Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Merė savo pasiekė – L. Meškauskienė atleista iš darbo

Pildoma nuolat

Ką tik gavome informacijos, kad VšĮ Širvintų ligoninė direktorė Laima Meškauskienė atleista iš einamų pareigų.

Ilgai kovojusi su neteisėtais rajono valdžios reikalavimais, nepagrįstais priekaištais, direktorė šiandien buvo atleista.

“Krašto naujienų” žiniomis, šiandien apie keturioliktą valandą direktorė buvo pakviesta į merės kabinetą, kur ir sužinojo apie atleidimą.

Papildyta 16.10 val.

Liudytojų tvirtinimu, atvykusios savivaldybės vadovės, užrakino ir užplombavo direktorės kabineto duris.

Papildyta 16.13 val.

Širvintų rajono savivaldybės tinklapyje 16.06 val. atsirado pranešimas, kad ligoninės direktorė atleista ir kad nuo rytojaus naujuoju ligoninės vadovu tampa Vidmantas Eigėlis, kuris šiandien dar dirba  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijoje.

Papildyta 16.30 val. 

“Krašto naujienas” pasiekė informacija, kad gydymo tarybos ir stebėtojų tarybos posėdyje ligoninės darbuotojams buvo pristatytas naujasis ligoninės vadovas – Vidmantas Eigėlis.

Kalbinti medikai sutrikę. Dauguma kalba apie tai, kad net nežino, kaip galėtų apibūdinti savo būseną. Nesaugumo ir netikrumo šešėlis sklando ligoninėje. Medikai atvirai kalba apie tai, kad kai kurios vadovės, paskelbdamos žinią neva “švytėjo iš laimės”. Net neabejojama, kad atleidimas buvo planuotas iš anksto. Nes per dvi valandas rasti naują vadovą, su juo sutarti ir iškviesti iš darbo praktiškai nėra realu.

Papildyta 16.47 val.

 2004 metais Visagino miesto apylinkės teismo Vidmantas Eigėlis  buvo pripažintas kaltu dėl finansinių pažeidimų greitosios pagalbos stotyje.

Papildyta 16.55 val.

Širvintų gyventojai, prenumeruojantys savivaldybės naujienas, 16.51 val. gavo naujienlaiškį su pranešimu apie naująjį Širvintų ligoninės vadovą.

Papildyta 17.12 val.

Atleidimo išvakarėse Širvintų ligoninės direktorei Laimai Meškauskienei buvo skirta drauminė nuobauda už tai, kad ligoninės patalpose stovi kavos aparatas, kuriuo noriai naudojasi tiek ligoniai, tiek jų lankytojai, tiek patys medikai pertraukų metu.

Papildyta 17.20 val.

Prieš savaitę Vilniaus administracinis teismas priėmėm nutartį dėl laikinųjų apsaugos priemonių pritaikymo byloje dėl Širvintų ligoninės ir poliklinikos sujungimo. Tai reiškia, kad bylos nagrinėjimo metu pakeitimai neturėjo būti vykdomi. Tačiau Savivaldybė nutartį apskundė ir skubiai atleido ligoninės direktorę.

Papildyta 17.35 val.

Laimutė Meškauskienė tvirtina, kad nesupranta, už ką ją atleido ir ketina kreiptis į teismą. Direktorė tokios baigties tikėjosi, nes nuolat gaudavo įvairius reikalavimus pasiaiškinti, nepagrįstus kaltinimus. Jos kolegos neabejoja, kad tai politinis susidorojimas. Vien faktas, kad iškart rastas naujas vadovas, leidžia manyti, jog šie veiksmai buvo gerai suplanuoti.

Papildyta 18.09 val.

Tačiau merės darbotvarkė, kuri nuolat pildoma pažymint įvairais nuveiktas smulkmenas, šį kartą papildyta nebuvo. Ir kas paneigs, kad ir pačioms vadovėms gėda dėl tokio savo elgesio?

Papildyta 20.01 val.

Socialiniai darbuotojai dar prisimena praėjusių metų gegužės mėnesio merės (tuomet dar laikinos) dovaną – kelionę į Paliesio dvarą. Išvykoje buvo daug kalbama apie tai, kokia gera Živilė Pinskuvienė, Tačiau įdomiausai, kad šioje išvykoje kartu, pasak socialinių darbuotojų< dalyvavo ir V. Eigėlis. 

Išsamus interviu su Laima Meškauskiene “Krašto naujienose” jau rytoj.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

70 Komentarai (-ų)

 1. Čia komentuose daugiausiai sako:

  drąskosi ir kerštais bei teismais spjaudosi , be abejo , “nukentėjusiųjų ” pakalikai , bet eilinis žmogelis tik išloš iš tų intrigų ,nes valdininkėliai ims kažką dirbti /ko iki šiol nepastebėta / ,pajutę ,kad gali būti ištrenkti/ , TAD NĖRA TO BLOGO ,KAS NEIŠEITŲ Į GERA

 2. Pagarba Laimai sako:

  Ačiū, kad esi stipri, kad esi kovos su neteisybe pavyzdys kitiems, kad išdidžiai ir iškelta galva priėmei valdančiųjų nedorą poelgį. Šaunuolė, tikimės, kad laikas sudėlios viską į savo vietas. Linkime stiprybės, kantrybės ir teisingų sprendimų, nes vienaip ar kitaip, bet viskas pasikeis į gerą, tiesiog šį kartą ilgesniu keliu – per bloga.

 3. to gyventojas sako:

  dauguma darbuotojų Laima palaiko ir dirbo jinai tikrai rajono gyventojų labui…Nedirbi ligoninėje tai nekarksėk . Mes buvom ja labai patenkinti, nes kaip vadovė buvo kompetetinga, išlaikyta, kultūringa ir atsižvelgdavo į kiekvieną pastabą. Stengėsi kaip žmogus, o ne kaip pakalikė. Tai kad ponios neleido per savo ambicijas įdiegti saulės kolektorių, kas būtų sutaupę daug šilumos sąnaudų, steigti geriatrinių paslaugų ir t.t. čia jau klauskite merijoje kodėl? O nepažystant žmogaus taip susidoroti dėl rinkimų vajaus- žemas mentalitetas. Mes “klanas ” taip lengvai neužsimergsime, nes užtenka savo šluota mojuoti, gyvename demokratinėje valstybėje. Beto pačios damos atvėrėte akis visuomenei kokios jūs esate, o šitai rinkėjai tikrai atsimins. Sėkmės doroti toliau normalius žmones. Įdomu kas toliau eilėje?

 4. Gyventojas sako:

  Nu kaip tu Laima nusibodai su savo verkslenimu, dalyvauk konkursuose ir gausi darba, ko cia sedet, jei per 3 metus nieko gero nepadarei tai eik ir susirask ka labiau supranti.

 5. nesutinku sako:

  Liūdniausia, kad krištolinės principai, kerštas ir išsidirbinėjimai iš žmonių nemažai kainuoja rajono biudžetui. Prisiminkim Druskino istoriją. Aš nesutinku, kad baudos ir kompensacijos būtų mokamos mano sumokėtais mokesčiais. Tegu krištolinė moka iš savo kišenės. Mano pinifai skirti miesto ir rajono reikmėms.

 6. XXX sako:

  Situacija kartojasi, ir siužetas tas pats ir finalas bus toks pats:

  http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/sirvintu-rajono-merei-ir-tarybai-teismo-antausis.htm

 7. ui sako:

  Direktore, laikykitės. Jūs mums reikalinga. Tikime, kad sugrįšite. Tik nepasiduokite

 8. Išvis sako:

  Liaudies išmintis:
  Dabartinė valdžia, tai dviejų kino žanrų mišinys: siaubo ir komedijos.

 9. tokios sako:

  kaip merė tik šiepti dantis ir moka į kameras, bent tiek išmoko šieptis…o su kalbėjimu ir iškalba dar reikia treniruotis suregzti sakinį…Kokia gėda dabar pasakyti,kad augai tokiame mieste, kur tokios damos…joms ant kaktos parašyta jų praeitis, o jos dar kitų ateitį sprendžia. Aš tikiu, kad auganti karta tokius žmones, kurie susieti su korupcijos apraiškom mes iš politikos lauk…Aš manau ta diena ateis, vat tada bus šviesiau Lietuvoje. O Širvintų žmonėms linkiu labai gerai pagalvoti už ką jūs parduodate savo sąžinę rinkdami DP atstovus? Už pigius baliukus Lelijos kavinėje… Oi koks dar tamsus kaimas, ką reiškia jaunimo emigracija, liko tik beraščių ir besmegenių likučiai

 10. po pastebėjimo sako:

  Paskaičius nuorodą apėmė siaubas – Visiškai liūdni mūsų savivaldybės skaidrumo reikalai, kiekviename punkte pažeidimai… Vau man baisu – kas mūsų laukia toliau?

 11. Vau sako:

  Jeigu čia ta Vilma…tai manau greitu laiku žliumbs pati. Bus minkštas bajeris.

 12. Pastebėjimas sako:

  Kas nustatė ligoninėje grubius viešųjų pirkimų pažeidimus, pagal įstatymą tokią teisę turi tik Viešųjų pirkimų tarnyba.
  Jeigu jau ligoninėje grubūs, tai savivaldybės pirkimams apibūdinti nėra tinkamų žodžių.
  Viešųjų pirkimų tarnyba vykdo savo funkcijas,jeigu kam įdomu paskaitykit Širvintų savivaldybės administracijos pirkimo vertinimo išvadą
  http://vpt.lrv.lt/lt/ukio-subjektu-prieziura/isvados-ataskaitos/viesieji-pirkimai-atliekami-pagal-lr-viesuju-pirkimu-istatyma-1/vertinimo-isvados/2016-m/i-ketvirtis-4

  Jeigu krištolinės ponios jau tokios gudrios, tai gal tegu savo viešuosius pirkimus įsivertina…

 13. vilma sako:

  kiek dar zliumbsit?nenusibodo?

 14. geras sako:

  baisūs metodai vienvaldystės, tikrai primena sovietus. Esame kaip tvimpiksų miestelis, uždari, o jame karaliauja vienas žmogus. Gal tuoj į Sibirą veš. Nieko nestebina, kai pagalvoji ir trėmė anais laikais , visada buvo skundikų. Bet šiaip, kaip pagalvoji, 21 amžius ir jokios demokratijos nėra.
  Palaikau Jūs Laimute,laikykitės. Tegu kunigai pasimeldžia, kad dievulis jiems(visiems DP) duotų proto prašviesėjimą, teisingiems sprendimams priimti ir ranka nekiltų ką skriausti…Visa širdimi linkiu ir jiems to paties.

 15. to lsveikata sako:

  Juk tai tik beletristika, apstraktūs žodžiai, nieko konkretaus, beletristika.. Šiandien per TV 3 Pinskuvienė viešai pasakė, kad su Meškauskiene bemdravo tiuk 2 kartus. Štai ir lenda yla iš maišo. kai reikia ieškoti bendrų sprendimų, tartis dėl ligoninės ateities, ieškoti sprendimų, merė vadovę ignoruoja, net nesusitinka su ja.Merė visažinė ir vienvaldė.Širvintų tankistė

 16. lsveikata.lt sako:

  Tad kokie yra tie šiurkštūs pažeidimai, dėl kurių imtasi griežtų veiksmų?
  VšĮ Širvintų ligoninės vadovė, būdama tiesiogiai atsakinga už tinkamą įstaigos veiklos organizavimą, leido ligoninėje dirbti trims gydytojams, neturintiems licencijų verstis ta praktika, kurią vykdė Širvintose!…
  L.Meškauskienei skirta drausminė nuobauda už netinkamą ir aplaidų pareigų vykdymą atliekant įstaigos veiklos rizikos valdymą, veiklos kontrolę, reglamentavimą, planavimą, atskirų veiklos rodiklių įgyvendinimą….
  VŠĮ Širvintų ligoninės direktorė, būdama atsakinga už efektyvų turto naudojimą, neorganizavo klinikinės laboratorijos paslaugų pirkimo, kai laboratorijos išlaikymas ligoninei yra ypač nuostolingas.
  - Aptikta grubių LR Viešųjų pirkimų įstatymo ir LR Konkurencijos įstatymo pažeidimų…

 17. ??? sako:

  Tai kur išsamus interviu su Laima Meškauskiene?

 18. Ilonai sako:

  kaip tu jautiesi, įlindusį į šį š. purvą?

 19. tipo Stalinas sako:

  Iš istorijos, kaip viskas vyko po spalio revoliucijos valdant Stalinui: citata iš Vikipedijos: ” bolševikų partijos diktatūros įvedimas; visapusiškas valdžios centralizavimas ir pavaldumo partinei diktatūrai įvedimas; represijų taikymas visiems kitaminčiams; visuotinė cenzūra; finansų, pramonės, prekybos, žemės ūkio ir kitos nuosavybės suvalstybinimas; visuotinis ekonomikos planavimas”. Tikrai nesinorėtų, kad visa tai sugrįžtų. Ar ne?

 20. sako:

  Mielos valdžios ponios, ar ramiai miegat, ar nesivaidena? Gal jau gana, paspringti nebijot? Sako, kad gyvenimas už viską atlygina, bet gal jau laikas padėti tam gyvenimui, kad procesas pagreitėtų?
  Širvintų vyrai, kur jūs? Aūūū…

 21. Na va sako:

  http://lzinios.lt/lzinios/Gimtasis-krastas/atleisti-ligonines-vadove-padejo-kavos-aparatas/217330
  skaitykit – čia iš respublikinės spaudos.
  Širvintose demokratija baigėsi su “krištolinės” ponios atėjimu. Visos darbo vietos susijusios su savivaldybės įmonėmis yra politinio pasitikėjimo

 22. kazkaip sako:

  Labai mazai dp komentatoriu ir uztareju liko. Gal dar nespejo juju dirigente natu isdalinti. Nezino ka dainuoti. Taisykites, liksit be isedu nuo poniu stalo.o ir laisvu vietu lieka vis maziau. Liksit prie suskilusios geldos, o tokias grazias svajones apie bajoraiciu vietas turejot. Nespesit atkomentuot, liksit su ausimis

 23. Mykolui sako:

  Dabar tankystės prieš žmones eina…

 24. Mykolas sako:

  Negaliu patikėti, kad nepriklausomoje Lietuvoje tokie dalykai dedasi. Ne už tokią Lietuvą žmonės plikom rankom prieš tankus ėjo.

 25. cha sako:

  O sveikatos ministrė turi medicininį išsilavinimą? Ne!!! Meškauskienė tai turi. Ir medicininį, ir vadybos.

 26. klausimas sako:

  O kokių ligų gydytoja ta Meškauskienė?

 27. To ponas anonimas sako:

  Jūsų nuomone dėl valdžios ir šiltos vietos galima parsiduoti. Joks padorus žmogus taip nesielgtų. Bet iš kur čia tas padorumas… Kokie čia liberalai, jeigu darbiečių kišenėj sėdi..
  Tik pavadinimas

 28. Giedre sako:

  Kada sita gyvate bus soti o likusios tankistes taip pat kokie geri darbai sirviintu krasto zmonems pekloje kentesite uz darbus laima sugris pataikunai galvos kis i zeme bet istrauks ir geriausiu atveju teks is sirviintu emigruoti nes reiks atlyginti padarytus nuostolius

 29. to vilma sako:

  ar tik nebusi valkausko vilma?

 30. vilma sako:

  kiek daug asaru turi tos pacios komentatores

 31. Vytas sako:

  Kvailybių paradas tęsiasi. Tiek su vadovu kaita, tiek dėl šių įstaigų pertvarkymo. Lietuvoje, manau, tokio atvejo nebus, kai prie ligoninės prijungiamas pirminis sveikatos priežiūros centras.Tai reali grėsmė poliklinikos egzistencijai. O gal to ir siekiama.

 32. Ponas Anonimas sako:

  Darius Valkauskas dirba Žemės ūkio ministerijos padalinyje. Prisiminkit kas vadovauja- darbo partija. Kiek girdėjau, jam buvo pasakyta- arba, arba. http://www.lrvalstybe.lt/veisliniu-gyvuliu-apskaitos-skyrius-2867/darius-valkauskas-44793/

 33. Kavos mėgėja sako:

  Savivaldybėje Buhalterijoje sąskaitas tegul suskaičiuoja, kokie kiekiai kavos, prie kavos perkami, kokios išlaidos tam metamos. Keturių metų buvusių merų reprezentacinių išlaidų susumuotos lėšos neprilygs kiek dabar išleidžiama.

 34. Gėda Gėda sako:

  Valkauskas savo pasisakymais ir darbais vis labiau verčia galvoti, kad išrinktas nepelnytai. Bet manau tai pirma ir paskutinė kadencija. Menkas praradimas, yra toje partijoje vertesnių. Tik gaila jei jo poelgiai dės minusą visai partijai.
  O Elona teikė vilčių jog šauniajame ketverte bus kitokia, nei trys išskirtinės ponios. Bet turbūt ne veltui yra sakoma jog valdžia gadina žmones.

  Mieli liberalai: Ar lengva būti žmogumi, kuris nuolankiai dirba ir vykdo visas užgaidas, nepaisant nieko? Ar kėdutės savivaldybėje tokios šiltos? Pagalvokit, kėdės neamžinos, o gyventi tarp žmonių teks visą gyvenimą.

 35. nepartinis sako:

  Prisiminkite apsiskelbimą merės kad ji nuo Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovė Briuselyje demokratijos puoselėjimo klausimais. Faktai apie “demokratiją”, psichologinį smurtą prieš kompetetingus, savo nuomonę, kvalifikaciją turinčius žmones rajone, žlugdymas visų švietimo, kultūros, sveikatos, nevalstybinių organizacijų lyderių turi kuo plačiau būti paskleistas ne tik iki Vilniaus, bet ir iki Briuselio.

 36. Gėda sako:

  Dariui Valkauskui turėtų būti gėda, Elona taip pat liberalė. Abu galimai padėjo susidorot su direktore. O gal noras įtikti krištolinei, nugali žmogiškumą, sąžinę, teisingumą? Seimo rinkimai ant nosies, nemąsto koalicijos partneriai kaip kasa duobę liberalų sąjūdžiui.

 37. Laima sako:

  straipsnyje nerašyk visų faktų, kas paskui gali būti teisme panaudota prieš tave. Kolektyvas laukiame sugrįžtant! Iki greito! Nebent grįžti nebus kur, jeigu stacionaras išsilakstys, poliklinika tai jau pasakė kad neprisijungs.

 38. Tai sako:

  atrodo, kad prasideda ligoninės laidotuvės. Kaip gerai, kaip gerai, kad tą padarys “darba parcija”. Tarp kitko, Ukmergėj daug specialybių ieško.

 39. Idomu sako:

  Gal atleidziam visas Širvintas lai viena mere dirba už vidus o gal tik viena mere atliaidziam ir visi dirbs :D

 40. ! sako:

  Gavo nuobaudą, kad neatsiklausiusi Mierės kavos aparatą pastatė, taigi nuplaukė dovana miestui. Nors man atrodo, kad tas aparatas jau labai seniai stovi.

 41. Vilija sako:

  Tik ne į Kaka2,nes Živiliukas tos laidos bendrasavininkė,pastebėkit ir tai,kaip dažnai ji ten pasifilmuoja…ir blyn nu sunku susidėt ir nupirkti Živiliukui,asmeninį kavos aparatą,kad kabinete turėtų,ir kad kiekvienas norintis tos kavos paragaut,pas Živiliuką atsiklausti turėtų…ale nesupratingi mes rinkėjai…

 42. lep sako:

  Ir poliklinikoj yra kavos aparatas…O savivaldybėje nėra kavos aparato…

 43. Rasa sako:

  Oi, man regis, nebeteks jau bažnyčioj vargonauti, o keliais ratus aplink bažnyčią eiti teks. Už savo nuolankų, paklusnų darbą, ne visada logiškus ir padorius sprendimus. Kurių pasėkmės labai skaudžios.

 44. :) sako:

  Atleidimo išvakarėse Širvintų ligoninės direktorei Laimai Meškauskienei buvo skirta drauminė nuobauda už tai, kad ligoninės patalpose stovi kavos aparatas, kuriuo noriai naudojasi tiek ligoniai, tiek jų lankytojai, tiek patys medikai pertraukų metu.
  AR GIRDĖJOTE TOKĮ CIRKĄ? UŽ KAVOS APARATĄ?

 45. Va taip sako:

  Dabar gal policijos vadovo, klebono ir paštininko eilė :)

 46. > to bet, Janins ir kt. sako:

  ir kodėl jūs, ginantys bet kokį “krištolinės ponios” veiksmą, tokie beraščiai? Negi jums gera gyvent žemai nusilenkus ir nusiėmus kepurę? Negi nesuptantat, kad pagrindinė visų atleidimų priežastis- nepadarytas reveransas “skaidriausiajai”?

 47. Citata sako:

  “Taip skyriaus, kuris buvo įsteigtas kovoti su korupcija sveikatos apsaugos sistemoje, vyriausiuoju specialistu tapo Vidmantas Eigėlis, nuslėpęs, kad 2004 metais Visagino miesto apylinkės teismas jį pripažino kaltu dėl finansinių pažeidimų greitosios pagalbos stotyje.

  Šis medikas buvo pakliuvęs į skandalą, kai Visagino greitosios pagalbos tarnybai priklausančiu automobiliu su šeima išvyko atostogauti į Krymą Ukrainoje.”

 48. Janins sako:

  Nepykite,nieko ne kritikuoju šiuo atveju,bet sutikite,klanas buvo įsibėgėjęs. Gydytojai į darbus kai kurie vėluodami,pacientai laukia o jie dar su palauksiy tik eina,ne paslaptis kysininkavimas,per drąsi ėmė. Kaune ir to poliklinikose tvarka,vedėjas tarp durų tikrina ar gydytojai nemeluoja. O pas mus,kajutė ir t.t. Žodžių gerai truputį.

 49. kvieskite kakadu sako:

  išeis geras reportažas :) Ai dar Janutienei paskambinkite atkas tokių ryšių,kad iškrisime iš koto jaučiu :)

 50. Kegis sako:

  Organizuosiu pavasarį kelionę motociklais deja turėsiu aplenkti Širvintų miestą nes nesuprantu kaip galima taip iš visko reklamą darytis ir taip elgtis. Su visa pagarba Širvintiškiams.

 51. Ale neblogas kandidats sako:

  http://maga.lt/36766

 52. janina sako:

  Džiūgaukit, Širvintos, dar vienas”krištolinis”vadovas papildo komandą. Jau dabar tai pasigydysim

 53. fui sako:

  Nesitikėjau ,kad iki tokio lygio nuvažiuos merė, sąžiningai nesitikėjau…bet aišku,kai pati po teismus laksto, patinka jai tokie perbėgėliai..Ligoninei vadovaus kažkoks GMP darbuotojas buvęs, ale su magistru? Tai kad jis medicinoje nesusigaudys, juk čia stacionarinis darbas…SIAUBAS…

 54. Citata iš savivaldybės psl. sako:

  Informuojame, kad 2016 m. vasario 3 d. dėl šiurkščių darbo drausmės pažeidimų ir nerūpestingai atliekamų pareigų VšĮ Širvintų ligoninė direktorė Laima Meškauskienė atleista iš einamų pareigų.
  Laikinai VšĮ Širvintų ligoninės direktoriaus pareigas nuo 2016 m. vasario 4 d. skiriamas eiti Vidmantas Eigėlis.
  V. Eigėlis Kauno Medicinos Universitete yra įgijęs medicinos gydytojo kvalifikaciją, Vilniaus Universitete – sveikatos apsaugos administratoriaus magistro laipsnį. Naujasis VšĮ Širvintų ligoninės vadovas turi dešimt metų gydytojo, ir per penkiolika metų viešojo administravimo, sveikatos sistemos administravimo darbo patirties, atstovavimo viešojo administravimo institucijose ir teismuose praktikos, išmano viešųjų pirkimų organizavimo ir kontrolės, investicinių projektų kontrolės procesus.
  Paskutinioji V. Eigėlio darbovietė – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Jis yra Europos kovos su sukčiavimu ir korupcija sveikatos sistemoje tinklo (EHFCN), Sveikatos apsaugos vadybos draugijos tikrasis narys.

 55. fui sako:

  balsų į seimą jau totaliai mažėja…DP erai pabaiga ne už kalnų…

 56. to bet sako:

  o jus manot, kad be reikalo atleido? Jei atleido, tai reiskia buvo uz ka.

 57. Giedre sako:

  Sunkiai bet susidorojo laima kovos iki galutines pergales net neabejoju gris i darba per teismus brangiai kainuos meres noras paskui pati sumokes turetas lslaidas gal laikinai trinkuniene vadovaus nes patiketine pinskuvienes lietuviskai rasyti ne moka

 58. bet sako:

  juk yra seimas, yra savivaldybių asociacija, reikia kreiptis ir kuo greičiau, negi ji viena karalienė ant visos Lietuvos. Nesvarbu , kad daug galių suteikta savivaldai, bet gi ji nevisagalė.

 59. komentarų rasytojai skirta sako:

  Net keista, kad zmones isivaizduoja, jog valdzios vieta iki smerties. Taip nebuna, jeigu keiciaisi aukstesne valdzia, tai turi keistis ir zemesne. Jokios tragedijos cia nera. Ateis kiti, pakeis situs. Sitie pakeis kitus. Zmones per 30 metu buvo priprate prie Sirvintu vienvaldystes, tai net neisivaizduoja, kad gali buti kitaip. Gyvename kapitalistiniame pasaulyje, kuriame ziauri kova uz buvi. Niekas cia neverks, nes niekam cia nerupi. Kaip sake viena didele Sirvintu ponia, nieko nera pastovesnio uz kaitą.

 60. Direktorei sako:

  Paviešinkite visus raštus,kuriuose tokių nesąmonių parašyta,kad kyla klausimas kaip ponia Pečiukaitienė mokslus baigė? Jau apie kt nekalbu, paduokite tokį briedą į teišmą!

 61. O kodel? sako:

  Neprivertė savo noru, tai vistiek rado būdą susidorot. Baisu.Baisu.Baisu. Norisi bėgti nuo Širvintų kuo toliau, šlykštu iki koktumo matant kas vyksta.

 62. Q sako:

  Kerštas saldesnis už cukrų. Mielosios diabetas baisi liga. Nebijote?

 63. Vilmut sako:

  Jo yra nepakeisti. Bet pakeitimai nepigiai atsieis, manau greit pamatysim.

 64. Prieš tai rašiusiam sako:

  Yra ko bijot, jei taip bijote? Na jei atstovaujate krištolo partiją, verta bijot. Ateis dieną kai viskas grįžta bumerangu.

 65. vilma sako:

  nepakeiciamu nera

 66. as.... sako:

  kada pasibaigs ta nesamone, nes jau nusibodo, baisu kur ka sneketi nes visur visi klausosi, stebi, tuoj is kiemo bijosim išeitis,

 67. www sako:

  kada ponios pasisotins zmoniu skausmu.

Jūsų komentaras:


× trys = dvidešimt keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]