedvejokit, jau ir klebonijoje tvarka bus. Varpininką tai nukėlė iš varpinės, ponai

 24. Iš ligoninės-aleksui sako:

  “darbštuoliuk” ar buvai ligoninėj, kadtaip sakai. Ateik, mes tau parodysim kaip plojam.
  Kitiems žmonėms visoje planetoje – jeigu ką sako dp-istas pirmiausai žinokit kad meluoja, o jau po to paklausykit ką sako, nes VISADOS YRA PRIEŠINGAI

 25. Aleksas sako:

  Kas jau čia tokio? Ar iki grabo lentos turi vadovauti? Iš Vilniaus tiek metų važinėjo, tegu pailsi. Net juokas ima dėl tokio triukšmo. Pasižiūrėkit, kiek žmonių kitur atleidžia. Eilinių. O ligoninės vadovui jau ploja. prisitaikys ir čia visi, kas norės.

 26. Kvapo ekspertė sako:

  ..būtent mąstantys Širvintose ir nereikalingi šiuo metu (arba mąstantys kitaip). Dabar šiltas darbo vietas gauna tie, kurie šiaip nesugebėtų įsidarbinti tokiose vietose…dauguma net diplomų neturi…Aišku, visai paranku,kai tie “nesavi”, sugeba užsidirbti kituose miestuose,bet moka mokesčius ir augina vaikus Širvintose…

 27. Prieš tai rašiusiai sako:

  Smagu matyti kad turim blaiviai mąstančių žmonių, nes kartais atrodo kad vien apduję rožinėm svajom.

 28. Kvapo ekspertė sako:

  Kažkoks apsurdas..išsilavinę ir kompetetingi nebeturi vietos Širvintose.Savus ir kvailus juk taip lengva valdyti. “Užsikišusios kanalicazijos laikai” Širvintų krašte. Dvokia,nes visi š.. išplaukė į paviršių.Opozicija, kur jūs?

 29. Vaje sako:

  Karūna ryškiai smegenys užspaudė. Padekit kas nors, nuimkit. Nes baisu kas dar gali nutikti.

 30. "IŠPROTĖJO" sako:

  Po mirties grabe vartysis nuo žmonių prakeiksmo.

 31. drąsiai į kovą sako:

  Bunda jau – Lietuva , Maidanas turi būti . Nepasiduokim dabartinėms ponams, mes ne vergai .Besmegeniu erai – NEEEEEEEEEE. Mes juk lietuviai .Dabartinis režimas tikrai nėra tai, už ką kovojo mūsų tėvai ir seneliai. Stokime drąsiai į kovą garbingą. Dirbkim, kovokime dėl Lietuvos!Mūsų karta apgynė savo laisvę o mes ką….

 32. Citata sako:

  Labai taiklus komentaras šia tema Lryto dienraštyje “savibleda yra savibleda” ką čia bepridėsi…

 33. nijole sako:

  nieko cia baisaus. pasaulyje kasdien atleidziami milijonai zmoniu.

 34. Jonui sako:

  Liūdna jos laukia pabaiga, tai yra užprogramuota genuose…

 35. Cia jau daros sako:

  idomu,panasu i masini protesta.Taciau dar mazoka.

 36. @ sako:

  Gydomi nebus nei DP, nei jokie kiti, mes išeiname visi gydytojai iš ligoninės, adios amigos…Buvome blogi, klanuoti ,ieškokitės geresnių ;) Sėkmės paieškose :)

 37. Taip sako:

  Na ir neuztenka tau zinojimo, mere atskaitinga zmonem.

 38. gyventojui sako:

  taigi, kad neaišku už ką. Merė neprivalo niekam aiškinti savo motyvų, net PSP centro kolektyvui. Vat taip.

 39. Graffiti sako:

  ant Lietuvos kino teatro Vilniuje:
  Mano Tėvynė – širdis ant širdies, mano valstybė – vagis ant vagies (autorius nežinomas).
  Stiprybės Jums mūsų Gydytojai ir Sesutės!

 40. .. sako:

  Ko gi niekas nesveikinat naujosios vyriausiosios gydytojos Braškienės…

 41. Anonimas sako:

  nesistebėkite kai poliklinikoje ,ligoninėje bus gydomi tik dp nariai.Gal tuomet pabusite ir eisite balsuoti per rinkimus.

 42. Sirvitos sako:

  Apsurdas susirinko bobos lakuotais nagais ir daro nesamones negi zmones taip ir nieko nedarys nuvarys sirvintas I bomzina su aferistais kas tada kose srebs fu kai pasiziuri kokie zmones supa ja tai baisu o dar baisiau kad zmones zino ir nieko nedaro

 43. paslaptis sako:

  kažkas čia ne taip… kodėl taip skubama?

 44. Nužmogėjus sako:

  Ant kiek žmogus gali būti nužmogėjęs, kad po gydytojos motinos laidotuvių šitaip pasielgti. Jeigu jau užsimanė, nesustos, kol savo nepasieks. Už tinkuoto fasado juoda sužvėrėjusi siela, noras visiems kitaip manantiems, turintiems savo nuomonę, atkeršyti, sutrypti, paniekinti.. Nužmogėjusi pabaisa.

 45. Gyventojai sako:

  Patys kalti, klanas išvažiuoja ir nesiruošia gryžti. Liksit be ligoninės 100%. Negalvokit,kad mėtysite kaip skudurus,verksite ant priėmimo slenksčio jau greitai!

 46. Gera mintis. sako:

  Bendruomenė galėtų imtis iniciatyvos dėl piketų. Žmonės tikrai susirinktų. Tiesioginis valdymas būtų gerai.

 47. Neringa sako:

  Na, visos šitos nesąmonės tęsis kol žmonės nepabus iš letargo. Tik įdomu, kiek dar širvintiškiai leis tyčiotis iš savęs? Kiek dar prisidenginės visokiom baimėm ir nieko nedarys? Man jau būtų gėda prieš savo vaikus, kad leidžiuos šitaip trypiama.

 48. Idomu sako:

  Ką laimės krištolinė kai ši gydytoja išeis ir iš ligoninės? Eilinį kartą nukentės žmonės. Nors kas tie žmonės, statistai. Bet rinkimai ne už kalnų, manau liks Jonukas be mandato, oi liks. Taigi žmonės po tokių sprendimų vargiai ar eis ir balsuos už jį.

 49. ssssssss sako:

  baisu… as be zodziu…. kas toliau? seniunai? seniunaiciai? zivile dar ir prie klebonu prikibkit , gal jiems ten per daug vietos klebonijoj? gal ten socialinius bustus padarysit…
  negi nebus galo tom visom nesamonem… suprantu kad nepakeiciamu nera , bet kai keicia i tuos kurie nieko nesupranta… tai jau virsune…

 50. siūlau sako:

  Siūlau visiems burtis, piketuoti prie Prezidentūros ir reikalauti rajone įvesti prezidentinį valdymą iki naujo mero išrinkimo.

 51. Jo sako:

  Jo, uabai ir viešosios įstaigos sutvarkytos. Dabar eilė seniūnams (išskyrus du). Beliks Policija ir klebonija. Vat kaip ten savo tvarką įvesti? Galvosūkis.

 52. to pala sako:

  Ir aš nesupratau, ar Braškienė naujas Lepas, ar savivaldybėj nesusitvarkė?

 53. Bet sako:

  bet ir svoločiai tos tankystės.

 54. Teisybė sako:

  Stiprybės Jums, gerb. gydytoja. Teisingai darot, kad nepasirašėt. Niekas Jūsų negali priversti. O skaidrioji ponia taip įsibėgėjo, kad jau stabdžiai nebelaiko. Bet kai stabdžiai suveiks, versis kulversčiais. Varo melą akis ištrėškus per tv, lyg žmonės jos nepažįsta.

 55. Viskas gerai sako:

  Nepakeičiamų nėra

 56. to nu sako:

  Panašu kad reik visiems susitelkt ir vieninga jėga stoti prieš tendencingus susidorojimus. Jėga vienybėje. Žmonės burkimės ir pagalvokim apie akcijas.

 57. De'bilas sako:

  Tai kur musu OPOZICIJA ? viskas gerai…

 58. Жизнь прекрасна и удивительна! sako:

  - сказал Маяковский и застрелился

 59. nu sako:

  Akivaizdu, kad atleista be jokios priežasties. Gerb. N. Dimšienė puiki vadovė, juk PSPC be jokių skolų. Širvintiškiai, darykime ką nors!

 60. Skaitytoja sako:

  Gerb. Gydytojai N.Dimšienei stiprybės ir kovoti su šia neteisybe.

 61. Pala sako:

  O tai ponia Braškienė savivaldybėje nebedirbs? Ar čia eilinė universalė suspesianti dirbti per dvi vietas? Oršauskaitė, Daugelienė gali, tai ir Braškienė galės, ane?

 62. Šakės sako:

  Kada atsiras jėga padėsianti sustabdyti šitą buldozerį. Kada joms bus gana? Tai gal velniop visus medikus, uždarykit PSPC ir ligoninę, žmonės išmirs nesulaukę pagalbos, galėsite būti karalienės pačios sau. Bet bijau kad kai ratas susiaurės ir neliks ką dorot, persikasit gerkles viena kitai. Juk pykčio turit tiek, kad užtektų masėms.

 63. Gyventojas sako:

  Tai turbut irgi padavines i teisma kad neteisingai atleido?

 64. gyventojui sako:

  už kitokios nuomonės, nei dabar Širvintose privaloma, turėjimą. Už tai, kad yra protinga ir turi sąžinę. Už tai, kad nepadarė reveranso “neklystančiam ketvertui”. Už tai, kad yra doras žmogus. Argi to per maža atleidimui sukurpti?

 65. as sako:

  Turbut uz kavos aparata:))))

 66. gibirtasikas sako:

  pizdecccccc revoliucija tęsiasi

 67. Gyventojas sako:

  O ji už ką atleista?

Jūsų komentaras:


devyni + septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]