Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kam Širvintų savivaldybė spausdins Klaipėdos žemėlapius?

*NERINGA TUŠKEVIČIENĖ * Nuotrauka autorės * 20160227_104225

              Širvintų rajono savivaldybės Tarybos posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl 2016-2021 m turizmo rinkodaros strategijos ir dėl pritarimo dalyvavimui projekte pagal priemonę „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e. rinkodara“.

            Tarybos narys Jonas Purvaneckas piktinosi, kad medžiaga Tarybai parengta Administracijos darbuotojų, kurie net neskaito, ką pateikia. O skirta ji Tarybos nariams, kurie tų projektų taip pat neskaito. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) atstovas J. Purvaneckas priekaištavo, kad vis dažniau Administracija Tarybai tvirtinti pateikia netinkamai arba atmestinai parengtą medžiagą. „Mokame tokius pinigus už projektų parengimą, lyg neturėtume spacialistų savivaldybėje,“ – konstatavo J. Purvaneckas.

                A.Jozonis pritarė, kad pati strategija nebloga, bet klaidas būtina ištaisyti.

           V.Mateika pritarė kolegoms sakydamas: „Jei jau strategiją nukopijuojame, tai bent miesto pavadinimą ištrinkime. Mes negalime tvirtinti Klaipėdos strategijos.

              Merė: Tai nereikia strategijos Tarybos nariams?

              V. Mateika: Reikia, bet Širvintoms.

       Širvintų rajono savivaldybės Turizmo rinkodaros strategijos 2016-2021m. dokumento parengimas mūsų savivaldybei kainavo 3206,50 eurų. Nors akivaizdu, kad rengėjai UAB „Smart Continent“ padarė vos du žingsnius – copy + paste. Iš to, kas parašyta matyti, kad dokumentas greičiausiai nukopijuotas nuo Klaipėdos savivaldybės. Kitas variantas – Širvintų rajono savivaldybė ketina skirtingomis kalbomis (lietuvių, anglų, rusų, voekiečių…) spausdinti Klaipėdos žemėlapius. Tik neaišku, koks tokio sprendimo tikslas ir kokių rezultatų tikimasi.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. mielas Juliau, sako:

  tos komentuojančių rašybos klaidos neturi jokios įtakos rajono gyvenimui, o už krištolinio ketverto ir jų apaštalų klaidas mokėsime visi. Netgi ir jūs, nors greičiausiai esat vienas iš nuolankių tarnų.

 2. Julius sako:

  Ar rašantys bent paskaitote savo parašytas mintis.
  Jeigu jau esate tokie išradingi, tai bent žiūrėkite ir savo klaidas išsitaisykite.
  Tai noriu pasakyti komentatoriams “malačiai” ir “Nuomonei”.

 3. ? sako:

  Už nukopijuotą dokumentą tokie pinigai???????

 4. malačiai sako:

  Opozicija malačiai, kad skaiti projektus ir klaidas mato. Jų mažai, bet kieti. O va tie durneliai tiek įtikėję krištoline, kad net nežino už ką balsuoja. ..

 5. aha sako:

  Mergaitė Širvintų nuo Klaipėdos neskiria.

 6. Kegis sako:

  Įdomu kodėl opozicijos nariams paklausus tik merė atsakinėja tai nejau pozicijos tarybos nariai nesugeba savo nuomonės turėti o gal jos neturi ir nereikia jiems. Ir visur pozicija teisi. “Taryba nusprendė” jau tampa ne pats maloniausias žodis.

 7. ji sako:

  dar nesuvokia (matyt jai neduota suvokti), kad elgiasi kvailai, arba jai patinka, kai iš jos visi juokiasi. Garbingus žmones prisimena už jų darbus ar kūrybą, o živiliukui belieka tik taip išgarsėti, juk nei talento, nei gerų darbų atlikti nepavyksta.

 8. ssssssss sako:

  VALIO bus afrika prie juros :) grazu net zalia… ziviliuk gal gana jau juokinti pasauli?

 9. Nuomonei sako:

  Manau mūsų rajoną prijungs prie Klaipėdos, ,,va kur šuo pakąstas“. Koks valdonių matytas, specialistai superiniai, jiems tas pats ar Širvintos ar Klaipėda, gal skiatyti nemoka, nes į mokyklą nėjo, ar ,,iš didelio rašto išėjo iš krašto“. dabar vieims sakysiu kas paklaus kur gyvenu Širvintose-Klaipėdoje, vis bus garbingiau, nei vien tik Širvintosė.

 10. Klaipėda sako:

  Manau nepyks Klaipėda už paramą

 11. Kadangi sako:

  Širvintų savivaldybė, kaip VRK posėdyje teigė merė, netaiso, nekeičia jau priimtų sprendimų, tai beliko vykdyti priimtą tarybos sprendimą ir spausdinti žemėlapius Klaipėdai, priešingu atveju beliks kreiptis į prokuratūrą dėl dokumentų klastojimo. Ar ne?

 12. Laima sako:

  Tuoj panašūs dalykai dėsis ir sveikatos priežiūros įstaigose, kurias dabar valdo “mylimukai”, kurie net neįsivaizduoja ką ten veikti. Žiauru. Va kodėl valdovės taip spyrė sujungti abi įstaigas, pasirodo ir jos turėjo pagal tą patį principą veikti copy-paste, copy – poliklinikoje, paste – ligoninėje. Ir atvirkčiai. O tos buvusios vadovės nesuprato esminio principo: copy – iš poliklinikos ir ligoninės, paste – į savo kišenę. Et nenuovokos :)

 13. Pamastymas sako:

  Norint gauti aukštąjį išsilavinimą žmonės studijuoja universitetuose. Kiekvienas diplomą gauna, bet proto jei neturėjo, tai tikrai negauna. Išvada: gali gaut diplomą, žinių, bet ne proto.
  Vat man ir baisiausia, jei tokie specialistai patenka į valdžią.

 14. Baisu sako:

  Kliauza po kliauzos. Nedrąsu net pagalvoti kur nueisim au tokiu valdymu ir tokiais superiniais specialistais.

 15. Matumba sako:

  juk cia AFRIKA- ko norit

 16. Jo sako:

  Kompetentingų ir universalių specialistų darbas. Net nesistebiu. Ir tokių nesąmonių bus kuo toliau tuo daugiau.
  O ką daryti jei protelis neneša, belieka kopijuoti?

Jūsų komentaras:


− trys = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]