Moterų klubo sveikinimas švenčiančioms gimtadienį    Teismas išteisino mokytoją    Sušaukiamas paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis    Lietuvoje plinta tymai    Konkursas vaikams - linkėjimai klounui   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Naujojo ligoninės direktoriaus skaidrumas vainikuotas teistumu už finansinius pažeidimus

          Trečiadienio Širvintų rajono savivaldybės gražiųjų vadovių elgesys vainikavo viską. Skubiai sukurpusios drausmines nuobaudas, iš darbo atleido Širvintų ligoninės direktorę Laimą Meškauskienę. Net greičiau už pačią direktorę išrinktosios iš Savivaldybės nulėkė į ligoninę.  Dar greičiau (nežinia, ar važiuodamos į   ligoninę, ar dar kaip – bet kuriuo atveju darbų sparta pavydėtina) vadovės sugalvojo, surado, sutarė ir net iškvietė į Širvintas naują LEPą – Vidmantą Eigėlį. Gal vadovės tiki, kad visi mūsų rajone kvailiai ir nesupras, jog tokiu greičiu niekada nesurasi naujo įstaigos vadovo, jei iš anksto to nesuplanavai?

           Kyla pagrįstas klausimas, kaip V. Eigėlis susitarė su dabartiniu darbdaviu – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, kad skubiai jį atleistų iš darbo ir kodėl jam neteko atidirbti Darbo kodekso reikalaujamų dviejų savaičių? Taip pat neaišku, kuo Ministerijos klerką sužavėjo darbas kaimo ligoninėje? Juk darbo užmokestis ministerijoje kur kas didesnis.

       Kol medikams buvo aiškinama, kokia bloga Meškauskienė ir koks geras naujasis LEP-as, Savivaldybės tinklapyje pasirodė informacija su liaupsėmis naujam direktoriui. Ta pati informacija netruko pasiekti visus, prenumeruojančius savivaldybės žinias. Turint omenyje, kad naujienlaiškis siunčiamas labai retai ir nereguliariai, tai pagirtinas darbo efektyvumas.

         Savivaldybės tinklapyje rožinėm spalvom nupieštas Vidmantas Eigėlis ir jo užtarėja Živilė Pinskuvienė nesitikėjo, kad Širvintose gyvena daug sąmoningų žmonių, kurie puikiai valdo kompiuterį ir laisvai plaukioja interneto platybėse. O ten yra nevienareikšmiškų faktų apie naują Širvintų ligoninės vadovą:

 •   Skyriaus, kuris buvo įsteigtas kovoti su korupcija sveikatos apsaugos sistemoje, vyriausiuoju specialistu tapo Vidmantas Eigėlis, nuslėpęs savo teistumą.
 • 2004 metais Visagino miesto apylinkės teismas jį pripažino kaltu dėl finansinių pažeidimų greitosios pagalbos stotyje.
 • Šis medikas buvo pakliuvęs į skandalą, kai Visagino greitosios pagalbos tarnybai priklausančiu automobiliu su šeima išvyko atostogauti į Krymą Ukrainoje.
 •  VšĮ Visagino greitosios medicinos pagalbos stoties vyriausiasis gydytojas Vidmantas Eigėlis neteikė Visagino savivaldybės tarybai tvirtinti lėšų panaudojimo sąmatų projektų bei metinių finansinių ataskaitų ir tuo pažeidė patvirtintų VšĮ Visagino greitosios medicinos pagalbos stoties įstatus.
 •  VšĮ Visagino greitosios medicinos pagalbos stoties vyriausiasis gydytojas Vidmantas Eigėlis įpareigotas padengti inventorizacijos metu išaiškintą 20256,51 Lt trūkumą.
 • Pažeisdama Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros įstaigų įstatymus VšĮ Visagino greitosios medicinos pagalbos stotis, vadovaujama V. Eigėlio, pardavė automobilį Mitsubischi Galant už 8400 Lt., kai jis įvertintas 13945,95 Lt.
 • VšĮ Visagino greitosios medicinos pagalbos stotyje, vadovaujamoje V. Eigėlio, netaupiai, neracionaliai naudojamos lėšos ryšių paslaugoms, tarnybiniam transportui ir darbo užmokesčiui.

„Krašto naujienų“ informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

18 Komentarai (-ų)

 1. Anonimas sako:

  Man pasistojo tokis klausimėlis Širvintų vyriokams – kolgi Širvintų merė taip Jūsų nemyli? Anei veino į valdžią nepriėmė, į visus atlaisvintus postus importavus suvežė- į šilumą, į kįk-ą, į ligoninę, musėt tuoj į vandentiekį pristatys. Įrodykite kaip nors, širvintų vyrai, kad irgi šį bei tąturite ir šio bei to verti esate….

 2. ?? sako:

  Kas tas Stanevicius ir kokio bukumo ta valdzia buvo tada??????????????????????

 3. skabičevskis sako:

  tokio bukumo valdžios nebuvo nuo Stanevičiaus laikų,o įžulaus plėšrumo niekas nesugebės pasiekti ir per 50 metų.

 4. gera mintis sako:

  yra pataisos namai dabar bus ir pataisos savivaldybe,suves is visos lietuvos tuos kuriuos pagavo,kad ismoktu taip vogt ,kad nepagautu

 5. Pažadu sako:

  REFORMŲ PROGRAMA:
  1. PADARYTI ŽMONES TURTINGUS IR LAIMINGUS.
  PRIEDAS NR.1- ŽMONIŲ SĄRAŠAS.

 6. Janina sako:

  Negi nežinote, kad Širvintose gerų darbo partijai priklausančių darbuotojų nėra. Dabar norint Širvintiškiams įsidarbinti, pirmiausia klausiama, ar priklausai darbo partijai. Jeigu ne, darbo Širvintose nėra. Tam reikia turėti ponios leidimą. Bet aplinkiniuose rajonuose specialistų pilna, neprapuls Širvintos. Jeigu ką, dar Rūkloje pabėgėlių iš viso pasaulio pilna, padės ponioms bėdoje

 7. M. sako:

  Jeigu dabar būtų paskirtas kompetentingas ligoninės vadovas … o dabar – prisidirbęs iki ausų bendrapartietis. Kažkoks vyr spacialistas http://www.lrvalstybe.lt/farmakoekonomikos-ir-vaistu-kainodaros-skyrius-995363/vidmantas-eigelis-36919/
  Nieko sau karjera:) Aš vyr. vadybininkas – noriu vadovauti Meno mokyklai. Priimsit? Čia ir esmė – atlaisvinamos šiltos vietelės saviems. Ir taip visur rajone. Tikiuosi, kad atleistieji užtampys p ŽP po teismus.

 8. Giedre sako:

  Taip Odos daktare buvo teista nes reikalavo susimoketi uz pasauga o tas vaikinas ne pescias buvo pokalbi ir i teisma nuejo va tokia praeitis bet pavaduotoja tiks labai dp skaidrus kristoliniai

 9. .. sako:

  gerai seksis naujam vadui… ras ir naujų pavaduotojų, atrodo, odos daktarė irgi buvo teista, iš rinkimų tai pašalino. Dabar tiks.

 10. Ne sako:

  Alga didesnė,bet babkes plauti galės kartu,Meškauskienės sąžiningumo nepavyko įveikti,otkatų tai merė negavo,o db pamatysim su kokiom skolom paliks,ir kaip algas pakels darbuotojams,ypač pakalikėms :-)

 11. Aha sako:

  Turtingas tokia preitim, padirbės gerai. O ir damas neatsisakys pamokyti vadovavimo subtilybių. Nesuprantu negi ligoninės direktoriaus alga didesnė nei ministerijoje? O gal gelbės ligoninę iš altruizmo?

  Vasilisa ko gero gaus premiją ar priedą prie algos, nuveiktas didelis darbas.

 12. Pastebėjimas sako:

  Tinkamesnio kandidato ir nerasi. Vadovėms net konsultuoti nereikės. Ir patirtį kokia pastaruoju metu Širvintose vertinama turi, ir teistumą. Idealus kandidatas.;-)

 13. Giedre sako:

  Dp su darbuotojais pasirodo problema sirvintose nera o is visu pakampiu surinksim skandalistus melagius Ir taip toliau nu idomu kaip jis ilgai pridirbs

 14. VIETINIS sako:

  Gal DEKANUI dabar eilė, nes kunigėlių tokių jau yra.

 15. Aha sako:

  Įdomu iki metų pabaigos ar liks įstaigų kurioms vadovaus širvintiškis? Kikas, šilumos tinklai, ligoninė, kas toliau?
  Naujo direktoriaus persona įdomi, bus įdomu. Bet galvoju gal reikėjo V.Daugelienę skirti. Vaistinę nuo skolų išgelbėjo, bibliotekose tvarką padarė, gal ir ligoninę iš skolų ištrauktų.

 16. taip sako:

  gal cia daugiau finansiniu maxinaciniu galimybiu?

 17. Gėda Gėda sako:

  Nei kiek nenustebau. Įpraskim juk nesvarbu kompetencija ir padorumas, svarbu savas. Direktorę sutvarkė žiūrėk ir sujungimo nereiks.

 18. išparceliuos sako:

  ir ligoninės likučius, juk merei otkatų Meškauskienė turbūt nenunešė, ot nesupratlyva, būtų dabar ramiai poste likusi. O šitas naujas kadras aiškus…Jei tiek sugebėjo prasukti Visagino GMP

Jūsų komentaras:


− vienas = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]