Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Susidorojama su nepaklusniais, savo nuomonę turinčiais vadovais

page

                 Kuo toliau, tuo daugiau apie Širvintas sužino ir kitų šalies rajonų gyventojai.  O labiausiai  mūsų rajoną garsina drastiški valdančiųjų veiksmai, atleidžiant vadovus, į jų vietą sodinant  savus l.e.p. direktorius. Vienas po kito pakeisti visi  savivaldybei priklausančių  uždarųjų akcinių bendrovių,  kultūros, viešųjų įstaigų vadovai. Ilgiausiai tam priešinosi medikai, bet pagaliau ir  abi vyriausiosios gydytojos be jokių skrupulų buvo  atleistos arba atšauktos.  Savivaldybės tarybos opozicijos nariai tvirtina, kad tai yra  politinis susidorojimas. Apie tai kalbėjo ir Vytas Šimonėlis  vasario 10 d. per INFO TV televiziją. Įrašą žiūrėkite čia.

 

http://www.alfa.lt/straipsnis/49980094/sirvintu-mere-pinskuviene-tesia-netiketu-atleidimu-vaju


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

14 Komentarai (-ų)

 1. Tam kuris JO ir JOMS ten sav. sako:

  Gydytojai be licenzijų?Tai dar vienas įpykusios merės pigus triukas pagąsdint “betvarke” medicinoj , kitaip tariant prikakot į savo lizdą ,kad visuomenėj nors kaip nors pateisint savo destruktūrizacijos verslą keičiant vadovus.Visi trys minėti gydytojai turi ir turėjo licenzijas ,kas penki metai jas reikia atnaujint pateikiant privalomų kvalifikacijos kėlimo kursų ir kitų dokumentų sąrašą.Turi pats prisimint kada tai reikia padaryt , jei pamiršti,( o tai l. lengva , nes laikas bėga greitai) tai licenzijavimo komisija tau primena, bet jau tada stabdo tavo veiklą , kol tuos dokumentus pristatysi. Jei visus dokumentus turi , pristatai ir vieną kartą mėnesyje vykstantis posėdis jei dokumentai tvarko j, atnaujina licenzijos ir tiek to kriminalo čia Ponia visažinia Mere.Negerai ponia mere taip dergt žmones ,tikrai turinčius nenuperkamus diplomus , nes tai didelė moralinė žala ,kurią gali tekt atlygint beje.Atminkit protingosios sav. klerkės – licenzijos sustabdymas ,tai ne jos atėmimas.

 2. jo sako:

  Tai,kad visais laikais valdzios sau palankius state.Turiu pvz ir labai daug,nors neasu nei partine nei prijaucianti DP.Aisku gal per astriai ,bet kad jau poloklinikoje ir nebuvo tvarkos.Ateini sedi,sedi prie kabineto,tai kavute,tai platina prekes tai susirinkimai,karta skundemes praeinanciai vedejai nusisypsojo ir praejo kaip niekur nieko.Tai ar cia tvarka.Gydytojai be licenziju negirdeti dalykai. Pagarbiai.

 3. Jo sako:

  Pagaliau.

 4. Prieš tai rašiusiam sako:

  Būtinai dalyvausim. Gera žinia. Ir kviečiu visus mąstančius, ne bailius, ne pataikūnus dalyvauti.

 5. taip sako:

  Vasario 18 d. 18 val. opozicija kviečia gyventojus į kultūros namų didelę salę kalbėtis, telktis, man taip pranešė organizatoriai. Būtinai ateikite, tik kartu padarysime tvarką, pasodinsime į vietą vietinę valdžią. Mes gi baudžiauninkai, o tie kas nori tokiais būti sėkmės jiems.

 6. Irgi Klarai sako:

  Labai panašius žodžius girdėjome iš “vienos iš keturių”. ačiū, kad skaitote opozicijos leidinį

 7. klarai sako:

  Jūs pateisinat dabartinius sprendimus, o kodėl nei vienas žmogus balsavęs už ž…p… nepripažįsta, kad balsavo. Matyt gėdisi. Ot gražu. Neilgai ponausite, viskam ateis galas, kuo jums nuoširdžiausiai linkiu.

 8. nusiviles sako:

  Reike burtis visiems pries dp klana ir padaryt tvarka sitaip negalima elgtis su zmonemis.

 9. gerai čia sako:

  tai merė gal prekybininkė? Derėtis moka. Išeik ir duosiu 2 mėn kompensaciją. Ne? Nu tada duosiu 6mėn kompensaciją. Irgi ne? Velniop – tada išmetu.

 10. medikėms sako:

  šaunuiolės, kad netylit

 11. → elena sako:

  kam svetimą ardą pasisavinai?

 12. elena sako:

  Saunuole Pinskuviene. Tegul austa naujas rytas.

 13. > klara sako:

  keista, kad nesuprantat, jog yra žmonių, kurie moka gerai atlikti savo darbą niekam nepataikaudami ir yra vadovai, kuriems reikia ne pataikūnų, o darbą išmanančių darbuotojų. Akivaizdu, tamstos šių žmonių kategorijai negalima priskirti, taigi lankstaus stuburo jums.

 14. klara sako:

  Kazkiek Simonelis yra teisus sakydamas apie baudziauninkus. Vienus paklusniuosius keicia kiti paklusnieji. O pasikeitimai yra gerai, nes 20 metu tie patys per tuos pacius – arogantiski, paniekinanciai ziurintys i kitaip galvojancius. Buvo viena valdzia, buvo vieni pataikunai, dabar yra kita, bus kiti pataikunai. Sitoje stituacijoje nera nieko baisaus. Nemanau, kad atleistieji buvo jau tokie humaniski, kad uz juos muru stotu pavaldiniai. Zmones, deja, kalba labai kitaip. Per didelis pastumtuju i sona susireiksminimas. Jeigu tai butu kokia valytoja ar saniotare, TV nelakstytu ir graudziu kalbu niekas nesakytu.

Jūsų komentaras:


− septyni = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]