Administracijos direktoriumi išrinktas Darius Varnas    Per savaitgalį keturi ikiteisminiai tyrimai    Kviečiame į Raganaitės puotą    Sunkioji technika neišsiteko po Viesų viaduku    Ardomos ką tik paklotos plytelės. Kas atsakingas?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar į antrąjį turą pateko kandidatas, už kurį/-ią balsavote?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

M. Remienė: Amerikoje kalba apie Pinskuvienę

           Apie tai, kas vyksta Širvintų rajone, kalba ne tik Širvintos ar visa Lietuva. Visi vis klausia, tai kas ten pas jus vyksta? Ką jūs išsirinkote? Gandai jau atsisiųstiseniai pasiekė net JAV. Ir labai liūdna, kai pakalbinusi Širvintų garbės pilietę Mariją Remienę apie jos jaunystę, apie gerus darbus, gavau štai tokį laišką. Laišką žmogaus, kuri ypatingai mylėdama savo Tėvynę, padeda ir remia joje gyvenančius žmones, kuri ypatingai domisi jaunimu ir jų tautine savimone. Štai, iš ko mes kiekvienas turime mokytis.

            Laišką publikuoju su gerbiamos ponios Marijos Remienės leidimu.

 

Mieloji p. Neringa,

           Kaip Jūs laikotės?  Skaičiau internete apie Širvintų merę Pinskuvienę. Skamba siaubingai! Man gėda, kad aš esu iš tos apylinkės, nes draugai man tuoj pat pasako ir klausinėja, kaip tokia darbietė boba buvo išrinkta. Bet dabar Lietuvoje taip yra, nes nėra jokios teisines tvarkos. Ji buvo išrinkta ne iš karto ir dar su suktybėmis. Dabar Pinskuvienė ūžia Širvintose, uždaro kai kurias kaimo bibliotekas, pakeičia kitas savo darbietėmis.

         Pažinau ir bendravau su keliais Širvintų merais, bet tokios sukčios dar nebuvo. Galite suprasti, kad Amerikoje kalba apie Pinskuvienę. Lietuva yra laisva, bet tvarkos nėra. Visa yra užkrėsta Sovietų kultūra ir gyvuoja tik suktybėmis. Po Vasario 16-tosios paskelbimo, Lietuva buvo laisva vos 22 metus, bet kiek buvo padaryta, nuveikta ir kokią visuomenę išaugino! Tais laikais Lietuva turėjo prisikelti iš pelenų, buvo suniokota Rusijos caro.

         Dabar išteisino sukčių Uspaskichą, tuo nustebino pasaulį. Man skaudu skaitant ir girdėti, kokia yra dabar Lietuva. Tačiau nereikia tolyn eiti. Čia suvažiavę visi runkeliai, be kultūros ir Lietuvių Bendruomenė tapo ne ta pati. Viskas nyksta, nebeliks kultūringos lietuvių išeivijos.

         Paskaitykite kas rašoma internete apie Pinskuvienę, paspauskite -

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/tyrimas-atskleide-kaip-darbiete-zivile-pinskuviene-uzvalde-sirvintas-56-586193

        Širvintų merė prilyginta prie Afrikos . Ar gražu?  Bet tokiai darbietei, kad ir kuolą tašytum ant jos galvos, jai neskaudėtų.  Žinoma, kad dabartinė merė buvo išrinkta suktybės keliu, ypač daug prisidėjo Musninkų bobelės.

       Galite rašyti mano mintis apie Širvintų dabartinę merę.  Žinokite, man labai patiko buvęs meras Šimonėlis, Pakalnis (rodos, jis yra kairysis) suteikė man Širvintų rajono garbės vardą ir paskutinysis inžinierius Jasiukevičius. Visus juos gerbiu, prisimenu ir po keliolikos metų.

         Linkiu Jums, Miela ponia, spaudos bendradarbe, tvirtybės visuose darbuose. Esu dėkinga Jums ne tik už gražų straipsnį Amerikos laikraštyje “Draugas” apie mane, bet ir kad esate tikra krikščioniška, patriote, neparsidavusi kažkokiai svetimai partijai. Mieloji, laikykitės, nes Dievas yra su Jumis. 

         Pas mus pradėjo snigti ir pustyti. Pasibaigė gražus pavasario oras.

Jūsų Marija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

26 Komentarai (-ų)

 1. ala sako:

  mažiau reiktų skaityti fantastikos, nes taip minkštos galvos visiškai apsisuka

 2. Anonimas sako:

  Joo, darbiečiams ir p. Rėmienė ne autoritetas. Jiems p.Zita iš Mažeikių labiau tinka. Ale kam čia iš Mažeikių – tokių zitų apstu Širvintose, a nia???

 3. .>man sako:

  nuveskit į bažnytėlę savo živilę. Būtų gerai, kad ir egzorcistą pakviestumėt, gal pagelbėtų.

 4. gira sako:

  nu cirkas daugiau nieko,is amerikos pradejo aiskint kaip cia kas yra.cia gyventu tai suprastu ,kad viskas yra kitaip.

 5. man sako:

  o man nepatinka pakalnis ir simonelis o zivile labai patinka tai ka darysime ir toliau lenktyniausime gana brangieji dievas yra ir pasvers geriau nuveikite i baznytele ir pravalikite buve merai savo siela ir kitaip ziuresitei gyvenima

 6. :-) sako:

  Vat ką reiškia laisvas, normalus mąstymas..respect poniai Marijai!

 7. turistas sako:

  kokia dar ten savarankiška turizmo strategija. Prieš mėnesį Vilniuje vyko turizmo paroda: Širvintų savivaldybė vos ne vienintelė Lietuvoje, kuri šioje parodoje nedalyvavo

 8. To Zitai sako:

  Kodėl Širvintų rajono turizmo strategijoje, kurią balsų dauguma patvirtino taryba, numatyta rengti Klaipėdos rajono žemėlapius. Beje ne savivaldybes darbštuoliai rengė, kam vargti. Savivaldybes administracijai 3206 eurai (cvpp informacija) nedidelės išlaidos, kam patiems vargti.

 9. tikrai sako:

  Ką ir kalbėti – Afrika.

 10. IŠSKIRTINIAMS sako:

  Tegyvuoja bolševikų partija….- {šaukit ura..]

 11. griena sako:

  Aišku (100 proc.), kad vyr. redaktore tos garbios senjoros el. paštą užkimšo savo “straipsnių” nuorodomis (ką ji sekmingai daro su mūsų paštais), o garbi senjora visą tą š… perskaite ir patikejo. Man atrodo, kad yra zema naudotis garbių žmonių amžiumi ir piršti jiems savo nuomone.

 12. Juozka sako:

  Cia tas pat kas as db apie Cikagos mera spresciau is geltonos spaudos.paistalai.

 13. siaubas sako:

  Mūsų tautiečiai apie dabartinį Širvintose gyvenimą ir gerus valdžios darbus žino ne tik Amerikoje, bet ir Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje, Airijoje ir kitur. Dabar internetas visagalis. Gėda, labai gėda, tokie garbingi žmonės kaip ponia Remienė rašo mums, nes nesuvokia, kad taip gali būti, o yra ir dar daug ko bus, kol pabaigs karjerą.

 14. Zitai sako:

  ačiū, kad viešai įvardinat, kad tai Jos laikraštis. O savam laikrašty tik pagiros pačiai sau

 15. Klausimėlis sako:

  Ko gi ta garbinga,mylima mūsų kraštietė sėdi Amerikoje, gal geriau čia Lietuvoje tvarką darytų? Kritikuoti ir purvus vieni ant kitų drabstyti visi sugebam, o dirbti mažai kam norisi. Duokime daugiau laisvės reikštis jaunimui.

 16. Zitai sako:

  “Visi kaip kareiviai. Gražu žiūrėti….” Įtariu,esat viena iš tų kareivių, kurie savo smegenų neturi, tik aklai vykdo įsakymus, pagal tarybinės armijos tvarką – “Prikazy ne obsuždajutsia, prikazy vypolniajutsia”. Tie akli įsakymų vykdytojai daug žalos kažkada Lietuvai padarė – žudė, trėmė, kalino…Bet tamsta visa tai pateisinat, nes jums… gražu.

 17. Anonimas sako:

  O KUR , PASAKYKIT, Zitele, tie Jūsų naujieji darbštuoliai? Kodėl reikia pusantro milijono skirti projektams rašyti, nors tai vadinama „konsultavimu“?.
  Bet „darbščių“ tai yra DP, VIENA PER 8 VAL SUGEBA NET 3-jose darbuose DIRBTI.

 18. Nuomonė sako:

  vis galvojau, kur reiktų bėgti mūsų poniai, kai jau visiškai “apsidirbs”, perspektyvoje matėsi – Amerika, na kaip Venckienė, kad padarė. Na dabar galvoju, kad gal nelabai ta Amerika priims, nors ką gali žinoti?, didelė šalis, visokių ten reikia?

 19. Zita sako:

  Ponai,
  Kuo daugiau jūs tą moterį juodinat , tuo daugiau ji paprastiems žmonėms patinka. Negi jūs nesuprantat, kad pajudinusi visus Savivaldybės dykaduonius (jų tikrai per daug ten buvo) ji keliasi sau reitingus.
  Jos laikraštyje apie opoziciją nieko blogo nerašoma. manau, kad net komentarų jos partiečiai nerašo. Ko nepasakysi apie jus.
  Gerai, kad turėjau galimybe pasiklausyti vedamo
  posėdžio.Visi kaip kareiviai. Gražu žiūrėti…. taip seniai reikėjo.
  Merė konkreti, dalykiška.
  O dėl tautiečių yra ir kita nuomonė. Sako ko tie buvę merai tą vargšę moterį puola.

 20. Širvintiškė sako:

  Pataisau buvusį savo tekstelį – skaityti ne „motrų“, o „moterų“-raidytė pabėgo.

  Gero savaitgalio, mielieji kraštiečiai.

  Mūsų Neringai ir „Krašto naujienoms“-didelis Ačiū už p. Marijos laišką – esame nusipelnę atgaivos dūšiai po savaitės darbų ir mūsų rinktos valdžios opusų

 21. Širvintiškė sako:

  Verkt tai tikrai norisi. Bet , mielieji, DIDI Dievo galia – pažiūrėkite- pilna spauda, televizija tikrų žinių apie mūsų valdžios „Karūną“. Mylim savo kraštą, jo kuklius, darbščius ir sąžiningus žmones, o reikia gėdytis. Bet gi rodo Dievulis prikišamai – žiūrėkite, kokių taurių, šviesių motrų užaugino mūsų žemė, kurių viena yra mūsų mylima ir gerbiama kraštietė p. Marija Rėmienė. Raskime dvasinę paramą tokiose Asmenybėse, KAIP ŠI MŪSŲ KRAŠTIETĖ. Tada gal nebus taip nyku sieloje, kaip yra dabar, deja,deja…

 22. Vilius Lonas sako:

  Biliūnas parašė “Kliūdžiau”, “Brisiaus galas”. Krištolei gal pavyktų “Čiulpiau”, “Galas”.

 23. Laimai sako:

  Viskas cia normaliai, tiesiog ankstesnes valdzios neveiklumas buvo, tai atejus ryztingai merei truputi sujudo tie, kurie buvo iprate nieko nedaryt ir gaut pinigus.

 24. algis sako:

  tusti paistalai is amerikos. nes informacija skaito tik cia.

 25. Laima sako:

  Visada didžiavausi, kad esu kilusi iš Širvintų krašto. Taip pat, kad turiu giminių Amerikoje. Tiesa, išeiviams senjorams jau Amžiną Atilsį, o gimusioji Amerikoje karta sunkiai bendrauja, nemoka lietuvių kalbos. Dėl to visada apgailestavau. Tačiau dabar, perskaičiusi p. Marijos laišką, pirmą kartą nuoširdžiai dėl to apsidžiaugiau. Dėkui Dievui, kad mano giminės nesupranta lietuviškai, kitu atveju būtų be galo gėda dėl savo krašto.

 26. kokia gėda mums sako:

  Dieve, kokia gėda skaityti, kad net Amerikoje kalba apie mūsų krištolinę. Kaip atsiprašyti garbingos pilietės už tokią gėdą? Kaip jai į akis pažiūrėsime?

Jūsų komentaras:


devyni − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]