Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Naujovės „Krašto naujienose“

 Mieli „Krašto naujienų“ skaitytojai. 20160224_190452(0)x

            Šiuo intensyviu technikos laikotarpiu siekiame tobulėti ir mes – „Krašto naujienos“. Suprasdami, kad tekstas popieriuje ar ekrane negali atspindėti tikrosios situacijos, neparodo kalbančiojo intonacijos ir gali būti skirtingai interpretuojamas – žengėme dar kelis žingsnius į priekį – nuo vasario mūsų skaitytojai jau gali pasiklausyti svarbiausių rajono renginių, Tarybos posėdžių garso įrašų, o ypatingai svarbių klausimų ar įvykių galės pažiūrėti ir vaizdo įrašus. Žinoma, mes dar tik mokomės filmuoti, bet stengsimės, kad klaidų būtų kuo mažiau. Kiekvieną kartą prie straipsnio pavadinimo skliausteliuose radę užrašą (video arba garso įrašas), drąsiai atverkite įkeltą nuorodą.

          Netrukus mūsų tinklapyje rasite ir kitų naujovių. Bet apie planus nekalbėsiu. Lai apie mus kalba ne siekiai ir norai, o atlikti darbai.

               Šiandien mes drąsiai  džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Jūsų dėka ir toliau esame labiausiai skaitomas internetinis portalas Širvintų rajone. Jūsų aktyvumas stebina ir tolygiai kyla į naujas aukštumas. Nemeluosime, kyla ir mūsų konkurentų skaitomumas, bet mums jau penktą mėnesį pavyksta išsilaikyti aukščiausiose pozicijose rajone. Suprantama, toks rezultatas skatina dar labiau pasitempti ir kartu suvokti bei prisiimti didžiulę atsakomybę.

          Kiekvienas Jūsų skambutis, kiekviena žinutė ar laiškelis mums yra labai svarbūs. Dėkojame už kiekvieną komentarą, kuriuos labai branginame. Nes būtent taip mes jaučiame atgalinį ryšį su skaitytoju ir galime vertinti, kiek Jums yra aktuali viena ar kita tema. Dėkojame ir tiems komentatoriams, kurie mus kritikuoja. Būtent Jūs skatinate mus dar aštriau rašyti, dar giliau žvelgti, dar intensyviau dirbti ir siekti išsiaiškinti teisybę.

             Ypatingai noriu padėkoti Širvintų savivaldybės administracijai. Neteikdami spaudai informacijos, neatsakydami į konkrečius klausimus, Jūs sudarėte mums sąlygas augti, tobulėti ir atrasti kai kuriuos teisinius puslapius (Viešųjų pirkimų, teismų…) bei tokiu būdu rasti labai daug vertingos informacijos, susijusios su Širvintų rajono savivaldybe. Ačiū Jums už paskatinimą ieškoti, nes matome, kad ši mūsų randama informacija itin skaitoma rajono gyventojų. Negauname informacijos tiesiai, rasime ją kitais kanalais. Toks mūsų darbas.

            Beje, skaitytojams turime pripažinti, kad gavome pirmąjį Savivaldybės reikalavimą paneigti neva melagingą informaciją. Apie tai parašysime vėliau. Bet šis registruotas laiškas mus nudžiugino. Mes tiek daug rašėme apie pažeidimus, apie melagystes, spaudimą, žmonių skriaudimą, bet niekada nebuvome prašomi paneigti informacijos. Mums tai reiškia, kad rašėme teisybę. Ir savivaldybė tai pripažino. O tai jau didžiulis įvertinimas. Ačiū už tai.

           Pasinaudodama proga noriu padėkoti už Jūsų palaikymą, kai sirgau, už vakarykščius gimtadienio sveikinimus, kurių ypatingai daug gavau asmeniškai. Nuoširdus ačiū kiekvienam.

     O mes – „Krašto naujienos“ – ir toliau ieškosime, aiškinsimės ir rašysime. Skambinkite mums 8-618 48588, rašykite mums [email protected]

             Būkime kartu. Nes drauge mes galime daugiau.

Visada Jūsų – Neringa Tuškevičienė ir  „Krašto naujienų” komanda


Susiję straipsniai:

19 Komentarai (-ų)

 1. pilnatis sako:

  nepykim ant psichinių ligonių. Turime gerbti moterį, kuri turėdama tokią rimtą ligą sugeba dirbti ir vaikus viena auginti. Manau, kad kas iš kritikuojamų asabų čia taškosi

 2. Kobakas sako:

  2Tuškevičius

  Pasirodei visu gražumu. Jei čia tikras Tuškevičius, tai i savo durną ir bedantę burną pirmą pasižiūrėk. Psichopatas.

  Neringai – kuo daugiau ištvermės. Garbingas ir drasus darbas priešintis diktaturai. Netylėkite ir nebijokite.

 3. to tuškevičiui sako:

  kvailys . gėda

 4. tuškevičius sako:

  Ko storule nesišypsai? Bijai savo bedantę burną atidaryt?

 5. IT sako:

  Smagu, kad Jūsų svetainė skaitomiausia, džiaugiuosi, bet reiktų atnaujinti svetainės dizainą, nes atrodo labai senas, neįmanomą skaityti per telefoną (nebent priartinus).

 6. visus sako:

  šmeižia ir niekina visus pirmiausiai dabar rajoną valdantys asmenys, o dėl KN turime progą pareikšti tik kitą nuomonę. Ir jokio čia purvo nėra, nebent negydomas valdančiosioms, nes labai jau susierzina kai per dantį patrauktos būna

 7. Skaitytoja sako:

  Sėkmės Neringa, nekreipk dėmesio į intrigantus, pavyduolius, kvailystes rašančius komentatorius. Jų aktyvus darbas ginant skaidriasias , įrodo kokios KN populiarios . Niekada neteko matyti tiek atsiliepimų ir komentarų ŠK. Net matau kaip norėtųsi valdžios garbintojams kad nustotumėt rašyti, viešinti, skelbti…. Teks susitaikyti, o skaitytojai atsirinks kurie geriausi.

 8. Neringai sako:

  sveikinu ir linkiu sėkmės , ištvermės ir dar didesnio skaitytojų srauto.

 9. :) sako:

  padėjėjomis :) ))))))))))))))))))))))))))))))))))
  Jos taip stiprios ir istvermingos. Linketi nereikia.
  Maudymasis purve joms tiesiog suteikia zvalumo:))))
  Belieka sekmes palinketi šmeiziant

 10. apuokas sako:

  Šaunu ir pagirtina. Toliau taip dirbkite, o mes tikrai skaitome, klausome,matome, juk gyvename Širvintose ir tokios bjaurasties dar neteko nei matyti, nei girdėti. Tikrai skaitomiausias, net emigrantai skaito, rašo ir laukia naujienų teisingų, neklaidinančių ir nemeluojančių žmonėms. Jūs Neringa su savo padėjėjomis išlikite ištvermingos, stiprios, o mes Jūs gerbiame, mylime ir didžiuojamės.

 11. aha sako:

  >ir vis dėl to

  Būkite atidesnis. Ji visai šalia. Nepastebėti neįmanoma, nes užima pusę ekrano.

 12. ir vis dėl to sako:

  gal kas gali man pasakyti kas toji didžioji komentatorė? Aš sveikinu tobulėjimą, sveikinu naujoves, sveikinu tai, kad norite būti skaitomiausi. Sėkmės

 13. haa sako:

  Skaitikli skaitytojai reguliuoja, o ne kazkas. Jeigu KN atsidaro tik samdyta komentatore ir pyskina po 50 komentaru i kiekviena neitikusia nuomone, tai skaitiklis be abejo nesisuks. Tadaa nereikia jo ir deti, nes visi matys rezultata, o girtis kazkaip bus geda. Na bet cia apie geda net kalbos nera, komentatore jos net nezino

 14. nedėkite sako:

  nedėkite skaitiklio. Tada ŠK pagal jus pasireguliuos. Jei abejoja, tegu į teismą paduoda. Juk yra ir kitų skaitiklių, o ne tik šitas reklamuojamas.

 15. aha sako:

  “Lai apie mus kalba ne siekiai ir norai, o atlikti darbai”

  Įdėkite skaitliuką hey.lt. Nekalbėkite. Atlikite darbą.

 16. o sako:

  tai siulau lazintis! kas pirmas?

 17. taip2 sako:

  hey.lt nera jusų skaitiklio, todel jums budingos pagyros nieko nevertos. Įrodykite darbais, o ne girdami save.

 18. taip sako:

  Pagirtina redakcijos iniciatyva

 19. aha sako:

  Kodėl jus esate skaitomiausi rajone? Kas tai sugalvojo? Baikite girtis, bei pateikite įrodymų.

Jūsų komentaras:


septyni + septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]