Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Musninkiečiai pagerbė signataro Alfonso Petrulio atminimą

 

Vasario 16-ąją ištarti žodžiai Lietuva – Nepriklausoma Valstybė ir uždegta Laisvės ugnelė bei liepsnojanti meilė Lietuvai visada jungs praeities, dabarties ir ateities kartas. Visada prisiminkime, kad Lietuva nedidelė, bet didelė jos Tiesa: būti, išlikti. Ir tą tiesą ir meilę savo Tėvynei mes, lietuviai, neškime savo širdyse per visą gyvenimą.

Musninkų bendruomenė ,, Spindulys  “ vasario 16-osios rytą rinkosi į Musninkų Švč. Trejybės bažnyčią, kur kunigas Virgilijus Balnys aukojo Šv.  Mišias už Lietuvos Nepriklausomybę.

Po mišių ,, spinduliečiai “ nunešė puokštes ir uždegė žvakutes šventoriuje palaidotam Lietuvos nepriklausomybės akto signatarui Alfonsui Petruliui ir ilgus metus Musninkų bažnyčiai tarnavusiam, buvusiam Musninkų klebonui, Leonui Smalinskui. Audronė Janušauskienė perskaitė mūsų kraštietės, Širvintų garbės pilietės sveikinimą, atsiųstą bendruomenei ,, Spindulys“.

Vėliau ,, Spindulio“ bendruomenės nariai susirinko sušilti arbatos puodeliui, pasidalinti prisiminimais, nuomonėmis, įspūdžiais apie šią prasmingą ir gražią šventę Lietuvai.  Su Lietuvos gimtadieniu visus pasveikino ir Musninkų bendruomenės ,, Spindulys“ pirmininkas Alvydas Rolis. Vyresnės kartos atstovai prisiminė, jog pirmieji Musninkų iniciatoriai švesti ir paminėti šią ypatingą dieną buvo a.a. kunigas Leonas Smalinskas bei musninkietė tautininkė Elena Urbonavičienė. Šie žmonės būrė bendraminčius, kurie neabejingi savo kraštui -  Lietuvai, tada, kai garsiai ir viešai to daryti nebuvo galima. Savo patirtimi bei tėvų prisiminimais pasidalino F. Vaicekauskienė, M. Galvosienė, K. Gatelienė, S. Šidagienė, K. Stankevičius, A. Meiduvienė ir kiti. Renginį baigė Steponas Mažrimas, padeklamavęs Justino Marcinkevičiaus eiles ,,Dainuoju Lietuvai“.

Vasario 16-oji – tai diena, kuri simbolizuoja stiprybę ir viltį.  Tai galimybė gyventi geriau, drąsiau, šviesiau.

,,Spinduliečiai“ tiki, jog savo stipria dvasia, vieningais darbais, tikėjimu savo jėgomis dar ne kartą puoš ir garsins savo gimtinę, nudirbtais darbais įprasmindami meilę savo kraštui bei Lietuvai.

Musninkų krašto bendruomenė ,, Spindulys“


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


keturi − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]